[zapowiedź] Ła-7 z Wydawnictwa WAK

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

Homik
Posty: 147
Rejestracja: pt lip 25 2003, 23:56
Lokalizacja: Wratislavia

[zapowiedź] Ła-7 z Wydawnictwa WAK

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Homik »

Witajcie,

W odpowiedzi na zapytania kierowane do Wydawnictwa WAK, odnośnie wydania modelu samolotu Ła-7 (wiele osób, w tym inne wydawnictwo wiedziało o przygotowywaniu tego modelu) informujemy, że celem unikniecia wydawania takich samych modeli w zblizonym terminie, model samolotu Ła-7 Wydawnictwa WAK zostanie wydany w terminie późniejszym. Co nie znaczy, że jeśli model konkurencyjny nie zostanie wydany "zaraz po Nowym Roku" , to naszego modelu nie wydamy np. za dwa-trzy tygodnie.
Model jest skończony, surówka biała sklejona, w kolorze się kończą, ale nasz model miał być tez w malowaniu Kożeduba (oraz mieć do wyboru wersję Ła-7 z trzema działkami B-20)....i znów byłyby dwa Kożeduby (choc nasz zielony).
Przyjmując dobro klientów za najważniejsze i mozliwość wyboru malowania na ciekawsze, proponujemy mały konkurs na zaproponowanie wersji malowania tego samolotu ( bo w końcu ilu było Iwanów Kożedubów) ? Prosimy o podawanie najciekawszych wg was malowań Ła-7 (także w wersji 3 działkowej). Najciekawsze z każdej wersji wg nas zostaną nagrodzone zestawem modeli WAK - JAK-1 + IŁ2M3. Czas trwania konkursu do czasu wydania i powszechengo dostępu Ła-7 z konkurencji lub do 12:00 15. stycznia. Nie gwarantujemy jednak że model będzie wydrukowany w malowaniu zwycięskim.

Obrazek ObrazekObrazek

--
Awatar użytkownika
Marek S.
Posty: 309
Rejestracja: pn cze 28 2004, 15:14
Lokalizacja: Grabówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek S. »

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt sty 03 2006, 13:41 przez Marek S., łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Łukasz K.
Posty: 925
Rejestracja: wt paź 07 2003, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łukasz K. »

Proponuję to:

Obrazek

Ale jeżeli nie chcecie czeskiego, to ten, z tym biało-czerwonym ogonem, jest wypasiony:

Obrazek

Swoją drogą, mam nadzieję, że te linie obrysowe, podziału blach i te na lotkach i statecznikach nie będą takie czarne. To właśnie przez takie siatki modele kartonowe wyglądają jak modele kartonowe, a nie jak - hihihi - prawdziwe samoloty. ;-)
Awatar użytkownika
pszyman
Posty: 227
Rejestracja: sob mar 08 2003, 18:20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pszyman »

Brawo WAK !!!
Awatar użytkownika
Toff
Posty: 311
Rejestracja: wt lip 12 2005, 15:32
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Toff »

Ja też głosuję za czeskimi barwami, ale żeby nie kopiować Swingera, proponuję takie:

Obrazek
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Głosuję na to malowanie pokazane przez Homika. Fajny żółty ogon i wypasione czerwone gwiazdy tak jak lubię. Błagam nie zmieniajcie nic w malowaniu :!:
Dodam jeszcze tylko ,że autorem opracowania jest nasz kolega z forum Car, dobra robota i czekamy na kolejne Twoje modele Karol :spoko:
Obrazek
Ostatnio zmieniony wt sty 03 2006, 20:48 przez JaCkyL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hasio Maszkietnik
Posty: 113
Rejestracja: czw cze 02 2005, 17:34
Lokalizacja: BOJSZOWY

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hasio Maszkietnik »

mój typ:
Obrazek
Się skleja (z moja pomocą): Dassault Super Etendard
May the glue be with you.
Homik
Posty: 147
Rejestracja: pt lip 25 2003, 23:56
Lokalizacja: Wratislavia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Homik »

Zostały 24h do końca konkursu - czekam na nastepne propozycje - szczególnie wersji 3xB-20 .... nagrody czekają :-)


Za niedługi czas nastepny konkurs dot. nowości w WAK...... nagrodami będe oczywiście modele, ale nie tylko :-)
Piotr D.
Posty: 133
Rejestracja: ndz lis 30 2003, 18:08
Lokalizacja: szczecin
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr D. »

Moja propozycja:
Obrazek
pozdrawiam
Piotr
Awatar użytkownika
rout
Posty: 299
Rejestracja: wt sty 04 2005, 19:35
Lokalizacja: wroclaw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rout »

mnie sie podoba ten ['White 27' flown by Ivan N. Kozhedub, 176 IAP, eastern Germany, February 1945]
Obrazek
a z 3xB20 ten ['White 53' flown by Kpt. Igor Loskov, 156 IAP, Danzig Pocket, spring 1945]:
Obrazek
ODPOWIEDZ