[zapowiedż - Answer] Ił-2m3

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

KF

[zapowiedż - Answer] Ił-2m3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KF »

Pragniemy już dziś poinformować, że za kilkanaście dni w sprzedaży będzie dostępny model samolotu Ił-2m3 w skali 1:33. Cena 19,99 zł.

Obrazek
Awatar użytkownika
Hook6
Posty: 53
Rejestracja: sob mar 22 2003, 0:51
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hook6 »

Kuba - jak się ukażą to zobaczysz sobie i porównasz czy projektowała to jedna osoba i są tylko różne malowania czy sa to trzy różne projekty. Sam sprawdzisz prawdziwość Twojej teorii.
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Cokolwiek sie w tym dziale nie znajdzie, zawsze znajda sie jacys krytycy. Nikt wam nie kaze kupowac.
Awatar użytkownika
kuba
Posty: 131
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 12:55
Lokalizacja: Lancut

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kuba »

Marcintosh- Nie chodzi o krytyke, bo nikogo tu nie krytykuje. To ze ktos produkuje to wiadomo, ze dla biznesu a nie dla czystej satysfakcji. Tak samo nie porownuje tego modelu do zadnego innego :roll:

A nie powiecie mi chyba, ze zbiegiem oklicznosci jest to, ze w ostatnim czasie maja wyjsc, badz wyszly 3x Il-2, 3x Me-109, 2x Spity.

Dalczego wydawcy tak robia ??

Czym chca skusic potencjalnego sklejacza , gdy on bedzie w sklepie i bedzie mial przed soba rozlozone 3 takie same modele rorzych wydawnict??
....::::RASTAFARAJ::::....
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Mnie akurat wiekszy wybor nie przeszkadza.
Natomiast ten dzial mial powstac, o ile mnie pamiec nie zawodzi, aby wydawcy mogli pokazywac swoje nowe modele.
Nie wroze jednak powodzenia temu dzialowi, jezeli po kazdej nowej prezentacji bedzie nastepowac biadolenie, jak ponizej.
Awatar użytkownika
Kinio
Posty: 123
Rejestracja: śr mar 26 2003, 0:31
Lokalizacja: Szczecinek/Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kinio »

Wyszły raczej nie dlatego, że konkurencja wydaję, a dlatego, że na liście życzeń samolot ten się pojawiał baaaaaardzo często. Chociaż podejrzane jest to, że wydawane są równocześnie....

Nie ma co płakać. Będzie jak w plastikach. Koniec z kupowaniem wszystkiego i gromadzeniem na półce :).
Awatar użytkownika
Hasio Maszkietnik
Posty: 113
Rejestracja: czw cze 02 2005, 17:34
Lokalizacja: BOJSZOWY

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hasio Maszkietnik »

Szkoda, że KF nie zareagował na wysyp Iłów przeprojektowaniem swojego na jednomiejscowego. Wtedy może skusiłbym się na obydwa, a tak to jestem bardziej skłonny kupić model z WAKu (mm... to malowanie :jezyk: ).
Ale decyzję podejmę po obejrzeniu jakichś arkusików z częściami.
car
Posty: 57
Rejestracja: wt cze 01 2004, 0:35
Lokalizacja: kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: car »

hasio, odpowiem na twoje pytanie, przeprojektowanie 2 miejscowki na 1 miejscowke to taki biznes jak duzego fiata na małego. a co do malowania to zaczekaj jak zobaczysz obydwa - pozory czasem myla.....( i okładki tez sie zdarza)
AWOT
Posty: 276
Rejestracja: sob mar 22 2003, 17:09
Lokalizacja: EPTO

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AWOT »

No to teraz tylko czekać na Iły z GPM, MODELIKA i FLY MODELU. Na wszelki wypadek nie powiem dla kogo pracuję :-)
To sie nazywa "zdrowa" konkurencja :-)
Pozdrawiam
AWOT
Awatar użytkownika
Hasio Maszkietnik
Posty: 113
Rejestracja: czw cze 02 2005, 17:34
Lokalizacja: BOJSZOWY

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hasio Maszkietnik »

AWOT pisze: To sie nazywa "zdrowa" konkurencja :-)
A w jakim malowaniu będzie Twój Ił :?::twisted:
car pisze: przeprojektowanie 2 miejscowki na 1 miejscowke to taki biznes jak duzego fiata na małego
Nie jestem znawcą Iła2 i zawsze wydawało mi się, że te dwie wersje różnią się tylko środkową częścią kadłuba :oops:
ODPOWIEDZ