*[Relacja/Okręt] USS Missouri 1:200 GPM nr. 9/1998

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
kapek
Posty: 207
Rejestracja: wt paź 19 2004, 13:21
Lokalizacja: Oświęcim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kapek »

Oczywiście.Sorki hartmann.Nie wiem czemu to napisałem.Lecz nie powiem także, że miło jest gdy ktoś docenia czyjąś pracę.Ale do rzeczy.Piterski - spróbuję, choć będzie to zdjęcie z większej odległości.Ale postaram się słowo.

Pozdr.

PS.Czy zgodzilibyście się, abym zdjęcia wstawiał w formie linków?Powoli przekraczam miesięczny transfer na photobuckecie:(:(:( (obecnie ok 122%).A tak, ten kto naprawdę chcę obejrzeć to niezbawiłoby go to jedno czy dwa klikniecia wiecej.Pozdr.
Na stoczni - HMS King George V skala 1:200.
Awatar użytkownika
kopajt
Posty: 548
Rejestracja: wt mar 30 2004, 20:21
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kopajt »

Jeśli przekraczasz transfer to dawaj zdjęcia w formie miniaturek do klikania...
o wiele łatwiej jest wtedy komuś kliknąć, a Ty nie tracisz cennych kB.
Najlepsze modele dopiero przed nami :)
w produkcji: Endurance (Interstellar)
KMH "Sokół" Radom
Awatar użytkownika
kapek
Posty: 207
Rejestracja: wt paź 19 2004, 13:21
Lokalizacja: Oświęcim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kapek »

Witam wszystkich.Na początek powiem, że postanowiłem zacząć kadrować zdjęcia, czyli wycinać to co niepotrzebne.W ten sposób z 80 kb robi mi się 12 kb :D Ale do rzeczy.W modelu powstały maszty, lecz nie będę ich na razie fotografował.Będą one idealnie sfotografowane na koniec budowy z olinowaniem.Oprócz tego trwa walka z ciężką artylerią przeciwlotniczą.Te działka są niemożliwe.Nie dość że jest ich 20 :( to jeszcze na każde przypada po 4 lufy :( Ech.Może do końca tygodnia uda mi się je wydłubać.A w międzyczasie powstały samoloty (2 dni roboty :D ).Przyznaję sie bez bicia, że ten drugi samolot ma pokrowiec na kabinie ponieważ troszkę mi się popsuła kabina, więc rozrysowałem nową i obkleiłem - chusteczką higieniczną.W ten sposób jeden samolot jest gotowy do startu, a drugi oczekuje na pokładzie.Oczywiście nie spoczywa on na samym pływaku bo dorobiłem mu wózek (wprawdzie dość cienki ale lepszy taki niż żadny).

Pozdr. wszystkich.Do następnego razu.Heej. :D

Obrazek
Na stoczni - HMS King George V skala 1:200.
Awatar użytkownika
cygielski
Posty: 212
Rejestracja: czw sty 29 2004, 16:39
Lokalizacja: Czikago

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cygielski »

kapek, może spróbuj robić foty przez jakąś lupę, jak sugerował Swinger chyba na 7 stronie tej relacji. Na tych nieostrych zdjęciach trudno się czegokolwiek dopatrzyć. Niby wygląda fajnie, ale chciałoby się zobaczyć trochę szczegółów.
Pozdrawiam,
Szymon
cobretti
Posty: 7
Rejestracja: sob sty 08 2005, 14:50
Lokalizacja: świętochłowice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cobretti »

Kapek głowa do góry.Wkrótce prześlę ci zdjęcia moich wypocin.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kapek
Posty: 207
Rejestracja: wt paź 19 2004, 13:21
Lokalizacja: Oświęcim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kapek »

Cobretti.No fajnie by było jakbyś mi puścił na maila kilka fotek swojego Missouri (to już się całkiem zdołuję:D).Ale żeby nikt nie powiedział, ze nic nie robię.Otóż na razie (jak mi nie siądzie psycha) robię relingi na nadbudówce.Lewa strona jest już prawie gotowa.Teraz jeszcze z 4-5 dni prawa strona i będzie wsio.Musiałem odpocząć trochę od kartonu, bo te działka p.lot. doprowadzają mnie do białości.Pozdr.
Na stoczni - HMS King George V skala 1:200.
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Czemu na maile, skoro kapek nie ma nic przeciwko temu, to pokaz swego Missouri tutaj, albo zaloz nowy watek.

Ja swego Missouri zrobie bez samolotow na pokladzie, w skali 1/450, w jakiej bede go kiedys kleil, samoloty nie dodaja pokladowi uroku.

gulus
Obrazek
Awatar użytkownika
kapek
Posty: 207
Rejestracja: wt paź 19 2004, 13:21
Lokalizacja: Oświęcim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kapek »

Oczywiście, że nie mam nic przeciwko.Wprawdzie mój będzie biednie wyglądał, ale co tam.Przynajmniej spróbuję sie jeszcze poprawić.Pozdr.
Na stoczni - HMS King George V skala 1:200.
cobretti
Posty: 7
Rejestracja: sob sty 08 2005, 14:50
Lokalizacja: świętochłowice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cobretti »

Kapek spoko zdjęcia będą w przyszły tygodniu.Jeżeli chodzi o r
elingi na nadbudówkach to ja to mam za sobą .Życzę powodzenia w drucikowaniu mnie jeszcze czeka orelingować cały kadłub.Nara.
cobretti
Posty: 7
Rejestracja: sob sty 08 2005, 14:50
Lokalizacja: świętochłowice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cobretti »

Tylko chłopaki jak tu sie wstawia zdjęcia?
ODPOWIEDZ