Koleje ...

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
colt101
Posty: 69
Rejestracja: sob sty 07 2006, 10:19
Lokalizacja: Gostyń

Koleje ...

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: colt101 »

Witam ! Odrazu mowie nie wiedzialem kompletnie gdzie zamiescic ten temat , ale jestem bardzo ciekaw czy ktos z was zajmuje sie modelarstwem kolejowym. Bylem na forum kolejowym ( nie wiem czy moge powiedziec jakim , bo moze zostac to uznane za nielegalne reklamowanie wiec nazwy tego forum nie wypowiem choc i tak kazdy wie ... ) i szukalem tam makiet -kolejowych. Znalazlem tylko odcinki . Jest to ladne ale czy w modelarstwie kolejowym nikt nie robi makiet , po ktorych "ciuchcia" moze jezdzic caly dzien ? Bo jak patrzylem na makiety byly super (oswietlenie itd.) ale nigdzie nie widzialem czegos co jezdzi np. w kolko tylko kawaleczki . Bardzo mnie ciekawi czy sa makiety (ladne) na ktorych kolejki jezdza w kolko? Chcialbym od wakacji zabrac sie za taka makiete lecz nigdzie nie moge znalezc z czego robi sie makiety kolejowe i wogole jak sie za to zabrac. Jesli ktos ma na ten temat pojecie lub ma linki na ktorych to opisuja bede bardzo wdzieczny za udostepnienie mi takich informacji :) Serdecznie Was pozdrawiam ... :)
Spaprałem : Kubelwagen Italieri
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OldMan »

Wróć na tamto forum i w opcji "szukaj" wpisz słowo TORT. Zdziwisz się ile znajdziesz.
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
ODPOWIEDZ