NOWA GAZETA MODELARSKA-WYJAŚNIENIA

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Awatar użytkownika
robmario
Posty: 117
Rejestracja: sob lip 03 2004, 10:36
Lokalizacja: Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: robmario »

Proszę bardzo - okładka pierwszego numeru SUPER MODEL.
Co do zawartości to trochę widać po tytułach, jest sporo zdjęć, trochę koloru kilka artykułów o technice, trochę rysunków. Sprzedaż ma się zacząć w lutym w kioskach, sklepach modelarskich, Empikach, i sam jeszcze nie wiem gdzie.
Obrazek
Ja zawsze witam Mariusz Łukasik
Obrazek
Jarosław Iwan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jarosław Iwan »

Prowadzę salon prasowy moim dostawcą jest Franpres i z doświadczenia wiem ze jak planujesz wypuścić go w lutym to ja musze juz monitować do nadziałowca o nią ale jak mam to robić skoro nie znam tytułu gazety. A może podaj do jakich dystrybutorów ona trafi. I czy planujesz jakąś współpracę z niezależnymi punktami :lol:I na jakich zasadach
Awatar użytkownika
robmario
Posty: 117
Rejestracja: sob lip 03 2004, 10:36
Lokalizacja: Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: robmario »

Przepraszam za nieodpatrzenie ale teraz już znasz tytuł. Pozostałe informacje nadal aktualne
Ja zawsze witam Mariusz Łukasik
Obrazek
Awatar użytkownika
Łukasz K.
Posty: 925
Rejestracja: wt paź 07 2003, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łukasz K. »

Hmmm, ale już jest/było czasopismo "Super model". Mam nadzieję, że nie będzie z tego powodu żadnych nieprzyjemności...
Awatar użytkownika
robmario
Posty: 117
Rejestracja: sob lip 03 2004, 10:36
Lokalizacja: Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: robmario »

Tytuł jest zarejestrowany sądownie od wielu lat, zostały mu przydzielone ISSN, kod kreskowy i na pewno nie stoi w kolizji z niczym innym co było lub jest.
Ja zawsze witam Mariusz Łukasik
Obrazek
Jarosław Iwan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jarosław Iwan »

przekazałem adres do Franpresu mają sie z wami skontaktowac
Awatar użytkownika
ergie
Posty: 158
Rejestracja: pn kwie 07 2003, 10:23
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ergie »

tiaaaaaaaaaaaaa i znowu niemszczyzna niemszczyzna i niemszczyzna oraz wojsko wojsko wojsko ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Awatar użytkownika
MacGregor
Posty: 71
Rejestracja: pt kwie 04 2003, 13:36
Lokalizacja: Inowrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MacGregor »

Gratuluję zapału, gratuluję pomysłu i życzę sukcesów.
Tylko dlaczego będziemy mieć kolejne pismo modelarskie wykluczające tematykę okrętową? Jakby zupełnie w Polsce nikt nie sklejał modeli okrętów i statków? Jakaś dyskryminacja?
Zastanawia mnie skąd się to bierze!
Janisz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Janisz »

Fantastycznie !!!!!
Kolejne pismo dla nas !!!!!!
Ale zgadzam się z MacGregorem ........ czemu brak modelarstwa okrętowego ????????
Choć odpowiedź może być prosta - brak autorów ............bo chyba nie niechęć do pływadeł ???? :twisted:
Zauważcie że jak startował ModelFan to było tam coś niecoś o okrętach autorstwa G.Nowaka :D
a jak Grzegorz zrezygnował z pisania to zabrakło także artykułów o jednostkach pływających ?????? :(
Awatar użytkownika
robmario
Posty: 117
Rejestracja: sob lip 03 2004, 10:36
Lokalizacja: Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: robmario »

Będą i okrętowe, choć nie od pierwszego numeru. Naprawdę tutaj najtrudniej o autorów, ale trochę się udało. Poza tym proces tworzenia u okręciarzy trwa najdłużej. Chciałbym dać pole do popisu wszystkim rodzajom replikanctwa, ale w dużej mierze zależę od Was. Dajcie tematy a ja je opublikuję. Tak jak pisałem na początku rozmowy o piśmie ja tylko moderuję przedsięwzięciem i jestem otwarty na wszelką współpracę. Militaria stoją w zdecydowanej przewadze również i tu na forum więc nie ma się co dziwić przewadze tych tematów tak wśród autorów jak i czytelników. Bądżcie cierpliwi to dopiero pierwszy numer, a jeszcze i tak do końca go nie poznaliście. To tylko okładka na której jest jedynie połowa zawartości.
Ja zawsze witam Mariusz Łukasik
Obrazek
ODPOWIEDZ