*[Relacja/Samochód] Jelcz 272 MEX - MPK Łódź

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
cyrylus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cyrylus »

Witam.
Po pierwszym poście wydało mi się, że arekczyz2 jest dzieckiem gg. Ale po drugim jego poście jestem skłonny stwierdzić, że to obcokrajowiec. Może niech ktoś mu napisze żeby zadawał pytania w języku angielskim - na przykład.
Awatar użytkownika
jacob
Posty: 864
Rejestracja: pt sty 05 2007, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
x 108

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jacob »

Cześć.
Macie chyba rację, kolega arekczyz2 wyraża się bardziej zagadkowo niż mistrz Yoda :D - czyli pewnie wykorzystuje jakiegoś translatora.

Arekczyz2 - jeśli chcesz możesz pisać np. po angielsku. A najlepiej będzie, jak sprawy z wymiarami, drukowaniem itd. omówimy sobie spokojnie na priv. Co ty na to?

Wracając do tematu Jelcza - robi się, mało - ale zawsze. Niedługo wrzucę aktualizację.

Pozdrawiam!
arekczyz2
Posty: 3
Rejestracja: pt cze 15 2012, 20:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arekczyz2 »

Witam
Jestem siostrą Arekczyz2 i pragnę wytłumaczyć, że jest on osobą niesłyszącą
więc co za tym idzie nie potrafi poprawnie gramatycznie złożyć zdania.
Proszę o wyrozumiałość względem niego.
Z góry dziękuję
cyrylus

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cyrylus »

Czyli wszyscy byliśmy w błędzie. Nawet mi nie przyszło do głowy że tak się sprawy mają.
Arekczyz2 zdarzyło mi się wziąć kilka lekcji języka migowego ( przypuszczam że się nim posługujesz ). Wykładowca tłumaczył, że pomimo iż używamy tego samego języka polskiego to istnieją ogromne różnice w składni. Pamiętam jak cytował nam sms napisany przez osobę niesłyszącą to potem musiał go przetłumaczyć.
Dla mnie więc jest jasne dlaczego w taki sposób pisałeś.
Może korzystaj z pomocy siostry tak jak w ostatnim poście, wtedy bez problemu się porozumiemy.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jacob
Posty: 864
Rejestracja: pt sty 05 2007, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
x 108

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jacob »

Sprawa jasna. Witam Was serdecznie w warsztacie :D . Cieszę się arekczyz2, że przypadł Ci do gustu mój busik. Wysłałem odpowiedź na waszego maila. Dajcie znać za jego pośrednictwem raz jeszcze w czym tkwi problem z Jelczykiem.

Pozdrawiam!
Patrykus
Posty: 29
Rejestracja: pt kwie 24 2009, 12:01
Lokalizacja: Kwidzyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patrykus »

Ładnie się model Kolegi prezentuje, podoba mi się także klimat stworzony w tym warsztacie.
pozdrawiam
Patryk
Awatar użytkownika
jacob
Posty: 864
Rejestracja: pt sty 05 2007, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
x 108

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jacob »

Witam na nocnej zmianie.
Położyłem nieco "boazerii" w środku Mexa. W zasadzie jest większość z tego co na ścianach i podłodze być powinno, poza sklepieniem - gdzie dojdą jeszcze kolejne listwy i centralna, prostokątna część z lampami i poręczami - ale to na prawie samym końcu budowy.
Było trochę kombinowania przy wklęsłym przodzie i tyle dachu. Widać jest niestety nieco paski, z jakich są one zrobione. Gdzie nie gdzie powyłaziły też jakieś nierówności w okienkach albo szpary. Większość z tego co widać jest zrobione z barwionego w masie kartonu, poza żółtawo-kremowymi elementami, które dodatkowo barwiłem przy lakierowaniu. Przydała się też folia aluminiowa. Pojawił się też przyczynek do stanowiska kierowcy, które pewnie wkrótce dostarczy mi kolejnych, niezapomnianych wrażeń i doznań z jego budowy...

Zapraszam na zdjęcia. Ze względu na to, że kiedy wstawię tam siedzenia, drzwi i okna to niewiele będzie z tego widać, pozwoliłem sobie pstryknąć i zaprezentować nieco więcej fotek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dobranoc :)
Awatar użytkownika
gnam
Posty: 48
Rejestracja: ndz lis 16 2008, 20:44

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gnam »

Powalające! Brak słów!
Awatar użytkownika
pawelelka77
Posty: 423
Rejestracja: pn kwie 11 2011, 8:12
Lokalizacja: BYDGOSZCZ/BYSŁAW/TUCHOLA
x 108

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pawelelka77 »

Z uwagą podglądam każdy nowo powstający element Twojego "ogóraska". To będzie COŚ!! ...jak już powstanie.... :wooow:
Swoją drogą ciekawa sprawa; autobus dopiero się buduje a już ma pokopane grzejniki. Zmień załogę w warsztacie byśmy mogli się cieszyć widokiem ślicznego pojazdu komunikacji zbiorowej, a nie wraku na kołach..hi.. hi....
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
jacob
Posty: 864
Rejestracja: pt sty 05 2007, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
x 108

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jacob »

Obawiam się, że takie wraki są dla mnie ... bardziej pociągające :twisted: ale do tego czasu jeszcze kuuupa roboty... ciężkiej roboty...

Obrazek

obym tylko nie stworzył jakiegoś potwora ni w pięć ni w dziewięć.
ODPOWIEDZ