Kupowanie za granicą

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Mazboss

Kupowanie za granicą

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mazboss »

Niedawno trafiłem przypadkiem na stronę sklepu modelarskiego w Niemczech i oferta, którą zobaczyłem prawie powaliła mnie na kolana. Znalazłem tam wiele modeli samochodów niedostępnych na Polskim rynku, a także wiele akcesoriów do tuningu modeli np. zderzaki,spoilery,progi itp. Mam więc pytanie: czy ktoś z Was orientuje się może jak wysokie są koszty przesyłki z Niemiec itp.? Z tego co zrozumiałem (strona jest po niemiecku) jest możliwość wysyłki za granicę ale nie wiem nic o kosztach. Dodam jeszcze, że ceny modeli są w wielu przypadkach całkiem korzystne. Dla zainteresowanych podaje adres tej strony: www.nimpex.de
Awatar użytkownika
wokram
Posty: 137
Rejestracja: czw paź 23 2003, 23:08
Lokalizacja: z huty, tej nowej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wokram »

niedawno dostałem sporą paczkę z modele z niemiec (coś z 1kg) - przesyłka kosztowałą mnie 16,8 euro, była ubezpieczona, tyle o mnie jest tu chyba kilka osób mieszkajacych w niemczech - może one się wypowiedzą bardziej szczegółowo na ten temat (ja nadal nie wiem czy przepłaciłem, czy to standard niemieckiej poczty)
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Ja nie mam pojecia jak to wyglada bo mieszkajac w Niemczech nigdy nic nie zamawialem na wysylke do Polski :mrgreen: Mysle jednak , ze skoro przesylka ubezpieczona tej wielkosci kosztuje na terenie Niemiec 7 euro z groszem ( albo i wiecej ) to nie zaplaciles duzo ;-)

Poza tematem : Scorpio bylem wczoraj w Stolberg-u . Szkoda , ze nie mialem Twojego numeru tel. Podskoczylbym zobaczyc Twojego Bismarcka :D Moze nastepnym razem ;-)
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
karol przezdziecki
Posty: 29
Rejestracja: ndz lip 27 2003, 19:32
Lokalizacja: Torontowo Kanada

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karol przezdziecki »

ja niestety musze(musialem) polegac na starych znajomych zeby mi cokolwiek kupili.pisze w czasie przeszlym bo juz tego byka nie zrobie.jeden z nich wzal moje 420 zl i gosc sie nie odzywa.inny z kolei zalega mi z z 110 zl.szkoda ze zaden z internetowych sklepow modelarskich nie chce na mnie i nnych zarobic.nic to-zarobi na mnie LOT
sitar
Posty: 9
Rejestracja: czw mar 10 2005, 23:43
Lokalizacja: Sulejówek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sitar »

witam. ojciec przywiozl mi t-72 zwezdy z ukrainy i koszt jego zakupu jest okolo 40% tanszy. jedyny minus ze trzeba tam po to jechac
Awatar użytkownika
Seweryn
Posty: 240
Rejestracja: śr paź 15 2003, 13:42
Lokalizacja: Ustroń
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Seweryn »

Ja kupiłem w zeszły piątek na moduni.de model Peterbilta 359 Revella dostałem go wczoraj wiec stosunkowo szybko koszt wysyłki jaki mi naliczyli 8.50 euro do przełknięcia
Seweryn Obrazek
ODPOWIEDZ