[Relacja/Kolej] Precyzyjny Pu29 - największy polski parowóz - FINAŁOWA GALERIA str. 41

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3226
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 100

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Jak tak patrzę na ten model to zastanawiam się nad sensem istnienia jako modelarz (*) :D
Dobrze, że chociaż na darmowych kontach pozostawili na razie zamieszczone zdjęcia, ale pewnie i to zlikwidują.
Czy planujesz przenieść wszystkie zdjęcia z imageshacka na photobucketa albo jeszcze gdzieś indziej czy też mamy siadać i kopiować co się da zanim zniknie ? A może SkyDrive ? Sam muszę do któegoś-tam marca prznieść zdjęcia z obecnego serwera (płatnego) na coś innego bo domenę i opłaty zmieniają więc chyba robota i tak mnie czeka z poprawianiem linków, poza tym na SkyDrive mam 7GB bez opłat. Zdjęcia z relacji z budowy Avengera już na SkyDriva skopiowałem.

* Oczywiście żartowałem jak Precyzyjny z tym pogiętym wałem, nadal mam zamiar swoje "modele" produkować ino mało casu kruca bomba.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Awatar użytkownika
januszmk
Posty: 124
Rejestracja: pn lut 14 2011, 19:02
Lokalizacja: Knurów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: januszmk »

Drobne zapytanie . W wpisie z dnia 30 01 napisałeś ,że napisy na drzwiach dymnicy będą naniesione za pomocą szablonów .Będą one wykonane samodzielnie bądź w inny sposób ? Zaciekawiło mnie to bo z racji wymiarów wykonanie takiego szablonu ręcznie do łatwego zadania nie należy .
Być może innych modelarzy też to zaciekawi .Z góry dziękuję za odpowiedź .
Awatar użytkownika
ZzB
Posty: 252
Rejestracja: śr paź 15 2003, 11:57
Lokalizacja: Reda k/Gdyni

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ZzB »

Precyzyjny pisze:Musiałem powrócić do umieszczania zdjęć na Photobucket
Hej.
Spróbuj jeszcze "obwąchać" googlowską Picasę.
Ja wiem, że ostatnimi czasy nawet lodówki nie można otworzyć żeby nie trafić na wujka G, ale jak nie ma wyjścia ...
Trzeba tylko trochę przebudować link do wstawienia fotki na forum, bo ten podpowiadany przez Picasę wiezie całą masę reklam. Jakbyś się zdecydował, podpowiem CO i GDZIE trzeba zmienić w linku, żeby wyświetlało się samo zdjęcie.
Pozdrowionka
ZzB

..no bo skończyłem zamiatać pierwszą połowę pierwszej płyty...odsapnę nieco... i skończę drugą połowę pierwszej.
Awatar użytkownika
Precyzyjny
Posty: 538
Rejestracja: pt maja 19 2006, 12:22
Lokalizacja: Polska
x 25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Precyzyjny »

Tempest, nie planuje przenosić zdjęć, ale te które są na forum, to mam zapisane na dysku, więc ja będzie potrzeba, to mogę je na nowo zamieścić na Photobuckecie.

Januszmk, szablon będzie wycięty laserowo z mojego projektu na specjalnej samoprzylepnej folii maskującej, którą mam otrzymać od Mavericka33 - tutaj podziękowania dla niego, ale list jeszcze nie doszedł.

ZzB, znam Picasę, ale pozostanę na Photobuckecie, tak długo jak będzie darmowy. Mam tu opanowane linkowanie do zdjęć, tak by wyświetlały się same zdjęcia na czarnym tle bez zbędnych dodatków.
Pozdrawiam
Precyzyjny

Na warsztacie: parowóz Pu29

Ukończone: parowóz Ty2, parowóz Ol49, parowóz TKp30

* * *
Obrazek
Awatar użytkownika
arklas
Posty: 135
Rejestracja: sob wrz 01 2012, 18:58
x 4

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arklas »

Precyzyjny pisze:...pozostanę na Photobuckecie, tak długo jak będzie darmowy. Mam tu opanowane linkowanie do zdjęć, tak by wyświetlały się same zdjęcia na czarnym tle bez zbędnych dodatków.
Po kliknięciu w miniaturkę? U mnie wyświetla się razem z całą stroną.
Awatar użytkownika
Precyzyjny
Posty: 538
Rejestracja: pt maja 19 2006, 12:22
Lokalizacja: Polska
x 25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Precyzyjny »

Arklas, przecież to łatwo sprawdzić, wystarczy kliknąć w miniaturę na poprzedniej stronie. Wystarczy podmienić adres otwieranego zdjęcia na link bezpośredni.
Pozdrawiam
Precyzyjny

Na warsztacie: parowóz Pu29

Ukończone: parowóz Ty2, parowóz Ol49, parowóz TKp30

* * *
Obrazek
mr.jaro
Posty: 568
Rejestracja: wt lip 10 2007, 8:40
Lokalizacja: Hannover
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mr.jaro »

Mariusz, takze u mnie niektore z Twoich miniatur z poprzedniej strony (nie wszystkie) nie prowadza bezposrednio do fotek.
Jarek M
___________________________________________
NIE OTWIERAM MINIATUREK!
mr.jaro
Posty: 568
Rejestracja: wt lip 10 2007, 8:40
Lokalizacja: Hannover
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mr.jaro »

Mariusz, takze u mnie niektore z Twoich miniatur z poprzedniej strony (nie wszystkie) nie prowadza bezposrednio do fotek.
Jarek M
___________________________________________
NIE OTWIERAM MINIATUREK!
Awatar użytkownika
Precyzyjny
Posty: 538
Rejestracja: pt maja 19 2006, 12:22
Lokalizacja: Polska
x 25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Precyzyjny »

Mr.jaro, posprawdzałem u siebie wszystkie miniatury na poprzedniej stronie przedstawiające model, otwierają się one w postaci dużych zdjęć na czarnym tle bez zbędnych dodatków, zarówno te umieszczone na Imageshack...

Obrazek

...jak i na Photobucket

Obrazek

Jedynie zdjęcia prawdziwego parowozu Pm2 otwierają się z różnymi dodatkami, ale te fotki są zamieszczone na fotosiku i nie poprawiałem odnośnika, bo to nie są moje fotki tylko Roberta B.

Obrazek
Pozdrawiam
Precyzyjny

Na warsztacie: parowóz Pu29

Ukończone: parowóz Ty2, parowóz Ol49, parowóz TKp30

* * *
Obrazek
Awatar użytkownika
arklas
Posty: 135
Rejestracja: sob wrz 01 2012, 18:58
x 4

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arklas »

Precyzyjny, Twoja przeglądarka najwyraźniej pamięta, że pod tym adresem otwierałeś też (ręcznie) sam obrazek. Nasze przeglądarki tego nie pamiętają i dają się przekierować na stronę. Taka natura Photobucketa.
ODPOWIEDZ