Dźwigiem do imprezy czyli cztery imprezy i dźwig

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Awatar użytkownika
jacekkarolczak
Posty: 165
Rejestracja: ndz paź 17 2004, 17:09
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jacekkarolczak »

Pikne - to rozumiem... Pasują jakościowo do reszty.
Crawling rulez
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Domyślam się, że te grubsze, to cylindry, a te chudsze, to tłoczyska siłowników. Jeżeli tak, to myślę, że będzie dobrze. A wtedy, jak już skończysz, to będę mógł krzyknąć: "Miooooodziiiiooooo!!!!", bo o to właśnie mi chodziło... :lol:
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

Mundek i Jacek - ja wiedziałem , tylko głupka paliłem i już mi się nie chciało :lol: . .. Ale przez Was zerwałem się z roboty , pojechałem do domu po metalizer i patyki , żeby przygotować sobie wszystko w pracy ;-) . Zrobiłem kilka egzemplarzy , żeby mieć na zapas -jak zepsuję . Grubszy patyk , to tłoczek do siłownika przy korpusie , a chudsze - do siłowników na ramionach . Te drugie to patyczki do merdania w uszach. Pomalowane i nasunięte na klej na pierwotne druciki . Rozwierciłem otworki w cylindrach i wchodzą :lol: .

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn maja 04 2009, 22:56 przez Grzegorz75, łącznie zmieniany 3 razy.
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

No Grzesiu, teraz to ja mogę, bez podejrzewania mnie o podlizywanie się, wydać głośny okrzyk MIIOOOODZIIOOOOO!!!, na który w pełni zasłużyłeś.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No i ta krwista żółć - rewelacyjna :lol:

Całość - niewyjęta! :lol: Gratulacje :lol:

P.S.: Nie próbuj nas już kiwać, bo to nie przejdzie. My wiemy co potrafisz i nie będziemy tolerowć jakichś odchyłek od normy, he, he :lol: Na pocieszenie dodam, że Jacek wspólnie z Andrzejem od Lancastera, też mi ostatnio takiego gwoździa zasunęli, że spać po nocach nie mogę. Ciągle jakieś mchy i komosy mi się śnią. Ale pracuję nad tym, żeby ich zadowolić, tak jak Ty dzisiaj w pełni zadowoliłeś nas. Howgh!
Awatar użytkownika
Syzyf
Posty: 735
Rejestracja: wt lis 30 2004, 10:46
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Syzyf »

Przesyłam gratulacje ode mnie i pozdrowienia od mojego żółtego dźwigu dla Twojego :uscisk:
Dźwigom w żółtym kolorze jednak bardzo do twarzy.
Nie będę się podlizywał jak niektórzy :lol: więc ograniczę się tylko do:

:jupi: :tuptup: :jupi: :jupi: :tancze: :jupi: :jupi: :jupi: :pice: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :spoko: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

Ale, żeby się czegoś czepić ;-) : może dasz się namówić na zakup niebieskiego brystolu formatu A1 na tło, żeby łączeń kartek nie było widać na końcowej sesji zdjęciowej :razz:
Moje modele: archiwum
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Żółty jak kaczor pięciotonowy . Ale smutny jakiś taki ... non-stop w zwisie ?

Wujek ... :zeby:
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

Chciałbym wyrazić podziękowania wszystkim kibicom żółtego dźwigu z imprezy , oraz za wyróżnienie jakim jest zdjęcie tygodnia :cool: .

Syzyfie - zainwestowałem w B1 :lol: . Mój dźwig dziękuje bardzo i "zwisając" sobie radośnie ( radośnie Wujku podkreślam ;-) ) , "zasyła "również pozdrowienia swojemu żółtemu koledze . :lol:
ODPOWIEDZ