Pokraczna dyskusja

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

Post autor: galwani »

laszlik pisze:zmuszacie postronnych forumowiczów
nie wydaje mi sie aby tacy jeszcze w ogole na forum istnieli
po prostu niektorzy maja (lub zdobyli na doswiadczeniach wynikajacych z rozmow z wami) na tyle rozumu, by wiedziec ze nie ma sensu sie wdawac w te kretynskie gadki, nigdy nie prowadza do konkluzji, nigdy nie prowadza do jakichkolwiek wnioskow, wiec po co marnowac czas na takie idiotyzmy? zeby dorosli panowie, nierzadko na emeryturze poswiecali swoj czas na wyszukiwanie potem wszelkich informacji na temat kogos innego i podniecali sie na forum ze znalezli filmik na yt, jak inny forumowicz pije browara z kumplami w knajpie? Zeby poczytac jak ktos grozi, jakim to on chamem byc potrafi, nie majac pojecia o charakterze innych uzytkownikow forum? zeby popatrzec jak ktos upierdliwie wkleja ten sam post, ktory wg regulaminu forum powinien sie dawno zakonczyc sankcją bo zawiera wulgaryzm (taa... tez znam kupe wulgow, ale nie uzywam ich zeby komus pokazac jakim to ja internetowym kozakiem jestem :) )

nabierzcie luzu i dystansu panowie z wszystkich skladow, grup, gromadek i towarzystw, bo to tylko forum, a wy kazde niezgodne z waszym zdanie traktujecie jako atak na wasza wolnosc niezaleznosc i bronicie swego jak niepodleglosci... zapedzacie sie w miedzyczasie w nieprzecietną dziecinadę i błazenadę

tak wiem, nie kleje, mam kupe postow zero relacji bla bla bla... zgadnijcie gdzie mam kogokolwiek zdanie na moj temat :)
gdzies mi sie rzucilo w oczy kiedys ze kogos 'mundrego' koszmarnie rozbawil fakt iz gram w gry online - niesmialo wspomne, ze dla wielu rownie idiotycznym i dziecinnym hobby jest klejenie modeli :) a jednak wielu tutaj w obronie swojej skorupki jest w stanie rzucac bluzgami przy ktorych ponoc wszystkim zwiedna uszy i byc takim swoistym forumowym 'hardkorem'... no to we mnie mmorpg az tak negatywnych emocji nie wyzwalaja ^^

i co do pierwszego akapitu, sam sie tego staram trzymac i od pewnego czasu tym forumowym błazenadom przygladam sie z boku, ale mnie podkusilo tutaj napisac co niniejszym czynie :) wszelkie 'ale' do mej skromnej osoby zleje cienkim strumieniem bo do poniedzialku bede mial duzo ciekawsze zajecia wiec mozecie sobie odpuscic :)
pozdro dla czerwonych, niebieskich - ORAZ tych mądrych, ktorzy maja to gdzies i robią swoje... bo w moim odczuciu obserwatora - to oni prezentują tutaj najciekawsze prace :)
edit - o nie, tylko nie dawajcie przypadkiem mi zoltych lub czerwonych kartek bo sie potne i utopie... smiechu warte.. dorosli ludzie... 12 letni brat mojej dziewczyny ma duzo wiecej rozumu od was i potrafi ignorowac trolla jesli kogos za takowego uzna :D
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 1216
Rejestracja: pt gru 19 2008, 14:08
Lokalizacja: Mielec (Ostróda, Iława)

Post autor: OSTOJA »

laszlik pisze:
OSTOJA pisze:Coś cieniutko "śpiewasz" Laszlik.
Doprawdy??? Na jakiej podstawie jesteś w stanie to stwierdzić, Sherlocku?
Tylko i wyłącznie na podstawie wypowiedzi kolegi Konana. :haha:
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.
W imadle:
Dorobek
Piterski
Posty: 1009
Rejestracja: wt sty 11 2005, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piterski »

Nie wiem dokąd ta dyskusja zmierza i jaki ma cel?
Obawiam się, że za bardzo Was koledzy emocje poniosły. Ktoś tu się w końcu obrazi i zamiast ciekawych relacji będą pustki.
Na tapecie:GAZ 69M;PGM17.
*ROBERT*
Posty: 71
Rejestracja: wt paź 30 2007, 12:12
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: *ROBERT* »

Miałem się nie odzywać, jednak przekroczyliście wszelkie modelarskie granice.
To co czytam to chyba sen.
Tylko kłótnie i spory, drwiny i złośliwości.
To czytają dzieci, a kłócą się dorośli ludzie.
Wstyd.
Panowie o co tu chodzi?
O to, ze jeden klei lepiej, a drugi gorzej, tego nie rozumiem. Każdy robi jak potrafi i nie każdy jest mistrzem i nie jest to powodem do walki tak naprawdę o nic.
Modelarstwo to hobby, to zabawa, która ma sprawiać przyjemność, zwłaszcza osobie która buduje.
To co robicie to żart i kpina z tego fajnego forum.
Zaglądam tu z sentymentu do kartonu bo to moje dzieciństwo, to moja młodość.
Nie mam tu relacji jednak podziwiam wasze prace i cenię Was za to co robicie/czytaj: budujecie modele/.
Zaglądam na te dobre relacje i te słabsze.
Jedne i drugie uczą. Jedne jak należy kleić, a drugie jak nie należy kleić. O tym jednak decyduje oglądający, czytający relację.
Krytyka TAK, ale nie złośliwość, która tu od jakiegoś czasu zagościła.
Nie piszę personalnie, ale składy czerwone i niebieskie robią więcej zamieszania i złego niż dobrego. Członkowie tych składów niech się nie dziwią, że postrzegani są przez pryzmat tych formacji i utożsamiani są z takimi, a takimi poglądami, wypowiedziami choć poglądy te i wypowiedzi nie są często ich. Tak już bywa, że kto z kim przystaje takim się staje i tak na niego inni patrzą.
Zakończcie te spory bo one nic dobrego nie wnoszą w to forum.
Zacznijcie dalej budować i przestańcie się kłócić lub zrezygnujcie z uczestnictwa na takim forum dla dobra własnego i innych.
To nie jest miejsce na walki, szyderstwa, drwiny.
To jest forma modelarni, a w nich nigdy nie pozwalano na takie przepychanki.
Rywalizujcie, ale na modele, dobre relacje, a nie na nieprzyjemne słowa.
Chcecie się kłócić to kłóćcie się na PW, a nie publicznie na tym forum.
Awatar użytkownika
YoQuieroFumar
Posty: 40
Rejestracja: sob mar 13 2010, 11:34

