Jak męczę Stuga G z żywicy w skali 1:15

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

dwa razy sie zrobiło , czary ???
Ostatnio zmieniony ndz mar 06 2005, 19:05 przez bigtank, łącznie zmieniany 1 raz.
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

siekiersko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

Guluś , pracowałem w odlewni ale sie mi nie podobało jakosś, za duży syf :shock: ... A siekiera cóż , to co widzisz to wcześniejsza wersja , G mocowania miały na te cholerne blaszki , inne pierdoły też , celem utrudnienia najwyraźniej pracy modelarzom kurde ... :( Masz tu z rozpędu kilka zdjęć z planami , bo zaraz sie przyczepisz do czegoś innego zazdrosniku jakis :D (ŻART) , Dawaj namiary na swojego posta , niech obadam (ponabijam) nad czym TY sie mordujesz :razz:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Hi hi hi, nie jesteśmy kompatybilni w skalach i zainteresowaniach czasowych. Robisz piękny model a wysyłanie samych ochów i achów mierzwi mnie, tylko dla tego próbuję, przyznaję się, że nasiłę znaleźć jakieś byczki. Chyba, że chcesz trochę achów i ochów ode mnie?

gulus
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

No nie jesteśmy , zdaje się że sajen fikszen ????? :razz: .. Wtryniam narzędzia fociaka , pomału zaczynam wklejać toto w model , klapa dowódcy , niech ją szlag najjaśniejszy kurde wrrrrrrrrrrr - zaraza do zrobienia - ale jakoś się dłubie hmm...
Pozdro ...
Obrazek
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

heloł :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

Nooooooo , przed chwilką skończyłem tę cholerna klapę dowódcy wrrrrrrrrr, rany jula z 10 godzin mi toto zajęło :( ...ale za to oba dwa sie otwierają :razz: - teraz foremka i jutro odlewy - 3 dni i finisz stuga , ładne brudzonko , i spadam z foruma z tym typem ;-) Acha te pomięte cus od spodu , to wymemlana skóra ... tzn tak ma kurde wyglądać :oops:
Pozdro wszystkim lukającym tutaj ...
www.republika.pl/bigtank warsztat ...
Obrazek
Obrazek
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Piotr

Stug 1/15

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr »

Panie Brunner, ja już nie mogę ja musze do Geibla....
Czy umiesz stroszyc pióra i sypać iskry ??
Nie, powiedziało Kaczątko i odeszło zawstydzone...

Daj mi ściąge n/t mocowania wyciorow na tym j....m Stugu, z rysunkow o narzędziach i tak duzo skorzystam /Stugi są miodne/
PS Mam japonska książkę o niemieckich samolotach odrzutowych - a skąd te Japsy majo takie papiery!>?
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

A co ja koncert życzeń ??? :lol: , ale co tam , masz i korzystaj please , taki jestem ;-) . jak to skąd ?? szkopiki ponoć zanim się poddali to powysyłali ubotami w cholere dokumentacji do japsów ...hm...... Przy okazji kilka fot nowych ... Reszta fotek z częściami z resin tutaj ciekawe czy sie skapniecie że w peryskopach jest glass ??? ...- cały komplecik do zbudowania tego j...o sztrucla :razz: jak to kolega wyżej zauwazył ;-)
www.republika.pl/bigtank
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony wt mar 15 2005, 23:59 przez bigtank, łącznie zmieniany 1 raz.
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ethelfrid
Posty: 269
Rejestracja: wt cze 22 2004, 21:01
Lokalizacja: Warszawa --> Kobenhavn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ethelfrid »

po takim zblizeniu to sie skapniemy ze jest glass :D Super Stug tzn. model choc ciezko uwierzyc :D
Pozdrawiam
Piotr

Stug 1/15

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr »

Dzieki za foto. Faktycznie, U/Bootami wozili to i owo. Przy okazji japonskiej "twórczości" na podstawie znalezionych lub zdobytych dokumentów: Firma OMRON Tateisi ,obecny czołowy producent elektroniki i przyrządów pomiarowych dla medycyny, kiedyś producent wspaniałych wyłaczników krańcowych, śmiertelny konkurent firmy Honeywell , rozpocząl po wojnie produkcję tychże mikrusów na bazie kopii wyłącznikow Honeywell'a wydobytych z wraku B-29 /nb.B-29 mial na pokładzie 320 serwomotorów !/ i tak bardzo pomalutku wleźli na rynek a w latach 70 wypieprzyli Honeywell'a z Polski,Czesji i Węgier.
Sayonara,
Piotr
Piotr

Stugi III

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr »

Bigtanku, łóne Niemce miały na łónych tankach tako kratkie nad peryskopem dowódcy - T.Greenland zamieszcza foto na jednym ze swoich modeli - jak to było?
Pozdrawiam
Piotr
ODPOWIEDZ