*[Relacja/Samochód] Dźwig HP3 na podwoziu STAR 20, Modelik 1:25

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Hastur
Posty: 421
Rejestracja: ndz sie 29 2010, 23:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 47

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hastur »

Gratuluję ukończenia pięknego modelu.

Zgodnie z oczekiwaniami wyszedł bardzo ładnie.
Awatar użytkownika
jacob
Posty: 861
Rejestracja: pt sty 05 2007, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
x 108

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jacob »

Człowiek przez jakiś czas nie zagląda, a tu proszę - samochodzik gotowy. Gratulacje Pawle za dokładne i czyste sklejenie modelu. Kolejne gratki za podjęcie nietypowego i rzadko spotykanego tematu, w dodatku "bez lufy" :).
Wiem, że aura obecnie nie jest zachęcająca i pewnie masz mało czasu, ale może dałbyś się namówić, żeby w wolnej chwili zrobić mu kilka zdjęć w świetle dziennym na powietrzu? Nie chodzi mi tu o budowanie jakiejś podstawki, stylizacji zdjęć itp. Ten model ma dużo fajnych detali, a lampa błyskowa całość nieco spłaszcza. Dzienne oświetlenie wydobyło by z niego te wszystkie konstrukcyjne ciekawostki.

W każdym razie - świetna robota, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Heinrich Kosmala
Posty: 2112
Rejestracja: sob paź 04 2008, 11:28
Lokalizacja: Landau/Niemcy
x 134

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Heinrich Kosmala »

Gratulacje z okazji ukończenia (bardzo udanego) modelu!
Pozdrawiam
Henryk

moje modele
Awatar użytkownika
kierownik
Posty: 2025
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 10:33
Lokalizacja: Ruda Śląska
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kierownik »

Również gratuluję. Piękna robota, widać Twoje umiejętności i wkład pracy. W relacji zwracałeś uwagę na momenty wymagające uwagi, co jest bardzo cenne dla kolejnych sklejaczy. W kwestii białych dodatków: to było już domeną strażaków w konkretnych jednostkach. Jedni malowali na biało całe felgi, inni tylko pierścienie zaciskowe na nich, jeszcze inni błotniki. Oparłem się na zdjęciu pojazdu w stanie fabrycznym - tak wydało mi się "bezpieczniej".

Obrazek
Awatar użytkownika
pawelelka77
Posty: 421
Rejestracja: pn kwie 11 2011, 8:12
Lokalizacja: BYDGOSZCZ/BYSŁAW/TUCHOLA
x 108

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pawelelka77 »

Witam!

Dziękuję! Cieszę się, z pozytywnego odbioru mojej pracy. Na pewno można wykonać go jeszcze staranniej, a poza tym można dodać mu więcej detali od siebie...
Wyszedłem z założenia, że wykonam go w standardzie .....by za dużo się nie męczyć :)
Kierowniku, gratuluję udanego projektu!

Jakub, postaram się znaleźć chwilkę i jeśli pogoda pozwoli dodam coś z pleneru :)
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