Jak wygląda Wasz warsztat pracy ?

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Alabama

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alabama »

Robiłem dzisiaj trochę fotek, to i miejsce pracy cyknąłem :-)

Obrazek
Awatar użytkownika
Azawakh
Posty: 31
Rejestracja: pt cze 02 2006, 23:23
Lokalizacja: Będzin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Azawakh »

Tomasz D. masz wzorcowy warsztat pracy. Wszystko tu uporzadkowane i niemal sterylne warunki do rpacy. To mi się podoba...
Awatar użytkownika
Azawakh
Posty: 31
Rejestracja: pt cze 02 2006, 23:23
Lokalizacja: Będzin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Azawakh »

Korred u Ciebie też fajnie i czysto a nawet nieco ascetycznie... Też lubię teaki klimaty...
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

A skad wiadomo, że u Tomasza D. jest sterylnie? Czy Ty czasem drogi Azawaku nie popadasz w skrajności? - najpierw podziw teraz antycypacja? Jutro będziesz zadrościł, pojutrze współczuł a modele jakieś kiedy pokażesz? Chyba, że masz zamiar tylko ględzić.
TAD
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Azawakh - zgadnij jak jest u mnie - tylko szczel znowu coś oryginalnego (sterylnie, ascetycznie - bozia obdarzyła tylko słownictwem czy także rozsądkiem?).
TAD
Awatar użytkownika
Azawakh
Posty: 31
Rejestracja: pt cze 02 2006, 23:23
Lokalizacja: Będzin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Azawakh »

Drogi tad, modelarstwem czynnie zajmowałemsię rpzez prawie 20 lat od szkoły podstawoej i kiedyś tez miałem sój warsztat... Ale teraz jestem sympatykiem tego typu działalności i w tej chwili nie buduję modeli poniewąz opewne okoliczności o kórych już kiedyś pisałem mi na to nie pozwalają (wróce jak się coś zmieni do modelarstwa). Ale widząc taki porządek na stole tego modelarza i czystośc porpostu wyraziłem swoje zdanie na ten temat i tyle. W tej chwili mógłbym pokazać zarówno swoje modele (ale niestety te starsze) imój warsztat ale już nie modelarski tylko artysty plastyka jak pracuję przy jakims portrecie beaucerona czy dobermana... Jeśli to Cię interesuje to nie ma sprawy za jakiś czas pokarzę. Ale powiem Ci, że nie jest on daleko inny od tego co prezentują modelarze...
Awatar użytkownika
Romeks
Posty: 82
Rejestracja: pt wrz 03 2004, 10:47
Lokalizacja: Toruń

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Romeks »

Warsztat letni w garazu ... ;-)

Obrazek
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Azawakh
Posty: 31
Rejestracja: pt cze 02 2006, 23:23
Lokalizacja: Będzin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Azawakh »

Romeks to co pokazałęs to już nie jest warsztat modelarski czy artysty plastyka ale prawdziwy (z prawdziwego zdarzenia warsztat majsterkowicza) i naprawdę robi on wrażenie.
nam67

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nam67 »

A oto moja fabryka :shock:

Obrazek

1 - very przydatna rzecz, a mianowicie skrzynka na narzędzia i farby

2 - "wysypisko śmieci"

3 - teczka na papiery ścierne i miejsce składowania części przeznaczonych do malowania

4 - miejsce na aktualnie używane farby, żeby nie zawalały części roboczej :cool:

A tak przy okazji to z Blackhawkiem nie wyszło, bo musiałem zainwestować w co innego, ale na Kiowę (poniżej) jeszcze zostało ;-)

Obrazek
zych
Posty: 18
Rejestracja: sob maja 06 2006, 16:15
Lokalizacja: Tarnów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zych »

Hej nam67 :) mam tą mapę której używasz jako podkładki :)
ODPOWIEDZ