(R) KW-1 - koła napinające

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
YoQuieroFumar
Posty: 40
Rejestracja: sob mar 13 2010, 11:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: YoQuieroFumar »

Wujku, aby cieszyć się sławą nie do przebicia, nawet dla wszechobecnego :) należy się jeszcze zaopatrzyć w kółko wzajemnej adoracji i wprowadzić licznik ochów i achów premiowanych nagrodami oczywiście :) Zakładam, że po takim zabiegu nie trzeba byłoby już nic pokazywać w relacji, a gwiazdorem forum i tak byłbyś na wiele lat... pozdrawiam podglądając z pierwszego rzędu :haha:
Awatar użytkownika
Sicore
Posty: 1263
Rejestracja: wt gru 16 2003, 9:59
Lokalizacja: FRA/LUZ
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sicore »

W tym celu, Wujek musiałby się przenieść na inne forum, a najlepiej na wszystkie inne za jednym zamachem. Wielu tam już osiągneło wieczną chwałę, tak wielką, że nie muszą nic kleić.

p.s. Już nie mogę się doczekać jutrzejszej fotki, z zamalowanym dekielkiem do końca.
ZŁO SQUAD

Samuraj nie ma celu, tylko drogę.
Ki-61 . I-16 typ10 . MS.406 C1 . Bf-109D
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2056
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

...Ale czym wykonałeś te 5 śrubek? :haha:
A klej nakładałeś igłą, szpilką, czy wykałaczką? A jak wykałaczką to czy była ona już użyta do dłubanie w zębie, czy wziąłeś świeżą z pudełeczka?
Czy klej BCG można rozcieńczać śliną?
Czy ślina musi być świeża, czy może być taka z dłubanie w zębie? :haha:

ZŁOOOO..... ZŁOOOO....
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Odnoszę czasami wrażenie, że niektórzy rozcieńczają BCG jadem żmiji...
Awatar użytkownika
Hurragan76
Posty: 188
Rejestracja: sob wrz 12 2009, 10:44
Lokalizacja: Bemowo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hurragan76 »

Forum to chyba nie tylko kółko wzajemnej adoracji, ale jest również po to aby się gorsi uczyli od lepszych? "Wujo" pokazuje na czym polega rola mistrza. Może dla zaawansowanych modelarzy jego wskazówki są śmieszne, ale tzw. "współmodelarze" dzięki "Wujkowi" mają się od kogo uczyć. To wcale nie jest: :haha: . Mam nadzieje, że inni "współmodelarze" podzielają moje zdanie ...no chyba, że laszlik tylko żartuje (przyznaję, że nie zawsze łapię dowcip ZŁOmu)
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2056
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

No, niech będzie że laszlik żartuje, bo faktycznie nie łapiesz...
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Sneer
Posty: 17
Rejestracja: czw lut 22 2007, 12:16
Lokalizacja: Gajkowice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sneer »

Hurragan76 - podzielają, zdecydowanie podzielają.

Edmund_Nita - jadu w tym rozcieńczalniku sporo...a dodawany jest nie tylko do BCG ;)
Nie spieraj się z idiotą, ściągnie Cię na swój poziom...a tam pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Sicore .

Bardzo bym chciał zamalować wszystko ale tam będzie przyklejona ośka kółka .

Huragan76 .

Aż mnie zmroziło na myśl że to co tu pokazuję "doświadczonym modelarzom wydaje się śmieszne " . Kurcze ,to właśnie doświadczonym tę relację domyślnie dedykowałem . Od 2005 roku , gdy pierwszy raz zaproponowałem np. "rzeźbiarstwo tekturowe" , na Forum doczekałem się jedynego naśladowcy w osobie Metalmica . Qń też potrafi więc jest nas trzech .
Od cytowanego wpisu , od momentu kiedy to napisałeś , słyszę ten ich domniemany rechot ...

Pozdrowienia Wujkowe .
Awatar użytkownika
zetpt
Posty: 37
Rejestracja: pn gru 25 2006, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zetpt »

Tak sobie czytam "tom relacjem" i myślę, że to twoje rzeźbiarstwo jest dobre ale raczej do pancerki. Takie metody to w szczególności do całościowo malowanego sprzętu, a takich jest mało i naśladowców skąpo. Do sklejania w "standardzie" , a przede wszystkim lotnictwa, to raczej "papierowa metaloplastyka" ma szersze zastosowanie i tu upatrywałbym większe grona naśladowców.

Pozdrawiam
"częściowy naśladowca"
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

zetpt .

Wiem , " częściowy naśladowca " , BCG zapewne . Robisz jednak błąd odparowując klej , najlepszy jest rzadki .

To co pokazuję i mam zamiar pokazywać przydaje się nie tylko w pancerce ale i ogólnie w pojazdach , malowanych to fakt . Szczególnie w tych budowanych od podstaw .

Nie dołączę do 70% modelarzy klejących samoloty , nie dołączę do 20% klejących okręty , pozostanę w 10% mniejszości klejących w pozostałych kategoriach .
Choć gdyby nie ostatnie inicjatywy chłopaków od pojazdów możliwe jest że jedyną słuszną dziedziną uprawiania modelarstwa pozostałoby to lotnicze standardowo-komercyjne . Kraina wiecznej szczęśliwości .

Nie dla Wujka . Pozdrowienia .
ODPOWIEDZ