Gdzie jest sklep modelarski w okolicach Lublina ??

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
barman44
Posty: 61
Rejestracja: czw kwie 15 2004, 19:53

Gdzie jest sklep modelarski w okolicach Lublina ??

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barman44 »

Pytanie jak w tamcie. Czy istnieje jeszcze ten sklep w Lublinie na krakowskim przedmieściu Majster-klepka?? Czy wie ktoś ? Proszę o odpowiedź.
Medzuch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medzuch »

Ten sklep został przeniesiony, Majster Klepka jest teraz na 1-go Maja zaraz obok PKP, ciężko go znaleźć bo jest w podwórku a o jego istnieniu informuje ludzkość jednynie mały szyld, ale w sumie jak się postarasz to znajdziesz.
barman44
Posty: 61
Rejestracja: czw kwie 15 2004, 19:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barman44 »

Dzięki serdeczne. Takiej wskazówki mi było trzeba. Teraz napewno bez problemów znajdę. Od czego są przechodnie :D

pozdro 600
Amon
Posty: 15
Rejestracja: wt mar 30 2004, 22:37
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Amon »

Witam, zależy czego potrzebujesz, bo jeśli interesuje Cię np. plastik to tam tego dużo nie zobaczysz. Nastapił nieformalny podział: Majster Klepka ma to co lata, pływa i robi dużo hałasu + karton, a plastik i dokumentacja jest na Narutowicza w "Krzysiu".
barman44
Posty: 61
Rejestracja: czw kwie 15 2004, 19:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barman44 »

Nie nie interesuje mnie karton wyłącznie. Jeszcze w podstawówce jeździłem do Lublina do Majstra Klapki gdy był jeszcze na krakowskim przedmieściu. A teraz zmartwiłem się że go stamtąd zlikwidowali i dopiero mi się humor poprawił jak się dowiedziałem że nadal jest na terenie Lublina
pozdro 600
Zielony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zielony »

Jak interesuje Cie karton to polecam sklep "Efekt" na Glębokiej. Zaraz na początku w pawilonach po stronie gdzie jest spozywczy i jakaś knajpa "Góralska izba" czy cóś. mają niezły wybór kartonówek (w sklepie oczywiście) i troszku różnistych akcesorii.
maciek
ODPOWIEDZ