Modelarskie marzenia

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
nieslubny
Posty: 13
Rejestracja: czw lip 20 2006, 13:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nieslubny »

Moim marzeniem jest aby kazdy forumowicz zanim cos napisze zasanowil sie dwa razy czy rzeczywiscie ma cos do powiedzenia i wystarczajaca wiedze na dany temat (najlepiej praktyczna). Przegladajac forum zauwazylem ze jest tu wielu omnibusow (np. Piter, Rout czy Aniol) ktorzy wiedza wszystko o wszystkim i ktorych madrosci wypelniaja prawie kazda relacje. Poruszalem kiedys ten temat w dziale "a tu kazdemu mozna przywalic" lecz moj post zostal usuniety przez moderatora (po co jest wiec ten dzial?). Moim drugim marzeniem jest aby wszechobecna sitwa nie faworyzowala kolegow a sprawiedliwie, niezawistnie i obiektywnie oceniala dorobek przecietnego forumowicza.
pan światełko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pan światełko »

A moim marzonkiem jest sklejenie :
1. Warszawa M20 (babcia garbata)
2 Warszawa 223/224.
3. Syrenka 105
4. Nysa 522
5 Żuk
6. UAZ 469B
7.ZIŁ 131
8.KRAZ 255b
pan światełko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pan światełko »

Mógłby ktoś się podjąć zaprojektowania.Wcale bym się nie obraził.:)
pan światełko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pan światełko »

A i jeszcze jeden model.
JELCZ OGÓREK.To by była fajna sprawa.
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Cześć,
ja zmieniam swoje modelarskie marzenie i podpisuję się pod postem nieślubnego. Dodałbym do tego jeszcze kilku brylujących panów: niejakiego Światełko, Radzio, Commodus i innych tytanów modelarstwa, których dorobkiem jest wyłącznie porzucanie relacji i mondre wpisy.
TAD
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Tak mi się przypomniało - marzy mi się też, żeby przestali w moich relacjach śmiecić teoretycy nudziarze w rodzaju Irq, Łosiu i inni - sami wiedzą (łatwo się zorientować: nic nie skleiłeś - znaczy się o tobie mówię).
TAD
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 575
Rejestracja: pt kwie 30 2004, 9:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piter »

Tad daj sobie spokój i jak chcesz sie podpisywać pod kimś to szczerze odradzam akurat pod tą osobą. Wytaczać prywatne wendetty (ja akurat mam za posta w którym opinkoliłem nieslubnego za ortografie i chodnikową wypowiedź sam popełniając jeden błąd ortograficzny) do niczego dojść się nie da. Mam tymczasem jedną nadzieję że ten wątek nie będzie zamknięty przez dziecko neostrady bo szkoda by było ....
Pozdrawiam
Bismarck GPM
Missouri
SH-60B
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Cześć,
Piter nie piłem do Ciebie, Routa czy Anioła - Wy kleicie modele, a to czyni dla mnie różnicę.
TAD
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

a już zapowiadało sie ciekawie :haha: , chciałem przytargać moją grzęde :lol: i zasiąść na niają . Ps. Tadziu bił do : Pana Światełka , Radzia i Commudasa :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Inicjator
Posty: 25
Rejestracja: pt cze 09 2006, 18:36

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Inicjator »

Ja nie mam zbyt wygorowanych marzen. Na dzien dzisiejszy to chcialbym zeby moj model po skonczeniu wygladal przynajmniej jak ten na zdjeciu z podelka.

ps.
tad pisze:ja zmieniam swoje modelarskie marzenie i podpisuję się pod postem nieślubnego.
Piter masz chyba jakis osobisty uraz do nieslubnego. tad podpisuje sie po postem nieslubnego (napisal to chyba wyraznie) a nie pod jego osoba - to dwie rozne rzeczy.

ps2. Piter - czy ten gosc na zdjeciu w avatarze to nie przypadkiem mlody Teliga?
ODPOWIEDZ