*[Relacja/Kolej] Precyzyjny parowóz towarowy Ty2 -Dodatek

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bartosz B.
Posty: 747
Rejestracja: sob lip 24 2004, 21:02
Lokalizacja: Gorlice / Nonnweiler
x 7

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartosz B. »

Obrazek Piękne to jest, nic więcej nie powiem
Awatar użytkownika
zremb
Posty: 91
Rejestracja: ndz mar 26 2006, 21:09
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zremb »

Żadne „ochy” „achy” nie są w stanie oddać emocji jakich doznaje człowiek podczas oglądania efektów Twojej pracy. Końcowa galeria jest powalająca :shock: . Mam nadzieję, że zdrowie podczas sesji zdjęciowej za bardzo nie ucierpiało. Jeżeli chodzi o odwzorowanie oryginału, to jest wszystko co z kartonu i drutu można odwzorować, może za wyjątkiem ognia w palenisku i wody w tendrze. Obawiam się jednak, że w następnym modelu (a, że takowy powstanie jestem pewien) te dwa wcześniej wymienione elementy odwzorujesz tak samo precyzyjnie jak teraz ten parowóz. Pozdrawiam i czekam na następne relacje.
Historia uczy nas, że ludzkość niczego sie od niej nie nauczyła.
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Gratuluje. Model jest rewelacyjny!
Awatar użytkownika
Rutek63
Posty: 756
Rejestracja: pn paź 25 2004, 20:03
Lokalizacja: Scarsdale, NY
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rutek63 »

Precyzyjny pisze: Oceńcie sami, czy mi się to udało.
Można powiedzieć, że się komuś coś udało, kiedy potrzebował do osiągnięcia celu trochę szczęścia. Ty tego szczęścia nie potrzebujesz. Masz umiejętności na najwyższym poziomie i one wystarczyły.
Wspaniały model. Gratuluję!

Pozdrawiam!
Piotr
Obraz jest wart tysiąca słów. Model wart jest miliona.
Awatar użytkownika
Glutation
Posty: 149
Rejestracja: pt wrz 09 2005, 8:41
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Glutation »

Szkoda, że w końcu doczekałem się końca Twojej relacji ;) Niemniej szczerze przyłączam się do gratulacji, bo model jest piękny. Jeśli tego nie wiesz: Bozia dała Ci ogromny talent, który bezlitośnie dla "konkurencji" rozwijasz :) Szczerze podziwiam i pozdrawiam
Łukasz
"No, kończ Władziu i robimy"
Awatar użytkownika
metio
Posty: 99
Rejestracja: czw kwie 20 2006, 14:09
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: metio »

Ładniejszy jest już tylko prawdziwy Teigrek. Gratuluję
Papier jest najszlachetniejszym tworzywem modelarskim.
Awatar użytkownika
herbaciany
Posty: 670
Rejestracja: czw lis 04 2004, 23:22
Lokalizacja: Strzegom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: herbaciany »

Oj-DAŁEŚ DO PIECA-Precyzyjny-DAŁEŚ!!!
Gratulacje Wielkie!!!
Awatar użytkownika
Heinrich Kosmala
Posty: 2112
Rejestracja: sob paź 04 2008, 11:28
Lokalizacja: Landau/Niemcy
x 134

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Heinrich Kosmala »

Witam jako nowcjusz na forum, wlasnie dzisiaj sie zarejestrowalem, z dwoch powodow: zeby jako kolejny modelarz (nr 2551?) pogratulowac Precyzyjnemu, cos takiego widze po raz pierwszy w moim zyciu (buduje modele kartonowe od 9 roku zycia i wiem co mowie), oraz zeby przy tej okazji spytac, czy Precyzyjny moze ma zamiar budowac Pt-47???
Po latach odkrylem znowu moja milosc do modelarstwa kolejowego i kupilem na poczatku roku model PT-47 w skali 1:25 firmy Angraf. Olbrzymie rozczarowanie, bo model jako taki piekny, ale opis budowy fatalny, o wlasnych silach chyba sie go nie da zbudowac. Gdyby nie Forum (niemieckie, ci sa jednak ta samo sfrustrowani jak ja, polskie dokrylem przez przypadek przez googlowanie dopiero przed tygodniem) stal bym z robota do dzisiaj, tak mam przynajmniej cala rame i czesc jej oprzyrzadowania.
Serdeczne pozrowienia i jeszcze raz najszczersze wyrazy uznania. Prosze o wyrozumialosc, po 28 latach zycia w Niemczch zardzewial nieco moj jezyk ojczysty. :D :D :D
Ostatnio zmieniony sob paź 04 2008, 14:03 przez Heinrich Kosmala, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Henryk

moje modele
Awatar użytkownika
Jezier
Posty: 76
Rejestracja: pn sie 18 2008, 13:58
Lokalizacja: Piechowice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jezier »

JA PIER-DZIE-LE CZY TO NA PEWNO PAPIER !!!??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Jestem pełen podziwu dla pracy jaką wykonał "SUPER"Precyzyjny
Obrazek
Awatar użytkownika
Precyzyjny
Posty: 538
Rejestracja: pt maja 19 2006, 12:22
Lokalizacja: Polska
x 25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Precyzyjny »

Dziękuje Adminowi za docenienie mojej pracy i wyróżnienie w postaci zdjęcia tygodnia, tym bardziej, że to już trzecie takie wyróżnienie dla tego modelu.

Dla Was wszystkich podziękowania za gratulacje i kibicowanie, bez Was nie byłoby tych 52000 odwiedzin. Z drugiej strony ta relacja przecież dla Was, byście mogli podpatrzyć coś dla siebie, a i doradzić, bo przecież wszyscy się uczymy i najlepsze modele przed nami.

Kolego Henryku na razie nie mam w planach budowy Pt47, bo jest on bardzo podobny do zbudowanej juz Ol49. Ale to piękny parowóz i nie wykluczone, że kiedyś też go zrobię na poziomie zbliżonym do Ty2. Ale służę pomocą, jak masz problem w budowie to pisz, w miarę możliwości doradzę co i jak.
Pozdrawiam
Precyzyjny

Na warsztacie: parowóz Pu29

Ukończone: parowóz Ty2, parowóz Ol49, parowóz TKp30

* * *
Obrazek
ODPOWIEDZ