Modelarskie marzenia

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Quendi
Posty: 29
Rejestracja: czw sie 04 2005, 12:29
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Quendi »

Moim marzeniem jest wydanie w skali 1:200 (może być nawet 1:100) polskich transatlantyków, przynajmniej MS Batory.
Awatar użytkownika
KHOT
Posty: 70
Rejestracja: wt paź 12 2004, 7:52
Lokalizacja: Konsorcium Honette Ober Advencer Mercantiles

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KHOT »

...a mi by się marzyła taka piękność, może np. pan Hotkin taką kiedyś popełni... :razz:
http://www.battleships.spb.ru/RusCr/Pamyat_Azova.html
Obrazek[/url]
W planach: samochód -> żona -> dziecko -> dom -> emeryturka -> urna... ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

A mi sie marzy swiat, w ktorym ludzie beda wypowiadac sie 'w temacie' a nie 'z innej beczki'.
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Forum dyskusyjne nazywa sie "dyskusyjne" poniewaz ludzie tu dyskutuja. Forum na ktorym bylyby same relacje a wszelkie inne wypowiedzi bylyby kasowana nie mialoby by chyba sensu istnienia.
Do prezentacji prac sa strony-galerie. Do pokazywania technik mozna tez zrobiczwykla strone.
Uwazam, ze to dobrze, ze ludzie tu plotkuja bo stwarza to jakas, calkiem mila mysle, atmosfere. Powoduje, ze ludzie sie poznaja, ze zawiazuja sie znajomosci.
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Coz, nie sadze, zeby jakiekolwiek forum bylo w stanie zadowolic wszystkich. Niektorzy nie moga tego zaakceptowac i odchodza. Szkoda ale w koncu pojawia sie inni, ktorzy ich zastapia.
Forum warte tyle, co ludzie ktorzy sie na nim udzielaja. Narzucanie sztywnych zasad niestety niewiele tu pomoze.
Mnie rowniez denerwuja niektore zachowania. Nie wierze jednak ze ktokolwiek bylby w stanie je zmienic, czy im zapobiec.
Mysle, ze ostatecznym wyjsciem byloby zalozenie kolejnego forum. My powstalismy na fali buntu przeciw zwyczajom panujacym na Konradowym forum i pewnie z czasem, ktos sie wkurzy tutaj na tyle, ze zalozy wlasne. I dobrze. Z naszego doswiadczenia jednak przestrzegam, ze wszystko jest fajnie do czasu. Kiedy forum staje sie popularne, to razem z popularnoscia przychadza tez klopoty, nudziarze, wichrzyciele, nalogowi pieniacze i prowokatorzy. Cale to towarzystwo. Na ile mozna ograniczyc dostep do forum? Moze zalozyc prywatny klub? Nie wiem.
Awatar użytkownika
Ethelfrid
Posty: 269
Rejestracja: wt cze 22 2004, 21:01
Lokalizacja: Warszawa --> Kobenhavn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ethelfrid »

Jak by modelarze tylko sklejali modele to by nie marnowali czasu na zakladanie relacji , tylko sklejali i sklejali.
A forum jest rowniez po to ,aby sobie czasem pogadac od rzeczy. Chyba wlasnie po to jest tutaj dzial "a tu kazdemu mozna przywalic".
A co do utopii to powodzenia :cool: , jak juz znajdziesz takie miejsce to daj znac :lol:
Awatar użytkownika
F-22
Posty: 62
Rejestracja: śr lip 06 2005, 20:43
Lokalizacja: Gliwice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: F-22 »

Konan Barbarzyńca pisze:
Marzy mi się świat, w którym wszystkie osoby nazywające się modelarzami zaczęłyby kleić modele, a nie tylko mówiły bez sensu o ich wykonywaniu. Gdyby CI wszyscy przestali wykręcać się brakiem czasu, ponieważ jeśli się chce, da się wygospodarować jeden dzień, czy choćby godzinę; TRZEBA TYLKO CHCIEĆ.
a ja myslalem ze kleje dla siebie i swoim tempem.... i ze o to chodzi :cry:
istny wyscig szczurow...

kleilem ostatni raz w lipcu... na razie powoli sie zbieram dokonczyc co trzeba... brakuje mi tylko kogos za plecami i tekstow: "no!.." "kiedy wreszcie?..." "przestan sie wykrecac brakiem czasu...." "jakbys chcial to bys sobie znalazl czas na klejenie....." :evil:
na warsztacie: F-14 MM
w kolejce: rozbabrany 1,5 letni Yamato AH, Takao AH, Piorun MM, A6M2 Zero AH
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Konan, częściowo przyznałbym Ci wiele racji, ale... Na przykład akcja ZŁO - jak chcecie walczyć z bełkotem, sami nie "bełkocząc" (czyli wypowiadać się nie na temat, bo chyba o to chodzi?)? Jak wyobrażacie sobie zapanowanie nad tysiącami postów miesięcznie? Stworzenie moderowanego forum? Przynajmniej moderowanych wątków?

Pewnie macie jakieś pomysły, ale może lepiej otworzyć nowy temat?

gulus
Ewa
Posty: 113
Rejestracja: pn lut 09 2004, 20:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ewa »

a miały być marzenia .........
przecież marzenia są piękne
jestem romantyczką :bukiet:
jakie by nie były niech się wszystkim spełnią [ serduszko ]
mogway
Posty: 37
Rejestracja: ndz sty 16 2005, 19:26

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mogway »

Pani Ewo ma Pani racje , oby tylko ktoś znalazł na nie czas.
Za marzenia :szampan:
ODPOWIEDZ