Uwaga na ten sklep!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Posty: 516
Rejestracja: sob mar 19 2005, 18:09
Lokalizacja: Gdańsk
x 1

Uwaga na ten sklep!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: PITERPANZER »

Jakiś czas temu zarejestrowałem się w sklepie internetowym
paper-hobby.com
i zakupilem kilka kartonówek .Ostatnio dokonałem zakupu kilku kolejnych modeli ,zapłacilem kartą (otrzymalem potwierdzenie przyjęcia zamówienia ze sklepu i potwierdzenie platnosci z ALLpay- transakcja 1906-P92) i oczekiwalem na przesyłkę.
Przyszła ,ale jakie bylo moje zdziwienie,gdy dostarczyciel oświadczył,że to paczka ZA POBRANIEM.
Zadzwonilem do sklepu,oświadczylem ,że skoro zapłacona to paczki za pobraniem nie odbieram,i czekam na realizację zamówienia.Dziś mija tydzien,samochód pocztowy jeżdził po okolicy i nic nie dostarczył .W normalnych warunkach paczka idzie 3 dni,więc zakładam,że w sklepie żle się dzieje.
A może ktoś liczy na przypadek,kto inny zamawia,kto inny z domowników odbierze,kasa płynie 2 razy. Mój spokój został zakłócony,a zaufanie do takiego sprzedawcy nadszarpnięte.Oczywiscie może to zwykly przypadek,pomyłka,ale w końcu tydzien temu rozmawiałem z kimś ze sklepu ,a przesylki nie ma.

Potraktujcie to jako ostrzeżenie przed niesolidnym sprzedawcą!!!!!!
A może ktoś mial podobne zdarzenie?
Pozdrawiam i zapraszam PITERPANZER
ZAPRASZAM NA FORUM BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25
Obrazek
Awatar użytkownika
jaceksw
Posty: 184
Rejestracja: wt mar 11 2003, 16:34
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jaceksw »

Jesteś pewien, że robiłeś zakupy w: Floral Land Intertrade Co.,Ltd. - bo to jest pod tym adresem? Modeli tam nie znalazłem.

Widzisz, każdy może się pomylić.
Awatar użytkownika
PITERPANZER
Posty: 516
Rejestracja: sob mar 19 2005, 18:09
Lokalizacja: Gdańsk
x 1

Post autor: PITERPANZER »

Jacku ,nie podawalem żadnego linka ,więc nie wiem co sprawdzałeś.
Mylić się jest rzeczą ludzką,ale jesli informujesz sklep i dalej się nic nie dzieje to coś jest nie tak.
Mogli zaraz po telefonie wysłać paczkę,a ta nie odebrana i tak do nich wraca.
Pozdrawiam i zapraszam PITERPANZER
ZAPRASZAM NA FORUM BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25
Obrazek
Awatar użytkownika
jaceksw
Posty: 184
Rejestracja: wt mar 11 2003, 16:34
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jaceksw »

PITERPANZER pisze:jacku ,nie podawalem żadnego linka ,więc nie wiem co sprawdzałeś.
Mylić się jest rzeczą ludzką,ale jesli informujesz sklep i dalej się nic nie dzieje to coś jest nie tak.
Mogli zaraz po telefonie wysłać paczkę,a ta nie odebrana i tak do nich wraca.
Sprawdzałem to co napisałeś w pierwszym poście:
PITERPANZER pisze:Jakiś czas temu zarejestrowałem się w sklepie internetowym
paperhobby.com
i zakupilem kilka kartonówek
I co nie ma tu adresu??
Awatar użytkownika
PITERPANZER
Posty: 516
Rejestracja: sob mar 19 2005, 18:09
Lokalizacja: Gdańsk
x 1

Post autor: PITERPANZER »

Chciałbyś abym podając link robił sklepowi dalej cichą reklamę?
Czy to Twoi koledzy?
Wstaw myślnik pomiędzy wyrazy w nazwie a znajdziesz.
A skoro jesteś taki dociekliwy to prościej zapytać o potwierdzenia zamówienia ze sklepu lub potwierdzenie zapłaty.Na razie podałem nr transakcji.
Pozdrawiam i zapraszam PITERPANZER
ZAPRASZAM NA FORUM BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25
Obrazek
Awatar użytkownika
jaceksw
Posty: 184
Rejestracja: wt mar 11 2003, 16:34
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jaceksw »

PITERPANZER pisze:Chciałbyś abym podając link robił sklepowi dalej cichą reklamę?
Po pierwsze to ty robisz antyreklame jakiemuś sklepowi o istnieniu którego nawet nie miałeś pojęcia. I w dodatku robisz to bardzo nierzetelnie bo nie potrafisz poprawnie podać nazwy tego sklepu, przed którym tak bardzo chcesz wszytkich ostrzec.

