Niszczyciel rakietowy projektu 956 A - Besstrashny - 1/200

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

Niszczyciel rakietowy projektu 956 A - Besstrashny - 1/200

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Otwieram ten temat jako poczatek mojej relacji z budowy tego modelu. Zapowiedzialem to juz w dziale kartonowym no i sie tak wlasnie stalo. Jak na razie czekam na model , ktory otrzymam w polowie tygodnia. Tak wiec troche cierpliwosci ;-)

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn paź 24 2005, 18:15 przez Okonek, łącznie zmieniany 9 razy.
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

No i jest wreszcie . Doszedl z parodniowym opoznieniem ale jest Obrazek. Opakowanie przeogromne a jak moja Kochana Malzonka je zobaczyla to zrobila Obrazek. Oczywiscie podem padlo pytanie co z nim zrobie jak go skoncze bo bydlak niestety troche miejsca potrzebuje i na tym sie skonczylo . Na szczescie dla mnie i modelu. Nie bede wam pokazywal zawartosci zestawu tylko odsylam TU oraz TU ;-) Trumpeter robi dwie wersje wiec zamowilem ta druga o oznaczeniu 956 E . Ponoc to wersja po modernizacji :roll: Zobaczymy ;-)

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt sty 13 2004, 0:29 przez Okonek, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Zazdroszczę Ci. Modelu nie małżonki.

gulus z pozdrowieniami dla Asika
Obrazek
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Pozdrowienia od mojej małżonki dla Twojej Małżonki . Jak tylko przyniosę coś nowego do domu moja robi tak samo ...
Horac

wersje tego okretu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Horac »

jak do tej pory spotkalem sie z takimi wersjami tego okretu:

projekt 956 Sovremennyy - pierwsze 14 okretow z tej serii
projekt 956A Sarych - nastepne 9 okretow (2 zlomowano przed ukonczeniem) - zmodernizowane uzbrojenie i elektronika
projekt 956E - oznaczenie dwoch okretow z serii 956A sprzedanych do Chin (wersja eksportowa)
projekt 956EM - podajze dwa nowe okrety dla floty Chin w budowie - brak rufowego dziala AK-130 (Foto)
projekt 956.1 - prawdopodobnie nastepca tej klasy lub znaczna modernizacja
projekt 956U - spotkalem sie z takim oznaczeniem i nie wiem co moze znaczyc. :D moze wersja dowodcza zespolu floty ? ;] ( wszystkie pojazdy z wersja U byly przeznaczone dla dowodcow - moze to samo z okretami ? ;] ) :D

Oczywiscie zaznaczam ze moge sie mylic z moimi wiadomosciami
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

No tak skoro wersja "E" to okrety chinskie to zmieniam nazwe tematu - bede robil wersje "A" :cool:
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Pieknie :twisted: Znalazlem stronke z dodatkowymi czesciami fototrawionymi. Cena 100 $ :lol: to tyle co kompletny model :cry: Kurna moze sobie poradze bez tego :roll:

http://www.steelnavy.com/WEMSovbrass.htm
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Mala prosba :!: Jesli macie jakies fotki czy rysunki to poprosze na maila :pomoc: Zamowilem juz sobie na wszelki wypadek ABER-owskie relingi ( proste i sciete ) , relingi lancuszkowe , trapy , drabinki itp. No i jeszcze male pytanko co do koloru . Jakie farby proponujecie . Trumpeter podaje rozjasniony 11 Gunze i do tego nadbudowki maja byc jasniejsze od kadluba . Kombinuje nad wymieszaniem Revella 374 z 378 ale czy to bedzie wlasciwy kolor. Humbrola nie mam i nie chce mi sie mykac 15 km do sklepu specjalnie po farbe :oops:
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Zapomnialem :oops: Horac bedziesz robil Twojego kartonowca . Byloby ciekawie ;-) A co do modelu to pozostal mi jeszcze wybor nazwy . Dolaczona kalkomania umozliwia zbudowanie jednego z 13-stu okretow rosyjckich i 2- ch chinskich ( odpadly juz na starcie ) :lol:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

Dwunastu Jędrek, dwunastu..... pomyliło Ci się z dzisiejszą datą :)
ODPOWIEDZ