[zapowiedż - Answer] Ił-2m3

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

KF

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KF »

Ostatnio zmieniony wt sty 10 2006, 23:22 przez KF, łącznie zmieniany 1 raz.
KF

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KF »

Jest to oczywiscie błąd czysto przypadkowy - czasem mniejszy arkusz na zszywarce sie zeslizgnie. Przy tak dużym nakładzie czasem można to przeoczyć. Tym nie mniej przepraszamy. Pod ponizszym linikiem sa dobre elementy, oczywiscie na zyczenie mozemy tez przeslac poprawny arkusz.
http://www.answer.pl/ils.pdf
Awatar użytkownika
Marek S.
Posty: 309
Rejestracja: pn cze 28 2004, 15:14
Lokalizacja: Grabówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek S. »

dziękuje za udostępnienie arkusza z częściami

Dzisiaj też małe sprostowanie do mojej poprzedniej wypowiedzi. Było to moje przeoczenie. IŁ2 ANSWER'a również posiada możliwośc wy6konania klap w pozycji wychylonej. Przepraszam za przeoczenie.[/i]
Maniur

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maniur »

I teraz następuje pytanie do KF'a:
Kiedy będzie można kupić Answerowego Iła w kioskach Ruchu??
Awatar użytkownika
Marek S.
Posty: 309
Rejestracja: pn cze 28 2004, 15:14
Lokalizacja: Grabówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek S. »

Jeżeli ANSWER miałby rozprowadzać swoje modele w sieci kiosków RUCH-u musiałby zejsc do mniejszego formatu (A4). Jakiś czas temu widziałem jak pani kioskarka potraktowała Spitfire Vb i Mitsubishi A6M2 z Kartonowego Arsenału. Zawieszane "druciane" uchwyty na prasę nie są chyba dostosowane do tak dużego formatu, co jest ze szkodą dla wycinanki.
Awatar użytkownika
kopajt
Posty: 548
Rejestracja: wt mar 30 2004, 20:21
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kopajt »

Coś mi tu nie wygląda na "przypadkowy" błąd - jeśli byłby przypadkowy to u góry arkusza byłby pusty obszar na kartce odpowiadający wielkości temu co jest obcięte na dole... a wcale tak nie jest (co widać na zdjęciu).
Zresztą - coś mi się nie podobają wielkości tych wręg...
W5P zajmuje praktycznie połowę wysokości arkusza - przy B4 jest to 35 cm... co daje na oko około 15-16 cm długości tej wręgi... proszę mnie wyprowadzić z błędu - po pomnożeniu przez 33 - czyli skalę samolotu - dało by to jakieś 5,5 metra !!
Oczywiście całe to gdybanie opieram tylko na zamieszczonym przez mimisa zdjęciu - nie mam możliwości kupienia tego modelu bo go jeszcze nie ma w kioskach :)
Najlepsze modele dopiero przed nami :)
w produkcji: Endurance (Interstellar)
KMH "Sokół" Radom
KF

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KF »

Wlasnie o to chodzi ze to nie jest tak duzy arkusz jak pozostale tylko wkladka o polowe mniejszego formatu, dlatego tez sie zeslizgnela. Wiec te obliczenia sa zupelnie bezsensowne.

Ił w kisokach bedzie w drugiej połowie stcyznia, w sieci RUCH i KOLPORTER /głównie saloniki prasowe/.
Awatar użytkownika
kopajt
Posty: 548
Rejestracja: wt mar 30 2004, 20:21
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kopajt »

KF pisze:Wlasnie o to chodzi ze to nie jest tak duzy arkusz jak pozostale tylko wkladka o polowe mniejszego formatu, dlatego tez sie zeslizgnela. Wiec te obliczenia sa zupelnie bezsensowne.
Dlatego pisałem że opieram się tylko na zdjęciu mimisa...Dziękuję za wyjaśnienie.
KF pisze: Ił w kisokach bedzie w drugiej połowie stcyznia, w sieci RUCH i KOLPORTER /głównie saloniki prasowe/.
czyli znowu czekamy...
Najlepsze modele dopiero przed nami :)
w produkcji: Endurance (Interstellar)
KMH "Sokół" Radom
KF

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KF »

Nie czekaj, kup na http://www.paper-hobby.com.
Tam mozna go kupic juz od jakiegos czasu.
Jest to podstawowy kanal dystrybucji Ila, kioski sa tylko dodatkowym kanalem.
ODPOWIEDZ