[KONIEC] Smit Rotterdam 1:83

modele oraz technika

Moderator: kartonwork

Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Sleepwalker pisze:Tutaj pewnie uwzględniając skalę przekroczyłeś wszelkie realne limity prędkości ;-)
W dodatku kilkukrotnie :lol: z wyliczeń dla skali mojego holownika w stosunku do oryginalnej jednostki wychodzi że jego prędkość maksymalna powinna wynosić około 0,95 m/s - pływałem zdecydowanie szybciej
Awatar użytkownika
Syzyf
Posty: 735
Rejestracja: wt lis 30 2004, 10:46
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Syzyf »

Uzyskanie na filmie realizmu w trakcie pływania nie jest chyba sprawą taką prostą. Poza prędkością fale też musiały by być proporcjonalnie mniejsze :razz:
Sam na pewno pokusiłbym się o sprawdzenie, jak szybko może płynąć.
Nie zmienia to faktu, że model jest fantastycznie wykonany więc składam Ci Tomku gratulacje - statek jest boski :pice:
Moje modele: archiwum
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

Ryśku ! Najserdeczniejsze gratulacje ! Zbudowałeś fantastyczny model , powiedzieć można od podstaw . Nie ma takiego Smita oprócz Twojego , bo wszystkie inne to sklejkowe kasztany , wiemy to , bo nie raz szukaliśmy w sieci takowych . Bardzo sie cieszę , że go ukończyłeś , bo był moment , w którym porzuciłeś budowę na dobre . Ale Smit znów zaczął powstawać jak feniks z popiołów :lol: . He , a był taki czas , że zdjęcia kadłuba oglądałem , będąc " po ciemnej stronie mocy w czarnej jamie " :cool: ... Ogarnę się trochę ze swoimi sprawami i za jakiś czas zasiąde do swojej łódki , żebyśmy wkońcu popływali .
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Witaj Syzyfie.
O tym, że model Tomka jest bajeczny, to już wiemy. Miło by nam było jeszcze jeden fajny stateczek obejrzeć - taki o miłym żeńskim imieniu... :D
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Mundek poddaje się, nie wiem co masz na myśli więc wyjaw nam o co biega.
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Tomku, chodzi o "Emilkę" Syzyfa. Jakoś kontynuacji nie widać, a model też przedni. Może ma podobną do Twojej przerwę, o której Grzesiu pisał. Ja też trochę się ostatnio obijam, ale szykuję ofensywę. Nowy sezon serialowy rusza od września. Może dam dobry przykład Syzyfowi - może się zmobilizuje i pójdzie w Twoje ślady... :D :D :D

P.S.: Kurna, jakie to szczęście, żeś się sprężył i dokończył... :D :D :D
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Ufffff, to mi ulżyło że tutaj Syzyfowe modelowanie wytykasz a nie moje :lol: swoją drogą to przerwa mi się przydała a na marginesie dodam że kolejny model zagościł na moim warsztacie - szczegóły niebawem ;-)
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Niech zgadnę. Będzie to coś pływającego... :D :D :D
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Telepata ?, czy jak ?
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Tomku, jaki telepata. Przecież każdy forumowicz wie, że znakiem firmowym Mistrza z Nowogardu jest coś śrubowo - żaglowego. Zatem nietrudno było zgadnąć, że jakieś pływadełko... :D :D :D

P.S.: Tak przy okazji - nadal w planach masz tego Kanclerza od podstaw...? :D :D :D
ODPOWIEDZ