Wzorniki kolorów

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

OK, widzę, że są chętni.

Zasady: zgłoszenie na priv z adresem wysyłki, dopisuję do listy, czekam na wpłatę, wysyłam.
Lista w tym poście (nie będę przenosił na giełdę, mam nadzieję, że Admin i Mody wybaczą ;-) ), kto sobie nie życzy zaznaczyć w zgłoszeniu. Po otrzymaniu wpłaty znieniam kolor zainteresowanego, po wysyłce usuwam z listy. Kto pierwszy wpłaci ten lepszy. Dla spóźnialskich mogę dorobić, ale to trochę może potrwać. To tyle.




Lista zgłoszeń (w/g kolejności zgłoszeń):

3. Miku05 - zrealizowane, odebrał osobiście
4. qk - wysłane
5. szelmek - wysłane
6. O_Pablo - wysłane
7. dariusz_32 - wysłane
8. ZzB - wysłane
9. pcgrzywa - wysłane


STRAGAN ZAMKNIĘTY !!!

Dzięki wszystkim i życzę miłego użytkowania !!!
Ostatnio zmieniony sob lis 27 2004, 8:41 przez OldMan, łącznie zmieniany 10 razy.
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Awatar użytkownika
MIKU05
Posty: 82
Rejestracja: śr mar 10 2004, 10:04
Lokalizacja: Dąbrowa Gór.

Post autor: MIKU05 »

Witajcie :D , wczoraj wieczorem wszedłem w posiadanie wzornika OldMan-a, jak pierwszy raz zobaczyłem :shock: to zrobiło nie powiem duże wrażenie, ekstra robota. Dzisiaj na tarasie wystawiłem wszytkie swoje modele do wykonania i ten co teraz sklejam, porównałem z wzornikem (eksktra słońce jest dzisiaj) w ponad 90% mam pewność że nie kupie farbki która nie pasuje ;-), polecam wszystkim. Gratulacje OldMan jak będziesz robił wzornik do innych firm to masz pierwszego klienta. Osobiście polecam wszystkim początkującym, średnio zaawansowanym, bo mistrzowie już mają swoje zestawy farb, a jak ostatno słyszałem na wystawie w Porąbce to jeden kolega mieszał farby ponad 6 godzin zanim uzyskał wymagany odcień. Gulus już wiem o czym pisałeś w swoim poście, też to mam i masz racje, było warto :D

Pozdrowiena zadowolonego klienta. MIKU05
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

Post autor: gulus »

Naklejki na nakrętki?

gulus
Obrazek
Awatar użytkownika
O_Pablo
Posty: 23
Rejestracja: czw sie 12 2004, 23:11
Lokalizacja: Gliwice

Recenzja

Post autor: O_Pablo »

No cóż, podobnie jak koledzy wcześniej też odebrałem swój kolornik - w zasadzie dostarczyła go Poczta Polska. Co tu dużo mówić jest COOL :D. Polecam wszystkim! I te naklejki na zakrętki - MiODZIO :lol:

Pozdrawiam
Paweł
Pozdrawiam jak Zawsze
Paweł
Obrazek
Fidel
Posty: 405
Rejestracja: pt sty 23 2004, 10:36
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: Fidel »

Podziwiam Old Man-ie Twój wkład pracy w opracowanie takiego wynalazku, ale jednak ja zawsze traktuje wszystkie wzorniki trochę informacyjnie więc nie wiem czy był by takowy dla mnie użyteczny, ale mam nadzieję, że będziesz na konkursie w Katowicach :?: , to może zademonstrujesz go publicznie to wtedy może się skuszę na zakup.
Ukończone: M 113 Fitter
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

Dzięki wszystkim nabywcom za miłe słowa. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że trud nie poszedł na marne.

Fidel: oczywiście, że taki wzornik ma służyć tylko i wyłącznie w celach informacyjnych, żeby można było zorientować się jak wyglada farba danego producenta, jaki ma kolor i odcień. Gdyby porównać kolory standartowe np. RLM 70, 71 czy 79 różnych producentów, to wtedy widać, że pojęcie wzorca jest bardzo szerokie. Przede wszystkim wzornik ma służyć tym, którzy nie mają szerokiej palety farb i pozwolić im na dokonanie wyboru przed zakupem farby. Oczywiście przydałyby się również wzorniki innych producentów, ale to sprawa przyszłości ( być może niedalekiej) :D .
Co do Katowic to daj namiary kiedy i gdzie, to niewykluczam, że będę.

Pozdrawiam.

OldMan
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Awatar użytkownika
Robert Grzywacz
Posty: 19
Rejestracja: śr sty 28 2004, 9:19
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków

Post autor: Robert Grzywacz »

Dostałem i Dziękuję jak dla mnie pełen profesjonalizm i wogóle rewelacja.
Jakbys przypadkiem robił inne wzorniki kolorów daj znać, już teraz zapisuję się w kolejce.
Pozdrawiam

Robert Grzywacz
Awatar użytkownika
gk
Posty: 2776
Rejestracja: wt sie 19 2003, 15:53
Lokalizacja: Krosno
x 740

Post autor: gk »

nabyłem, otrzymałem i jestem bardzo zadowolony. Wzornik jest profesjonalny. OldMan, jak będziesz robił wzorniki innych producentów też sie piszę.
pzdr Grzegorz
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

Post autor: OldMan »

TAMIYA ??? :roll:
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Awatar użytkownika
Robert Grzywacz
Posty: 19
Rejestracja: śr sty 28 2004, 9:19
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków

Post autor: Robert Grzywacz »

Owszem, owszem pomysł bardzo dobry i może jeszcze Model Master?
Pozdrawiam

Robert Grzywacz
Zablokowany