Post autor: YoQuieroFumar »

edipodium pisze: . Po prostu nie lubię chamstwa jakie nie raz prezentują.
Więc wolisz tkwić pośród bezpodstawnych ochów i achów, w atmosferze przyjaźni, szacunku i podziwu, nie zależnie czy na ten podziw zasługujesz? Pamiętaj tylko, że dużo słodzić jest niezdrowo. Co do chamstwa, to niestety jak oglądasz kabaret, a może bardziej cyrk, to trudno jest się nie śmiać. Nie zauważyłem aby to chamstwo przejawiało się w porządnych relacjach, których autorzy potrafią jak dorośli przyjąć uzasadnioną krytykę i wyciągnąć z niej wnioski, a nie tylko siać propagandę, teorie spiskowe i masę farmazonu... niestety kolego ze śmietnika, za którym się opowiadacie, nie będziecie mieli takiego pożytku jak z tych Złych, chamskich i niekulturalnych ludzi :haha: Chyba, że modelarstwo rozumiecie jako składanie papieru do kupy na czas w towarzystwie ludzi zaglądających z boku? Oklaski będą na pewno, ale czy zasłużone?? Nie wiem, zaglądając z boku raczej słabo widać...
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
PITERPANZER
Posty: 516
Rejestracja: sob mar 19 2005, 18:09
Lokalizacja: Gdańsk
x 1

Post autor: PITERPANZER »

Hm , jakoś ostatnie strony odbiegły od tematu tego postu , czytam z niedowierzaniem.
Może warto by dla ostudzenia "atmosferki" moderator podzielił wątek na część merytoryczną , zakończoną galerią i wpisami jej poświęconymi i off topic , który powinien trafić do HP (choć raczej na śmietnik historii , by niechluby forum nie przynosić za czas jakiś ) .
Uniesionych emocjami namawiam na powtórne przeczytanie swych głębokich myśli , jako że temteratura wysoka to na początek warto dla ochłody popoprawiać swoje błędy ortograficzne, interpunkcyjne czy zwykłe literówki i ogonki.
Czasem lektura własnej " twórczości" pozwala nabrać dystansu do pewnych , powodowanych impulsem zachowań pokazując ich śmieszność.
Życzę Kolegom miłego , słonecznego i spokojnego weekendu .
Pozdrawiam i zapraszam PITERPANZER
ZAPRASZAM NA FORUM BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25
Obrazek
Awatar użytkownika
Łysy OMG
Posty: 57
Rejestracja: czw lis 13 2008, 1:14
Lokalizacja: Niemce

Post autor: Łysy OMG »

Mi modelarstwo się zawsze z kulturą kojarzyło, a tu takie gimnazjum. Jakieś fochy, wyzwiska itd... Żal ściska wspomnianą wcześniej część ciała. Po kiego wam to to nie rozumiem. Swoje zdanie wyraziłem, a teraz idę dłubać przy Nieuporcie. Miłego dnia wszystkim:)

BTW, odkąd zaglądam na to forum miałem wrażenie że członkowie ZŁA mają wielkie mniemanie o sobie, aczkolwiek szanuje ich za to jak kleją modele. Ile się od nich nie nauczyłem tutaj.. Szkoda że jest tak jak jest.
Pozdrawiam, Maciej:)
Awatar użytkownika
Witek S.
Posty: 400
Rejestracja: śr kwie 22 2009, 10:05
x 21

Post autor: Witek S. »

Maestro Bundy - tnij!!! To umiesz i lubisz :)
Star 20 PinkSpit STAR 21 HP-3
Szanuję swój czas i nie klikam w miniaturki zdjęć!
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

Post autor: Szydercza Gała »

No dobra nie było mnie ostatnio i bawiliście się beze mnie, ale postanowiłem przygotować i przedstawić mój plan akcji, zanim to wszystko poleci na śmietnik. Najpierw przygrzejemy ze 152 co by rozmiękczyć pozycje wroga, potem puścimy Józki, na koniec gwardzisty dobiją bagnetami i będzie po DOBRYM SKŁADZIE :haha:

Obrazek
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 1216
Rejestracja: pt gru 19 2008, 14:08
Lokalizacja: Mielec (Ostróda, Iława)

Post autor: OSTOJA »

Gałeczko, zanim poprowadzisz ten "krwawy" atak zmień sobie podpis pod avkiem.
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.
W imadle:
Dorobek
Zablokowany