Wzorniki kolorów

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

Model Master to oleje, strasznie śmierdzą i mycie aero jest upierdliwe ale jak będą chętni to czemu nie. Zgłaszać się i robię, ale w tym przypadku będą przedpłaty, (koszty etc. ;-) ). Im więcej tym taniej. Czekam na zgłoszenia.
Ostatnio zmieniony pt lis 12 2004, 15:28 przez OldMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Awatar użytkownika
Robert Grzywacz
Posty: 19
Rejestracja: śr sty 28 2004, 9:19
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków

Post autor: Robert Grzywacz »

Ja sie piszę na Tamyie i Model Master (ale rozumiem że ten drugi może dać roboty więcej)
Pozdrawiam

Robert Grzywacz
Dariusz_32
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 12 2004, 15:19

Post autor: Dariusz_32 »

Hej Oldmanie, czuję że się powoli starzeję, a wzornika jak nie było tak nie ma... :cry:
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

No cóż, Twój egzemplarz został wysłany w tym samym dniu co do Roberta i qk a do nich jak widać doszły i do pozostałych też (no, może oprócz jednego, bo czekam na jeden egzemplarz).

Czyżbyś miał zostać jedyną ofiarą Poczty Polskiej? ;-)

A na poważnie, ostatnie egzemplarze wysłałem bez adresu zwrotnego i jeżeli Poczta coś sknociła to może być problem. Postaram się na dniach wyjaśnić tę sprawę. Miejmy nadzieję, że pozytywnie.

Pozdro
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Awatar użytkownika
ZzB
Posty: 252
Rejestracja: śr paź 15 2003, 11:57
Lokalizacja: Reda k/Gdyni

Post autor: ZzB »

OldMan pisze:(no, może oprócz jednego, bo czekam na jeden egzemplarz).
Ten JEDEN tez czeka, ale na spokojnie.
Mowiłem przeca, że wystarczy jak dojdzie pod choinkę :P
Pozdrowionka
ZzB

..no bo skończyłem zamiatać pierwszą połowę pierwszej płyty...odsapnę nieco... i skończę drugą połowę pierwszej.
Dariusz_32
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 12 2004, 15:19

Post autor: Dariusz_32 »

Panowie, z przykrością stwierdzam, że wzornik nie dotarł do mnie do dziś. Nie dotarła też żadna wiadomość od OldMana. Zaczynam się obawiać, że ani wzornika, ani pieniędzy, ani nawet wiadomości już nie zobaczę...
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

Witam !

Ostatnio niezbyt często siadam do kompa, ale to co zobaczyłem powyżej wprawiło mnie w osłupienie.
Kolega Dariusz_32 zarzuca mi publicznie niewywiązanie się ze złożonego zamówienia. W związku z tym również publicznie odpowiem.

Na kilkanaście wysłanych wzorników akurat ten jeden nie doszedł. Zamiast wyjaśnić sprawę na priv podważa moją uczciwość. No cóż myślę, że jest to ordynarna próba wyłudzenia jeszcze jednego wzornika lub zwrotu kasy. Ale człowiek uczy się całe życie. Ponieważ został mi jeszcze jeden egzemplarz z tzw. próbnej serii wyślę Ci go, tym razem listem poleconym za potwierdzeniem odbioru na adres który dostałem w e-mailu:

Dariusz Ciesielski
ul. Wojciechowskiego 58 / 112
02-495 Warszawa

Komentarze zachowaj dla siebie.
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
wolas

Post autor: wolas »

NIe no!
Szkoda kolejnego egzemplarza dla nieuczciwego odbiorcy, jeżeli to jest ostatni... to szkoda, może jeszcze dam rade jakoś sie załapać na kupno ?
Pozdr.
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

Minęło 10 dni od mojego postu odpowiadającego na zarzuty przedstawione mi przez kolegę Dariusza_32 w sprawie wzornika.

I co? Ano nic. Żadnej reakcji, sprostowania, potwierdzenia danych, ni to na priv ni to na majla, nie mówiąc już o odpowiedzi na Forum.

Uznaję to jako przyznanie się poniekąd do winy.

W związku z tym ten OSTATNI egzemplarz wzornika postanowiłem przeznaczyć jako nagrodę w jakimś konkursie organizowanym na naszym Forum.

Proszę o zajęcie stanowiska i wypowiedź w tym temacie moderatorów wszystkich działów.
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

Post autor: gulus »

Ja bym jednak poczekał do końca roku. Poza tym, masz chętnego na zakup, może jest to aktualne?

gulus
Zablokowany