ORP Warszawa proj 61MP 1:75 RC

modele oraz technika

Moderator: kartonwork

Odpowiedz
Awatar użytkownika
Tempest
x 1

Re: ORP Warszawa proj 61MP 1:75 RC

Post autor: Tempest » pn kwie 17 2017, 22:47

Aaaa, jeśli chodzi o ostatni post to faktycznie zdjęć nie widzę, ale przyznaję się bez bicia że postu nie czytałem linia po linii. Wyświetla się tylko napis "Obrazek". Po wybraniu polecenia "Cytuj" w teksćie pomiędzy [img[ i [ /img] pojawia się link bez .jpg czy .JPG na końcu i nawet po skopiowaniu do przeglądarki i uzupełnieniu przez .jpg czy .JPG nic mi się oprócz błędu 404 nie wy wyświetla.

No i się powtórzę że jeśli ktoś chce prezentować swoje dokonania modelarskie na forum tym czy owym a najczęściej na kilku równocześnie i umieszcza swoje zdjęcia na bezpłatnych serwisach przeznaczonych raczej dla prezentacji tego co się właśnie zjadło albo gdzie się przed chwilą było aby innym żal dupę ścisnął to nie można liczyć na to, że za miesiąc czy rok zdjęcia tam pozostaną. Trzeba niestety wysupłać trochę grosza (ja płacę 39.99/rok) na jakiś płatny serwis gdzie bez reklam i problemów można pliki ze zdjęciami skopiować i żadne miniaturki nie powodują frustracji oglądaczy tylko śmigają jak zwykłe zdjęcia.
0 x
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...

Awatar użytkownika
Rumcajs

Re: ORP Warszawa proj 61MP 1:75 RC

Post autor: Rumcajs » wt kwie 18 2017, 18:03

Rzeczywiście, zdjęcia były widoczne tylko w przeglądarce Googla ...
Ponieważ bezpośredniego adresu do zdjęcia nijak nie mogłem wydobyć z tego "zmienionego dla mojej wygody" narzędzia G. postanowiłem pójść za radą Tempesta i wypróbować inny portal.
a'propos - gdzie trzymacie Wasze zdjęcia? może mi coś polecicie?

Rumcajs
0 x

Odpowiedz