Top 10 najlepszych i najgorszych filmow

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

Marcintosh- "slaby produkt wypiera produkt dobry".... niestety :( teraz robi sie film ktory bedzie dla wszystkich....dla mlodych, starych, facetow, kobiet, dzieci itd..... a ze w wyniku tego wychodzi szmira nie nadajaca sie do niczego? to juz inna sprawa... ale jednak wielu ludziom sie podoba... i takie filmy zarabiaja spora kase... IMO "jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego" ;-)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Ja przezylem swiadomie i pewnie podswiadomie i nadswiadomie tez seans pierwszej czyli czwartej czesci SW. O ile pamietam bylo to w kinie Polonia w Bydgoszczy :-) i chyba nie w 77 roku tylko nieco pozniej. O ile mnie pamiec nie myli mielismy spore opoznienie w dostepie do filmow zza kurtyny.
Pierwsza i kazda kolejna czesc widzialem, jak wiekszosc, po chyba sto razy, wiec byc moze tez zaliczam sie do fanow, chociaz do fan-klubu korespondencyjnego sie nie zapisywalem.
Nie zgodze sie jednak ze czesci I i II to kontuynuacja legendy. Jest OK, mozna obejrzec, ale tylko tyle. Nie sa to arcydziela. Cos Lukas po drodze stracil.
Tydzien temu poszedlem do kina i zamiast isc na czesc III SW poszedlem na Wojne Swiatow. To o czyms swiadczy.
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Pamietam "Bravo" i "Swiat Mlodych" ale z gazet dla mlodziezy najbardziej zawsze mnie fascynowala ostatnia strona "Razem". I tak zostalo mi do dzisiaj.
Michał

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał »

Ja lubię: Całą sage Star Wars, Miś, Rejs, Depresja Gangstera, Ojciec Chrzestny

Nie Lubię: Pearl Harbor, Titanic, Kiler, Kilerów 2
Awatar użytkownika
Marek S.
Posty: 309
Rejestracja: pn cze 28 2004, 15:14
Lokalizacja: Grabówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek S. »

moje ulubione, nie będę wymieniał 10
-Gladiator
-Ostatni samuraj
-Gwiezdne wojny (wszystkie części...hmmm...nie da sie wyciąć jednego rozdziału, nawet jeżeli jest słabszy od pozostałych...w tym przypadku nie wypada)
-Władca pierścieni (wszystkie)

hmmm...mojej żonie nieustannie podoba sie takie małe romansidło - Sweet November z CHARLIZE THERON i KEANU REEVES
Żona nie rozumie jak można zachwycac sie Gwiezdnymi Wojnami. Ostatnio osmioletni syn stwierdził to samo nie oglądając SW, ale gdy pokazałem mu atak na Gwiazdę Śmierci w Nowej Nadziei kopara mu opadła...i nawet nie musiałem mu czytać dialogów. On zrozumiał.

P.S.
Z chęcią przypomniałbym sobie staruszka The Battle of the River Plate, to by ło tak dawno...jeszcze w podstawówce
Ewa
Posty: 113
Rejestracja: pn lut 09 2004, 20:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ewa »

z listy Jety
1,2,5,6
ale film,który oglądam wielokrotnie i którego dialogi znam na pamięć to jest "Chłopi" wersja telewizyjna (kinowej nie trawię )
pewnie wynika to z zainteresowań zwyczajami dawnej wsi polskiej.
Takim moim marzeniem modelarskim jest stworzenie od podstaw wozu drabiniastego.
Awatar użytkownika
qbat
Posty: 64
Rejestracja: czw lip 24 2003, 19:46
Lokalizacja: Warszawa
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qbat »

Ewo,
a nie myslalas o budowie modelu zagrody wiejskiej? Cos takiego ja Jaroslaw, tylko moze nie z zapalek. Jest to szalene ciekawy temat. Byc moze na jednaj by sie nie skonczylo. Warto pokazac roznice w wygladzie zagrod wiejskich w roznych rejonach Polski.
Pozdrawiam,
Qbat

Gotowe:
ORP Warszawa
W Warsztacie:
P51B Mustang
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Ewa pisze:film,który oglądam wielokrotnie i którego dialogi znam na pamięć to jest "Chłopi"

:shock:
A 'Nad Niemnem' tez lubisz?
Awatar użytkownika
Scooby
Posty: 112
Rejestracja: pn mar 03 2003, 14:09
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Scooby »

Dorzucę kilka, może nie 10:
- Siedmiu Samurajów rez. Akira Kurosawy
- Zawodowiec z JP Belmondo
- Star Trek TNG.
Pozdrowienia
Scooby
Ewa
Posty: 113
Rejestracja: pn lut 09 2004, 20:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ewa »

Marcintosh pisze:
Ewa pisze:film,który oglądam wielokrotnie i którego dialogi znam na pamięć to jest "Chłopi"

:shock:
A 'Nad Niemnem' tez lubisz?
Prawdę powiedziawszy to dużo mniej bo i zubożałą i tą bardziej bogatą szlachtą mało się interesuję.
Za to "Wesele" :spoko:

Uwielbiam oglądać czarno-białe filmy i do tego polskie
mam niezłą kolekcję !!!
:tancze: :tancze: :tancze:
ODPOWIEDZ