No dobra ... nowa 15 stka -StuG F8

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

No dobra ... nowa 15 stka -StuG F8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

Hello po długim niebyciu :)
No to zacząłem zabawę z nową wersją Stuga , trzeba było póki co , małe cuś niecuś podorabiać , pokombinować kadłub z innym pancerzem przednim , błotniki z dwóch wersji G oraz F , szpachla tu i ówdzie ...Czołowe płytki na "wieży" będą również od nowa zaśrubowane ...Zastanawiam się czy nie walnąć najpierw czerwonej minii na całym modelu hmmm, a dopiero potem kamo jakieś ...Ech sam nie wiem jeszcze jak toto pomalować. Na razie kilka fotek z kadłubowych spraw...
Pozdrawiam - Andrzej ..
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3170
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 96

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Faktycznie - duże jest boskie
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Awatar użytkownika
jhradca
Posty: 1021
Rejestracja: pt cze 11 2004, 12:04
Lokalizacja: Kraków
x 19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jhradca »

Mimo, że już tyle się naoglądałem Twoich modeli, to za każdym razem jak widzę te bigtanki, wpadam w podziw dla tak realistycznego wykonania. Jakoś nie widzę przy tym cienia szansy na swoje wykonanie będące choćby cieniem Twoich, więc chyba zamówię jeden. A płatność na raty, co :?: ;-)
Sambor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sambor »

no nice!Sam bym sobie takiego skleił....ale narazie 1/35 musi wystarczyć ;)) życze powodzenia!
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

Witam , witam :)
Ciąg dalszy zabawy z szybkim F8 kurde ... Póki co wyświniłem koła oraz spód i boki wanny - [koła są już przetarte zgrubnie] , świnienie jest raczej jasnawe takie , gdyż malowanie będzie chyba jednak z Tunisu , czyli piach , kurz i oleje ( chyba ) Na fotce z malowaniem są jakieś plamy , czy to u licha kamo , czy zabrudzenia ??? Może ktoś mnię oświeci z łaski swej :oops: . Zdjęcie jest mady by internet , z Ospreya - się ośmieliłem pożyczyć .. Jakby co to prośba -niech SZ.P. moderator za kilka dni usunie bo prawa autorskie itd ....
Dzięki za obglądanie :lol: no i za słowa sympatyczne rzecz jasna ..... Mam nadzieję że skończę tego dziada do końca stycznia , albowiem swędzą mnie paluchy na R 17 ........uch jak swędzą ..... ;-)
Wszystkim życzę Wesołych Świąt i obfitego w modele Nowego Roku :D
Pozdrawiam - Andrzej
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Awatar użytkownika
PiterATS
Posty: 435
Rejestracja: pn lip 24 2006, 20:25
Lokalizacja: Opole
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PiterATS »

A gdzie model Renówki :?: :?: . Miał być budowany i dalej nie jest :-?
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

Zaraz po :oops: F8 ... Materiały się zbierają - co jeden to lepszy , a plany ??? Kurcze , chyba z 5 róznych - który wybrać ???
A
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Bigmodel
Posty: 63
Rejestracja: ndz paź 19 2003, 11:00
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bigmodel »

Witam.

bigtank napisał
Na fotce z malowaniem są jakieś plamy , czy to u licha kamo , czy zabrudzenia ??? Może ktoś mnię oświeci z łaski swej
Bo są.
Cały pojazd był wpierw pomalowany kolorem Panzer Grey. A następnie później zostały naniesione plamy w kolorze piaskowym.

Choć są zdjęcia Stugów III.F.8 pomalowanych jednolicie na Dark Yellow.
Bodajże w Panzer Colors III. ;-)

A model jak zwykle miodzio.

Pozdrawiam
Jacek
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

Hello ;)
No to teraz mam ćwieka nielichego kurde ...hmmm , przecież nie będę przemalowywał po kilka razy dziada , aaa tam , trochę nagnę fakty i zrobię po swojemu i tyle ... Na zdjęciach stal na kółkach , tam gdzie idzie grzebień gąsienicy , brudzing kół prawie gotowy - reszta na końcu.. Na kadłubie świeże błotko ..
Jacku szanowny ;-) chyba jak już to sandgelb ???Przynajmniej na moich modelmasterach tak pisze ....
Czopmenku , błotko jest zrobione z błotka :razz: . całkiem serio , polazłem przedwczoraj po deszczu i nagarnąłem trochę do słoika - dlatego takie ziarna są z piasku giganta :) , po przecierce i po doświnieniu plakatowkami , czy innymi pastelami będzie , chyba , mam nadzieję że oki doki .. I tak brudzenie robię na czuja , cholera wie jak tam było w tej Afryce z błotem i deszczem ....
Pozdrawiam - Andrzej
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

hello :)
Trochę pojechałem z podwoziem jak widać na fotkach ...I z kolei się szykuje nowy mały problem - co z gąskami ?? Kurcze , jeżdżone po piaseczku powinne się świecić czystym srebrem ....Caluśkie i wszędzie, ciekawe jak na modelu takie coś by wyglądało :shock:
Dosiego Roku wszystkim :)- Andrzej
Obrazek

Obrazek
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
ODPOWIEDZ