USS Washington - plany relingow

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderator: kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TheSnake
Posty: 36
Rejestracja: ndz maja 16 2004, 0:42
Lokalizacja: Kołobrzeg, Szczecin

USS Washington - plany relingow

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TheSnake »

Witam!!
Mam problem. Buduje USS Washington w 1:200 i mam maly problem. Przedstawiam to na zalaczonych fotkach okretu. W opracowaniu modelu (Model Card) wzor relingu jest przedstawiony jako ten reling glowny - dobrze widoczny na dolnej fotografii. Czyli idac po mysli projektanta (Grzesia Nowaka) taki wlasnie relingi modelarz powinien postawic w miejscach gdzie relingi powinny byc. Ja szukajac troszke materialow na temat tego okretu znalazlem pewne niescislosci. Na gornym zdjeciu reling oznaczony numerem 1 rozni sie od relingu glownego widocznego dobrze na obu fotografiach, malo tego jest dwubarierkowy (jezeli mozna to tak nazwac), zas reling nr 2 jest trzybarierkowy. W zwiazku z powyzszym mam problem. Juz wiem ze nie zastosuje wzoru z wycinanki przy nadbudowkach, tylko zasugeruje sie tym co widze na fotografiach. Moja prosba do was Koledzy jest taka. Jezeli ktos z was posiada jakies plany, ewentualnie fotografie przedstawiajace nadbudowki okretu bylbym wdzieczny za udostepnienie. Moze ktos z was borykal sie z podobnym problemem w tym modelu :?:

p.s nie zalaczam fotek samego modelu poniewaz mam aparat pozyczony od kolegi ale nie mam kabla laczacego z komputerem (gdzies sie zapodzial) jak tylko sie odnajdzie - wrzuce fotki i otworze relacje z budowy modelu. :)
ODPOWIEDZ