Prezent dla Fanów MANDARYNY

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
wokram
Posty: 137
Rejestracja: czw paź 23 2003, 23:08
Lokalizacja: z huty, tej nowej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wokram »

cóż, w takim razie polecam posłuchać Antyradia 94, stacja powinna się spodobać większości osób piszących w tym wątku (jak ktoś jest z poza Warszawy lub Katowic to www.abradio.pl wchodzimy na polskie stacje i już jest), jeżeli nie macie dość tematu mandaryny to z rana wojewódzki z figurskim rzucają dość często dowcipasami na temat jej oraz jej podobnych (o sobie jednak raczej nie opowiadają ;) )
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Tak czytam sobie ten watek i troche jestem zdegustowany. Nie zebym byl fanem tej czy innej piesniarki i bral ja teraz w obrone ale zadziwia mnie z jaka zaciekloscia kilka osob wypowiada sie przeciwko jakims typom muzyki czy konkretnym osobom.
Wystepuja to niech wystepuja. Nikt was nie zmusza do sluchania tego czy innego gatunku. Na pilocie jest taki przycisk ze strzalka. Pozwala on zmienic kanal na inny, jezeli repertuar nie odpowiada.
Z kad sie taka zacieklosc bierze? Co z tego, ze ktos slucha rapu, kto inny metalu a jeszcze inny techno?
Moze mi ktos wyjasnic?
Posmialismy sie tutaj, powspominalismy ale zaczyna byc nieprzyjemnie.
Ja akurat mam dosc krytyczne zdanie na temat kilku wykonawcow wypisanych ponizej jako wzory tzw 'dobrej' muzyki ale nie wypisuje tutaj, ze to be-be, ze to cpuny, czy ze musze sie podpierac anty-depresantami jak mnie ktos zmusza do sluchania tego i ze wszyscy inni, ktorzy tego sluchaja to ^#%#% i @%$#%#....
Awatar użytkownika
Piotti
Posty: 76
Rejestracja: sob lip 03 2004, 14:29
Lokalizacja: W-wa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotti »

Zdaje się ze ktos poprostu nie zakumał jaj.... (pisankowego) charakteru tego tematu:))))
Awatar użytkownika
Dżoana
Posty: 79
Rejestracja: wt sie 16 2005, 1:46
Lokalizacja: Wejherowo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dżoana »

Tolerancja - uznawanie prawa innych do posiadania poglądów, gustow itp. odmiennych od poglądów oceniającego; nie obejmuje jednak idei wstecznych, antyhumanitarnych, czy wręcz zbrodniczych. [Encyklopedia PWN]

To dla tych, którym to pojęcie jest obce, a widzę tu ich trochę niestety. Temat tego wątku nie należy do tych, objętych wyjątkiem od tolerancji, więc może poćwiczmy tą trudną sztukę?
Awatar użytkownika
piotr73
Posty: 132
Rejestracja: sob maja 22 2004, 16:13
Lokalizacja: Zabrze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotr73 »

Tolerancja?
Jak można tolerować to co wyprawia Mandaryna? To Jej poświęcony jest ten wątek i na Niej się skupię. Tłumaczenie tego tym, że śpiewając z playbacku nie słyszy się swojego głosu i można wyprawiać takie rzeczy jest niepoważne. Jeśli nie potrafi to niech nie śpiewa albo puszcza wszystko z taśmy. Pochwały dla fanów też. Stwierdzanie, że słuchacze są "zaje...." jest żenujące. Jeśli tak wyglądają koncerty gwiazd to ja dziękuję.
Mieciu Fogg pewnie się w grobie przewraca jak słyszy taką Mandarynę, ale czego się nie robi dla pieniędzy i za pieniądze (męża?).
Więc jak to tolerować? Niech to pytanie zostanie bez odpowiedzi.
ORP Czujny - TEN
...potwór nadchodzi...

Żeby wszystko tak łatwo sklejało się jak modele...
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Kiedy pierwszy raz zobaczylem teledysk, pomyslalem sobie, ze jest calkiem profesjonalnie zrobiony. Skoczny kawalek wpadajacy w ucho, dobrze nagrany, profesjonalny klip. Zupelnie jakby nie pochodzil z kraju, w ktorym nienawidzi sie kogos za to czego slucha lub jak sie ubiera lub jakiej druzynie kibicuje ;-)
Awatar użytkownika
kopajt
Posty: 548
Rejestracja: wt mar 30 2004, 20:21
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kopajt »

Sopot.
Mandaryna właśnie zakończyła śpiewanie..
Publika szaleje:
- jeszcze raz, jeszcze raz ,jeszcze raz!... no dobra, to zaśpiewała.
Skończyła a publika... jeszcze raz...
No i tak trzeci, czwarty, piąty... dziewiąty raz...
W końcu już zrezygnowana krzyczy do publiczności:
- Kochani ale ja już nie mam siły śpiewać...
A publiczność:
- k*****a - śpiewaj aż się nauczysz!!!
Najlepsze modele dopiero przed nami :)
w produkcji: Endurance (Interstellar)
KMH "Sokół" Radom
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

pavlo
Posty: 31
Rejestracja: czw kwie 22 2004, 15:27
Lokalizacja: paryz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavlo »

wokram pisze:cóż, w takim razie polecam posłuchać Antyradia 94, stacja powinna się spodobać większości osób piszących w tym wątku (jak ktoś jest z poza Warszawy lub Katowic to www.abradio.pl wchodzimy na polskie stacje i już jest), jeżeli nie macie dość tematu mandaryny to z rana wojewódzki z figurskim rzucają dość często dowcipasami na temat jej oraz jej podobnych (o sobie jednak raczej nie opowiadają ;) )
I to wlasnie jest problem - muza jest fajna, ale rano sie nie da tych dwoch idiotow sluchac - rzeczywiscie figurski+wojewodzki prezentuja poziom artystyczny (z dzialu kabaret?) podobny do mandaryny...
Warszawiakom polecam jedyne rockowe radio w stolycy Rock Radio Mazowsze 95.8 !
Awatar użytkownika
Yunior
Posty: 570
Rejestracja: śr paź 20 2004, 23:16
Lokalizacja: warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Yunior »

O nie Pavlo nie zgdze się z Toba. Wojewódzki i Figurski 1. poprawiają nastruj z rana 2. ukazują głupotę ludzką, muza też jest o wiele lepsza
Obrazek
USMC 3rd Force Recon Company Reenactor
ODPOWIEDZ