J.
--
"Ale ja truskawki posypuje cukrem"
kartonwork
Posty: 25
Rejestracja: pt cze 27 2003, 16:50

Post autor: kartonwork »

Panowie-apeluję o umiar. Nie kłóćcie się. Jeżeli sklep zrobił kogos w trąbę - podaj dokładne namiary. Nazwy nie zawsze są unikalne i łatwo o pomyłkę.
Co do meritum: prawdopodobnie doszło do nieporozumienia i sklep przeprosi, może nawet coś da jako nawiązkę.
Awatar użytkownika
PITERPANZER
Posty: 516
Rejestracja: sob mar 19 2005, 18:09
Lokalizacja: Gdańsk
x 1

Post autor: PITERPANZER »

Dziękuję Moderatorowi Łukaszowi za skorygowanie nazwy sklepu i wprowadzenie dużej litery do imienia mojego Rozmówcy.
Celowo nadal nie podaję linka ,choć nazwa teraz jest poprawna.
Sklep zagraniczny,o którego istnieniu nie wiedziałem niniejszym przepraszam, a Jackowi dziękuję,że choć uszczypliwie zwrócił na to uwagę.
Kolejnego Moderatora zapewniam,że zachowuje umiar,czekałem po interwencji telefonicznej i nadal czekam,ale postawa sklepu nie jest pozytywna.
Osoby czytające ten wątek zachęcam do wyrobienia sobie własnego zdania z zachowaniem zwiększonej uwagi.
I to na tyle.
Pozdrawiam i zapraszam PITERPANZER
ZAPRASZAM NA FORUM BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25
Obrazek
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: tad »

Twoje zachowanie Piterpanzer wygląda jakbyś miał 12 lat. Zamiast poważnie rozmówić się ze sklepem, szukać kontaktu i wyjaśnienia sprawy to Ty siejesz panikę (te zabawne wykrzykniki - wstaw tam jeszcze jakieś uśmieszki - może wzmocni się wymowa tego dramatycznego apelu...). I co da to histeryzowanie na forum? Sklep ma się zamknąć? Zamieścić sprostowanie w Gazecie Wyborczej czy przysłać Ci kuriera bo smutnie wypatrujesz samochodu pocztowego? Ja mam z tym sklepem same dobre wspomnienia - nie przekonujesz mnie takim dziecinnym zachowaniem.
TAD
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

Post autor: Wujek Andrzej »

"Osoby czytające ten wątek zachęcam do wyrobienia sobie własnego zdania z zachowaniem zwiększonej uwagi. " ... napisał PITERPANZER .

Fascynujące stwierdzenie . Własne zdanie wyrobić na podstawie wpisów w wątku , czy własne zdanie wyrobić na podstawie własnych "zakupowych" doświadczeń ?

Realizowałem zamówienia internetowe w większości sklepów gdzie kartonówki można nabyć ( GPM , AH , GH , Paper Hobby , Gomix - itd.itp.) ... i wszystko było w porządku . Dziwne to i nieprawdopodobne nieprawdaż ?

Nie pomyślałem nawet że te moje zakupy mógłbym komentować na Forum jakim modelarskim . Powinienem był przynajmniej piać z zachwytu .... :wooow: :jupi: :spoko: :tancze:
Szkoda też że że nie przytrafił mi się jaki incydentalny przypadek bo wtedy mógłbym przeprowadzić np. efektowną "Relację z nieudanego zakupu" ... nawołując do wyrobienia sobie własnego zdania na podstawie mojego zdania ... :haha:

P.s. Przyznam że kiedyś zabrałem jednak głos w ankiecie tyczącej polityki marketingowej jednej z firm kartonowych ... no ale tam wtedy zostałem za to nazwany "zwykłym ... jem" . Prawda PITERPANZER ???
Zablokowany