KUB 1/35 Trumpeter

"In-Box" oraz nowości i zapowiedzi modeli plastikowych.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
imt
Posty: 47
Rejestracja: wt mar 18 2003, 21:00
Lokalizacja: Słupsk

KUB 1/35 Trumpeter

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: imt »

http://www.cybermodeler.com/hobby/kits/ ... sa-6.shtml
Coś nowego dla pancerniaków. Kto wie może i się skuszę. Zawsze ten zestaw mi się podobał.
Irek
GLADIATOR

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GLADIATOR »

A no ciekawy, a stacje radiolokacyjne są ?
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Model pojawił się w Polsce. Obecna cena w Jadarze - 68 zł, według mnie, pozytywna.

gulus

P.S. Ponoć Trumpeter ma wypuścić odzielny model z radiolokacją, ale głowy nie dam za prawdziwość tej plotki.

gulus
Fidel
Posty: 405
Rejestracja: pt sty 23 2004, 10:36
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fidel »

Cześć.
Oto dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem KUB-a z Trumpetera, co tu dużo gadać dla mnie rewelacja, polskie malowanie, blaszka fototrawiona, lina holownicza z drucików miedzianych, jakoś wyprasek też super nie znalazlem na detalach śladów po wypychaczach w dziwnych miejscach [ co było do niedawna standardową niespodzianką Trumpka... ;-) ]. Do tego dochodzą jeszcze pojedyncze ogniwa gąsienic. Słowem kupować za 70 złociszy i kleić. Ja już swojego zacznę robić niebawem... ;-)
Ukończone: M 113 Fitter
ajsiol

Kub

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ajsiol »

Witam Chcialem powiedziec ze po 3 latach poszukiwan wreszcie znalazlem ten piekny model sam sluzylem na Kub przez rok. Jezeli Fidel twierdzi ze jest dobrze wykonczony, To Ci wierze na slowo bo Ty jestes "FACHURA" widzialem na konkursie w Srubce 2005 Dragon Wagona twojej produkcji...:) bez dwoch zdan 1 miejsce nawet nie dyskutowalismy z Petrem i innymi co do klasyfikacji,chociaz ja ocenialem 1/72... Pozdrawiam ajsiol czekam na jakies zdjecia z budowy sam juz zamowilem Kub`a...
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

No a ja czekam na relacje Pawelku bo Gulus Cie wyprzedzi :cool:
pozdrawiam
Obrazek
Sokół

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sokół »

Witam ja też jestem szczęsliwym posiadaczem KUBA kupiłem go za 58zł :D model super, odrazu mówie że będzie w malowaniu armii irackiej :)
ODPOWIEDZ