Komplet kol do Kraz 255B (1:25)

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

klint
Posty: 543
Rejestracja: ndz lut 07 2010, 13:51
Lokalizacja: Ruda Śląska
x 158

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: klint »

Witam.

@adipohl co tu sie rozczulac nad tym wpisem. Kola sa zrobione super, a czy kosztuja dyche czy piec to juz sprawa modelarza. Qrna zawsze znajda sie jacys ze cus im nie pasi. Ludzie uczcie sie ogladajac! To tyle w temacie. Adi a czemu padl temat Pu? Mysle ze dokonczysz tego loka.

Pozdrawiam.
adipohl
Posty: 39
Rejestracja: czw mar 15 2012, 13:48
Lokalizacja: Weil am Rheim / Niemcy
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adipohl »

Dziekuje wszystkim za bardzo ciekawe dyskusje, chociasz wydaje mi sie, ze nie wszystkie byly na temat.
Ale przeciesz o to chodzi na Forum, ze kazdy moze powiedziec co mysli.

Chcialbym tylko jeszcze raz podkreslic, ze chcialem tylko pokazac co wydlubalem z tego zestawu, a nie dyskutowac o Cenie.

@Klint – Pu bedzie dalej robiona, tylko po otrzymaniu materialu od Precyzyjnego okazalo sie, ze bylo jeszcze duzo bledow w Konstrukcji, i trzeba to poprawic. Ale ze wzgledu na brak czasu wszystko sie przeciaga.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Precyzyjny
Posty: 538
Rejestracja: pt maja 19 2006, 12:22
Lokalizacja: Polska
x 25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Precyzyjny »

adipohl pisze: po otrzymaniu materialu od Precyzyjnego okazalo sie, ze bylo jeszcze duzo bledow w Konstrukcji, i trzeba to poprawic.
Może uściślę, bo można ten wpis opacznie zrozumieć. To nie w materiale od Precyzyjnego były błędy i trzeba je poprawiać tylko na podstawie otrzymanej ode mnie dokumentacji, Kolega poprawi błędy we własnym projekcie.
Pozdrawiam
Precyzyjny

Na warsztacie: parowóz Pu29

Ukończone: parowóz Ty2, parowóz Ol49, parowóz TKp30

* * *
Obrazek
adipohl
Posty: 39
Rejestracja: czw mar 15 2012, 13:48
Lokalizacja: Weil am Rheim / Niemcy
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adipohl »

Precyzyjny pisze:
adipohl pisze: po otrzymaniu materialu od Precyzyjnego okazalo sie, ze bylo jeszcze duzo bledow w Konstrukcji, i trzeba to poprawic.
Może uściślę, bo można ten wpis opacznie zrozumieć. To nie w materiale od Precyzyjnego były błędy i trzeba je poprawiać tylko na podstawie otrzymanej ode mnie dokumentacji, Kolega poprawi błędy we własnym projekcie.
Przepraszam Cie, Troche niezrecznie sie wyrazilem.

Pozdrowienia
Adrian
Kichu90
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 22 2010, 12:49
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kichu90 »

Witam jeśli ma się dostęp do odpowiedniego sprzętu można spokojnie "poszaleć" i zrobić bieżnik równy tymu co sprowadziłeś z zachodu. zaprojektowałem jak narazie bieżnik na podstawie wycinanki renovo ale przydały by mi się jakieś dokładniejsze skany
Obrazek
fajnie jak ktoś dał by rade wysłać mi jakieś konkretne wymiary średnice i szerokość opony co bym mógł zaprojektować wszystko pod siebie :P
P.S. jeśli ktoś ma ochote to niech wyśle mi jakieś materiały na ten adres grzegorztomczyk90@gmial.com
adipohl
Posty: 39
Rejestracja: czw mar 15 2012, 13:48
Lokalizacja: Weil am Rheim / Niemcy
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adipohl »

Witam,
dzisiaj pomalowalem kolo.
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Pozdrowienia
Adrian
Ostatnio zmieniony pn lut 10 2014, 13:59 przez adipohl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Winston_Wolf
Posty: 18
Rejestracja: pn gru 29 2008, 18:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Winston_Wolf »

Kichu90 pisze:Witam jeśli ma się dostęp do odpowiedniego sprzętu można spokojnie "poszaleć" i zrobić bieżnik równy tymu co sprowadziłeś z zachodu. zaprojektowałem jak narazie bieżnik na podstawie wycinanki renovo ale przydały by mi się jakieś dokładniejsze skany
@Kichu90 plik z kostkami bieżnika do Kraza można przecież pobrać ze strony renova-model.com
http://www.renova-model.com.pl/product. ... product=10 (zakładka 'Pobierz' > 'Dodatek do modelu Kraz 255 B' )
ODPOWIEDZ