Poszukuję zdjęć i materiałów

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Zablokowany
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

Poszukuję zdjęć i materiałów

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Część , poszukuję zdjęć , materiałów, planów i rysunków dla ciężarówki, bo czeka w kolejce do sklejenia na 14 pozycji, ale się powoli przesuwa w górę, i stwierdziłem, ze trzeba by mieć jakieś plany i rysunki, żeby dobry model zbudować.
Nie wiem jeszcze kiedy będę ją budował , bo jak pisałem narazie jest jeszce w kolejce, ale się przesuwa w górę, a jak znajdę plany i zdjęcia to się przesunie szybciej i wtedy zacznę ją sklejać.

Wielkie dzięxy za pomoc , wszystkie materiały się przydadzą.
Dzięx i pozdr.
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

Post autor: Szydercza Gała »

Ty a jakom cienrzaruwke ty kciał? takom jakom zauwa gościu z lodami po siedlu i wypas muze zapuszcza, czy takom co niom ruskie UFA sciongajom z pola zanim kto zobaczy? Bo takom od lodów to ja mam zdjencia i plany bo jak sie ten ziutas od lodów zalał denaturatem pod moim blokiem to wziełem miarke ojca i pomieżyłem toto i strzeliłem 746 fot komurom. Wienc jerzeli chodzi co o takom z lodami to daj mejl to ci wyślem. Pzdr.
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

:haha:

Jak narysuję plany tej ciężarówki, to Ci je prześlę.
Nie wiem kiedy, ale Ci prześlę.
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Konan Barbarzyńca »

UWAGA!!!!!

Odpowiadam:

Szyderczy:

Nie kciałem takiej ciężarówy co jeździ po osiedlu i robi "łinininididiti" bo ona żółta jest :cry: , a ja chciałem taką pomarańczową , na ulicy widziałem jak jechała :razz: i chce ją skleić i się będę opierał o wycinankę i ją zmodyfikuję :cool: , aż zrobię taką jak widziałem

OldMan:

Pomimo tego, ze nie chcę tej , to plany się przydadzą każdej ciężarówy, bo ja zbieram planów dużo, ściągam mnustwo z internetu, bo mam go :lol: , a jak możesz to rysuj jak najszybciej się da , bo mi sięciężarówka już przesunęła na 12 miejsce w kolejce :razz: , bo kawę postawiłem na tej co była na 9 miejscu i jest plama i siejuż nie nadaj.

Dzięx i :cool:
ślijscie mi plany ciężarówy :twisted:
ZŁO SQUAD
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: Kat »

Awatar użytkownika
mlodybm
Posty: 89
Rejestracja: ndz lis 06 2005, 16:56
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: mlodybm »

podaj e-mail
Obrazek
Potrzebuje planow me-163, monografie itp.
http://www.forum.piroportal.pl
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Dzięki Kat, ale ni o to mnie chodziło, bo ja szukam ciężarówki, a na zdjęciu od Ciebie było widać samolot i konika przy wozie i tak mnie to zdrażniło, ze wyłączyłem. A na tej ciężarówce co ja na ulicy widziałem, to ludzie nie siedzieli, bo ja sie o autobus nie pytałem , tylko o cienżarówke.

Mail do mni jest w profilu, bo ja go nie pamiętam.

Dajcie mnie dużo zdjęć, bo ja zbieram dokumentację, to jak ktoś będzie potrzebował to się odwdziencze i też prześle, bo mam, tylko nie mam do mojej ciężarówki co ja chce przerobić z wycinanki na taką co na ulicy widziałem
ZŁO SQUAD
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: Kat »

A bo Ty nie napisałes drigi Konanie Barbażyńco na jakiej ulicy widziałe tą ciężarówke to ja nie do końca wiedzałem o jaka Ci chodzi czy ona ta ulica to była asfaltowa czy może brukowana a może Waryńskiego albo Nowotki bo jak jak bym wiedzial dokładnej to bym poszedl na ta ulice i bym zrobil zdjecie tej cezarowki co tam bedze wtedy jechac?
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

Kupiłem już linijkę, ołówek i papier w kratkę.
Zabieram się do robienia planów tej cieżarówy.
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Konan Barbarzyńca »

UWAGA!!!!

Odpowiadam znowu

Dzięki chłopaki za pomoc, OldMan wielkie dzięki, pamiętaj jeszcze o cyrklu, bo ma kółka okrągłe hehe :razz: :eek: a tom ciężarówke to ja widziałem na ulicy Płk. Dąbka w Elblągu tak śmignęła szybko bziuut, o tak właśnie i tyle ją widziałem, wiem że miała6 kół i była pomarańczowa
Jak będziecie mieli plany tej ciężąrówki to ślijcie dzięx

ps. cieżarowa sie znowu przesuneła w kolejce, bo mi serek wiejski skapnął na model nr 6 w kolejce i ciężarówa jest teraz na 10 miejscu już
ZŁO SQUAD
Zablokowany