*[Relacja/Pojazd] STAR 660 Modelik

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Glincia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 12 2006, 13:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Glincia »

Super robota! Wszystko jak w realu! To możemy ze spokojnym sumieniem :piwo: i po kawałku :tort: Mój star nawet się do niego nie umywa , ale to ty Wkrencie mnie nim zaraziłeś (za co serdecznie dziekuję :-) Postaram się chodź w jednej czwartej tak zrobić swojego. (w maju będę na wycieczce w Krakowie to skoczę do modelarskiego i kupie albo Polish Khaki albo humbrola ze stara Aviatora) Ja też tobie stokrotnie dziękuję za ten model, drogi Aviatorze! Jest świetnie opracowany. Teraz robię kabinkę. Fajnie wygląda z efektami eksploatacji.(sam robiłem na podwoziu)
wkrent
Posty: 41
Rejestracja: czw lis 03 2005, 22:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wkrent »

Glincia dzięki za miłe słowa czekam z niecierpliwością na relacje z prac nad twoim modelem stara.':spoko:'

Pozdrawiam
Glincia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 12 2006, 13:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Glincia »

Drogi Wkrencie, twój model jest tak piękny że został Zdjęciem tygodnia! I słusznie...
Hal9000

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hal9000 »

Gratuluje !!! Model wykonany bardzo ładnie - jedyny w swoim rodzaju :)
Awatar użytkownika
McSimus
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 22 2005, 22:14
Lokalizacja: Wejherowo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: McSimus »

Zarąbisty "Muł" :) Gdyby go jeszcze tylko troszkę podeksploatować i przybrudzić to byłaby rewelka.
"The only thing necessary for the triumph of Evil is for good men to do nothing"
/Edmund Burke/
Warcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Warcin »

Modelik super bardzo o mi się podoba i z czymś mi się kojarzy i patrząc na te fotki nie mogę się powstrzymać i wam czegoś nie powiedzieć – wyszedłem z woja tak będzie ze dwa lata :D , byłem w Bydgoszczy w węźle łączności i na stanie mieliśmy dwa stary i jednym z nich był STAR 660 :?: buda co prawda trochę inaczej wyposażona końcu coś jakby łączność :lol: :-? . Sodzie, że do dziś pozostaje na stanie arami w czynnej służbie wnioski wyciągacie sobie sami. Nie wspomnę o kilku „radzieckich” wynalazkach na kołach których biedni etatowi żołnierze muszą używać, bo nie chodzi mi tu o jakiś śmiesznych poborowych. To się nazywa - Polska nowoczesna armia.
Awatar użytkownika
McSimus
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 22 2005, 22:14
Lokalizacja: Wejherowo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: McSimus »

Warcinie, przez dwa ostatnie lata a i podejrzewam że i przez dwa następne co najmniej jeszcze niewiele się zmieni. Chociaż coraz więcej w garażach Starów 944 z nowoczesnymi zabudowami RWŁC ;)
"The only thing necessary for the triumph of Evil is for good men to do nothing"
/Edmund Burke/
Awatar użytkownika
Soviet
Posty: 27
Rejestracja: pt cze 25 2004, 14:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soviet »

wypaśny :shock: i ta tematyka również :!: jeszcze zrób 266 do kolekcji ;-)
Killerman
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 02 2006, 18:28

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Killerman »

Witam cie na forum a co do modelu ja sam też chciałbym taki sam.Nie ma co model SPOKO!!! ;-) ;-) ;-)
ODPOWIEDZ