*[Relacja/Samolot] Hawker Hurricane AH 1/2002

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
VIPER GTS-R
Posty: 109
Rejestracja: sob lut 04 2006, 12:46
Lokalizacja: Biała Podlaska<->Warszawa
x 1

*[Relacja/Samolot] Hawker Hurricane AH 1/2002

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: VIPER GTS-R »

Czołem ekipo!
Witam w mojej kolejnej relacji :D Zastanawiałem się, czy jest sens pokazywać kolejną relację z klejenia tego modelu, zwłaszcza że były już dwie i obie dobre(jak ktoś zainteresowany, to niech sprawdzi w archiwum). Stwierdziłem jednak, że relacji nigdy za wiele, więc co mi tam. Mój huragan pewnie nie wyjdzie tak dobrze jak tada i dyzia, ale na pewno nie porwą go kosmici :lol: i zostanie dokończony. Starczy tego wstępu.

Szkielecik kabiny-łatwy, prosty i przyjemny.

Obrazek (OLFA rulez :cool: )

Obrazek

Po szkielecie przyszedł czas na wnętrze kokpitu. Na razie jest niewiele, ale sukcesywnie będzie zapełniane ;-)

Obrazek

Obrazek

Na koniec-pierwsza część poszycia.

Obrazek

Obrazek

Model bardzo przyjemny-żadnych problemów nie było jak do tej pory. Bardzo fajnie się to wszystko klei, wystarczy tylko nie przeszkadzać!
Tyle na dziś! Pozdrawiam! :papa:
Ostatnio zmieniony czw sty 11 2007, 0:33 przez VIPER GTS-R, łącznie zmieniany 1 raz.
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Cześć,
no i bardzo dobrze, że kleisz - projekt przyjemny (obiło mi się o uszy, że AH pracuje min. znowu nad Hurricanem - bardzo dobrze, bo samolocik jest śliczny i wart tylu wznowień co Bf-109), warto się z znim zmierzyć niezależnie czy są dwie czy dziesięć relacji. Trzymam kciuki za Ciebie.
Pozdrawiam,
TAD
rowin
Posty: 624
Rejestracja: wt kwie 13 2004, 16:33
Lokalizacja: Lublin/Waw
x 85

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rowin »

cześć

dobrze, że go kleisz!!!! :) ładnie Ci wyszedł p11 więc teraz hurek będzie zapewne jeszcze lepszy...i za to trzymam kciuki :) narazie wydaje mi się, że źle wkleiłeś drzwiczki awaryjne...są wypukłe, a nie powinny takie być..to ożebrowanie na których je przykleiłeś powinno wystawać...no to taki mały babol, ale nie przejmuj się jak zamkniesz kabine to nie będzie tego widać

trzymam za Ciebie kciuki i jestem tutaj stałym widzem, bo również mam w tej chwili na warsztacie ten model, więc może coś podpatrze od Ciebie :)


pozdrawiam
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

rowin pisze:cześć

narazie wydaje mi się, że źle wkleiłeś drzwiczki awaryjne...są wypukłe, a nie powinny takie być..to ożebrowanie na których je przykleiłeś powinno wystawać...no to taki mały babol
pozdrawiam
- owszem - wydaje Ci się, więc to nie jest "babol" - kolega wkleił tak, jak przewidziano w wycinance - jasno to z niej wynika.
TAD
rowin
Posty: 624
Rejestracja: wt kwie 13 2004, 16:33
Lokalizacja: Lublin/Waw
x 85

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rowin »

racja, przepraszam za zamieszanie :)
Awatar użytkownika
MB
Posty: 67
Rejestracja: sob wrz 02 2006, 22:21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB »

Ja też tu sie przykleję. Mam niewiele do powiedzenia, ale może chociaż trochę popatrzę... i z tadem się posprzeczam, bo strasznie kłótliwy jest.
Awatar użytkownika
VIPER GTS-R
Posty: 109
Rejestracja: sob lut 04 2006, 12:46
Lokalizacja: Biała Podlaska<->Warszawa
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: VIPER GTS-R »

Panowie! Wymiana myśli rodzi postęp :D i mam nadzieję, że będzie przebiegała w miłej i przyjacielskiej atmosferze :!: Jeśli nie, to poniesiecie tego srogie konsekwencje :haha:
rowin: To chyba raczej ja będę podpatrywał u Ciebie, co robisz ;-) , a nie na odwrót. O ile oczywiście zrobisz relację, bo takowej chyba nie ma jeśli się dobrze orientuję. Fajnie by było, gdybyś jakieś fotki wstawił!
tad: Skąd wiesz, że będzie nowy Hurricane ? Info na 100%, czy tylko ze słyszenia?
Widzę też, że wątek cieszy się większą popularnością niż relacja P11 więc zadam jeszcze raz pytanie, kto latał w 39 na P11 ze 111 Eskadry Myśliwskiej o numerze bocznym 5 i N 45 na skrzydłach? Szukam już tej informacji od miesiąca, ale nic nie znalazłem. Jeśli ktoś dysponuje tą wiedzą, lub ma pomysł gdzie szukać, ten niech pisze, bo już jestem zdesperowany :pomoc:
Dalsze postępy z budowy już niedługo!
Pozdrawiam! :papa:
Awatar użytkownika
macias13_84
Posty: 106
Rejestracja: pt sty 06 2006, 18:45
Lokalizacja: Śmiechowice koło Opola/Opole

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: macias13_84 »

Co do tej jedenastki to odpowiedzi nie znajdziesz raczej ponieważ nie jest znany numer seryjny tej maszyny.
Czym sie różni rosyjski żołnierz od Amorka???...
Zupełnie niczym... Jest tak samo goły,bosy ale uzbrojony po zęby...
a strzelając do Ciebie mówi, że to z miłości
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

O Hurricanie to na razie plotka - głowy nie dam za nią. "Na pewno" to ponoć powstaje kolejny jednosilnikowy samolot z II wojny (angielski) - wydany już w "Orliku" - zobaczymy jaka wartość tych plotek. Zrsztą coś może sobie powstawać, a kiedy będzie wydane to inna sprawa. Z Moskito "Orlika" się sprawdziło.
TAD
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Hej
Zaglądam sobie do tej ciekawie zapowiadającej się relacji, a tu UPSSS, zniknęły foty :( Polecam http://imageshack.us/ do wstawiania zdjęć, jeszcze nigdy nic mi nie zginęło.
Mam nadzieje że zdjęcia szybko powrócą i będzie co oglądać :)
Pozdrawiam :pice:
ODPOWIEDZ