Najlepsze zdjęcie - konkurs z nagrodami (WYNIKI)

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
piotrec
Posty: 166
Rejestracja: pt lis 28 2003, 13:19
Lokalizacja: Ostrołęka

Najlepsze zdjęcie - konkurs z nagrodami (WYNIKI)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrec »

1.Mlodybm zdj. nr 1 - 14 pkt.
2.Kolczan - 10 pkt.
3.Panpanek zdj. nr 2 - 6 pkt.
3.Mazter zdj. nr 1 - 6 pkt.

5.Bazter zdj. nr 1 - 4 pkt.
5.Panpanek zdj. nr 1 - 4 pkt.
5.Zary zdj. nr 2 - 4 pkt.
8.Smerfeta zdj. nr 1 - 2 pkt.
8.Bazter zdj. nr 2 - 2 pkt.
8.Kuba zdj. nr 1 - 2 pkt.
8.Mlodybm zdj. nr 2 - 2 pkt.
12.Kl9 zdj. nr 1 - 1 pkt.
12.Zary zdj. nr 1 - 1 pkt.

W tej chwili czekamy na przyznanie nagrody specjalnej przez Tada. Następnie użytkownicy zajmujący 2 i 3 miejsce wysyłają do mnie PW z adresem na jaki przesłać nagrody. Zwycięzca i laureat nagrody specjalnej wysyłają adresy do Tada.

Jak widać mamy dwóch laureatów na 3 lokacie. Musimy podjąć decyzję z Tadem jak rozwiązać tą sytuację. Szcześliwców prosimy o cierpliwość.
pozdrawiam
Obrazek
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Cześć,
gratuluję zwycięzcom (podkreślam liczbę mnogą - zawodnicy z trzeciego miejsca niech będą dobrej myśli).

Młodybm - gratuluję zdjęcia - świetna przeróbka i interesujące operowanie planami obrazu dla wyeksponowania obiektu. Twój adres już zapisałem.

Moim faworytem od samego początku było zdjęcie PanPanka "T-34 Król Europy". W ogóle zrobione przez niego zdjęcia czołgu uznaję za ciekawe - PanPanek umiejętnie wyeksponował to, co w modelu najlepsze a ukrył braki znane z jego relacji. Udało mu się też uniknąć innych błędów w fotografowaniu - centralnego kadrowania modelu czy opuszczania mocnych miejsc zdjęcia - przypadkiem czy świadomie - gratuluję i proszę o przesłanie adresu do wysyłki.
TAD
Awatar użytkownika
piotrec
Posty: 166
Rejestracja: pt lis 28 2003, 13:19
Lokalizacja: Ostrołęka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrec »

Wszystko postanowione.

Użytkowników PanPanek, Kolczan i Mazter proszę o adresy na PW. Dla Maztera nagrodą jest Hanriot HD -1 z Modelika Nr 14/04.
pozdrawiam
Obrazek
PanPanek
Posty: 205
Rejestracja: pt cze 10 2005, 22:13

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PanPanek »

Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję. Pomysł konkursu naprawdę fajny. Dzięki niemu poduczyłem się robić zdjęć. Czy mówiłbym tak, gdybym nie wygrał nagrody/ód? Pewnie nie, lub robiłbym to bez takich emocji. Mówiłem, że to tylko zabawa, lecz naprawdę raduję się z uzupełnenia mojej półki modelarskiej.
Obrazek
ODPOWIEDZ