Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
strk
Posty: 1051
Rejestracja: śr sie 31 2005, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk
x 20

Re: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: strk »

mr.jaro pisze: jaki zwiazek mialoby posiadanie w domu broni z bezpieczenstwem, prawem i wolnoscia obywatela. To w Polsce tylu bandytow jest, ze kazdy musi sie przed nimi bronic na wlasna reke? Dziki wschod, czy jak?
Ma taki sam związek jak zamek w drzwiach, apteczka w samochodzie i gaśnica w domu.

Jesteś właścicielem pojazdu, np. Samochodu, motocykla?
Jobox
Posty: 18
Rejestracja: ndz maja 20 2007, 8:18
Lokalizacja: Garwolin

Re: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jobox »

mr.jaro pisze:Moge sie jedynie domyslac, ze chodzi o jakis lincz. Ale nie mam najmniejszej ochoty sie domyslac, co chciales tym wyrazic. Bo chyba nie to, ze w Polsce mialyby panowac sredniowieczne zwaczaje?
A to lincz był średniowiecznym zwyczajem? Ciekawa teoria... :)
mr.jaro
Posty: 560
Rejestracja: wt lip 10 2007, 8:40
Lokalizacja: Hannover
x 11

Re: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mr.jaro »

strk pisze: Ma taki sam związek jak zamek w drzwiach, apteczka w samochodzie i gaśnica w domu.
Jesteś właścicielem pojazdu, np. Samochodu, motocykla?
Chybione porownanie. Pasywne zabezpieczenie mienia prywatnego przed zniszczeniem/utrata stawiasz na rowni z uliczna strzelanina. Wobec takich wypowiedzi trudno sie dziwic zamierzeniom politykow.

Jobox pisze:A to lincz był średniowiecznym zwyczajem?
A moze chcesz twierdzic, ze jest domena cywilizowanego spoleczanstwa? Czyli co? Wedlug Ciebie w Polsce powinien panowac samosad?
Jarek M
___________________________________________
NIE OTWIERAM MINIATUREK!
Awatar użytkownika
MMC1964
Posty: 191
Rejestracja: sob maja 31 2008, 23:06
Lokalizacja: Żywiec

Re: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MMC1964 »

panie jaro zapytam tak: dotknął byś ręką jakiegoś druta elektrycznego wystającego ze ściany w obcym domu?
Uzasadnij swoją odpowiedź czy to na tak lub na nie.
Myślę, że w realu mamy wystarczającą ilość rywalizacji i pogoni za wszystkim. Spędźmy tutaj czas miło na pogawędkach o tym co robimy.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
strk
Posty: 1051
Rejestracja: śr sie 31 2005, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk
x 20

Re: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: strk »

mr.jaro pisze: Chybione porownanie. Pasywne zabezpieczenie mienia prywatnego przed zniszczeniem/utrata stawiasz na rowni z uliczna strzelanina.
Ale ja nie napisałem ani słowa o ulicznej strzelaninie, tylko TY. Więc proszę, nie próbuj manipulować moimi wypowiedziami i tym samym tworzyć własnych teorii.

Porówanie jest jak najbardziej trafione.


P.S. jak z tym pojazdem? Masz, może ktoś z rodziny posiada?
Jobox
Posty: 18
Rejestracja: ndz maja 20 2007, 8:18
Lokalizacja: Garwolin

Re: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jobox »

mr.jaro pisze:
Jobox pisze:A to lincz był średniowiecznym zwyczajem?
A moze chcesz twierdzic, ze jest domena cywilizowanego spoleczanstwa? Czyli co? Wedlug Ciebie w Polsce powinien panowac samosad?
A więc w średniowieczu nie było cywilizowanych społeczeństw a lincz był średniowiecznym zwyczajem? Mam nadzieję że dobrze Ciebie zrozumiałem :)
mr.jaro
Posty: 560
Rejestracja: wt lip 10 2007, 8:40
Lokalizacja: Hannover
x 11

Re: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mr.jaro »

Lincz, posiadanie pojazdu, druty elektryczne... Co za bzdury!

Niechaj mi ktos w zrozumialy sposob uzasadni, jakie korzysci mialoby dawac przecietnemu obywatelowi Unii posiadanie w domu broni, bo jak dotad nie dostrzegam absolutnie zadnych, a Wasze wypowiedzi robia na mnie jedynie wrazenie typowego bicia piany o nic.

Wiec jak? Jest ktos w stanie uzasadnic, do czego mu w Europie jest koniniecznie potrzebna bron?
Jarek M
___________________________________________
NIE OTWIERAM MINIATUREK!
Awatar użytkownika
strk
Posty: 1051
Rejestracja: śr sie 31 2005, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk
x 20

Re: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: strk »

Bezczelnie unikasz odpowiedzi na proste pytania.
Dziękuję za dyskusję.
Awatar użytkownika
MMC1964
Posty: 191
Rejestracja: sob maja 31 2008, 23:06
Lokalizacja: Żywiec

Re: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MMC1964 »

Witam,
Kichaj na niego strk, to jest taki typ, który zawsze chce mieć rację. Gdybyś wywodami udowodnił mu, że jej nie ma mogłoby coś mu się stać. Dlatego nie odpowie ci na żadne pytanie.
Takich ludzi się ignoruje i już.

Pozdrawiam wszystkich racjonalnie myślących, a nie będących niewolnikami systemu.
Mirek
Myślę, że w realu mamy wystarczającą ilość rywalizacji i pogoni za wszystkim. Spędźmy tutaj czas miło na pogawędkach o tym co robimy.
Obrazek Obrazek Obrazek
mr.jaro
Posty: 560
Rejestracja: wt lip 10 2007, 8:40
Lokalizacja: Hannover
x 11

Re: Obywatelu! Podpisz petycję przeciwko dyktaturze biurokratów Unii Europejskiej!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mr.jaro »

strk pisze:Bezczelnie unikasz odpowiedzi na proste pytania.
Bzdura! Jest wrecz odwrotnie. To Wy bezczelnie unikacie odpowiedzi na jedno, proste pytanie:
mr.jaro pisze:Niechaj mi ktos w zrozumialy sposob uzasadni, jakie korzysci mialoby dawac przecietnemu obywatelowi Unii posiadanie w domu broni, bo jak dotad nie dostrzegam absolutnie zadnych, a Wasze wypowiedzi robia na mnie jedynie wrazenie typowego bicia piany o nic.

Wiec jak? Jest ktos w stanie uzasadnic, do czego mu w Europie jest koniniecznie potrzebna bron?
Odnosze wrazenie, ze odpowiedzi na to pytanie po prostu sami nie znacie, co w moich oczach swiadczy jedynie o pewnych deficytach kulturowo-socjalnych, oglednie rzecz ujmujac.
strk pisze:Dziękuję za dyskusję.
Nie ma za co, coc nie bardzo wiem, o czym z Wami dyskutowac. O linczu i drutach elektrycznych? Ludzie, czas sie obudzic! W Centrum cywilizowanej Europy zyjecie!
Jarek M
___________________________________________
NIE OTWIERAM MINIATUREK!
ODPOWIEDZ