Wydawnictwo GPM - opinia

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

martinus
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 28 2010, 18:32
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: martinus »

Może powinienem być bardziej precyzyjny w poprzednich wypowiedziach.
Robiłem zakupy w GPM nie raz i to ze strony samego sklepu, jak również i na aukcjach na Allegro, za każdym razem obsługa była jak najbardziej na najwyższym poziomie - można było coś domówić, o coś się zapytać itp...
Oczywiście równie dobre doświadczenie i opinie mam jeszcze o kilku innych sklepach, np. Modelik, Orlik czy Draf Model, ale w tym poście rozmawiamy o GPM...

Co do samej strony sklepu, to trzeba do niej przywyknąć, może nie zachwyca wyglądem, ale są na niej szczegóły odnośnie sprzedawanych modeli, zdjęcia, akcesoria itp. (oczywiście szczególnie bogaty jest opis modeli GPM - ale to chyba nikogo nie dziwi :lol: ), a to jest przecież w tym wszystkim najważniejsze...
Porównując z wcześniej wspomnianym sklepem wydawnictwa na A..., to może i sama stronka tamtego sklepu jest ładniejsza, ale proszę porównać opisy i zdjęcia modeli z obu sklepów:
- GPM bardzo często dołącza zdjęcia gotowych swoich modeli, zaś w A... obejrzysz tylko okładki;
- w sklepie GPM w większości obejrzysz na zdjęciu, które elementy modelu wycinane laserowo kupisz, zaś w A... masz tylko tylko opis w tytule...
itd., itp....

Dlatego uważam że sklep GPM jest bardzo dobrym sklepem internetowym, oferującym bogaty wybór modeli zarówno swoich jak i innych wydawców...
______________________________________________
Koniec, :D więcej kadzić GPM nie zamierzam... :D
Awatar użytkownika
piotr_k
Posty: 72
Rejestracja: śr lut 18 2009, 13:56
Lokalizacja: MALBORK

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotr_k »

jak amen w pacierzu zgadzam się w pełni z tobą
Awatar użytkownika
SeniorElCid
Posty: 12
Rejestracja: wt kwie 03 2012, 18:15
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SeniorElCid »

Robiłem zakupy w GPM-ie i muszę potwierdzić opinie innych modelarzy. wszystko jest wzorowo, kontakt i obsługa idealna a wysyłka wprost ekspresowa. Miałem również przyjemność robić zakupy w GPM-ie na Poznańskich targach HOBBY i tu również obsługa była idealna, pomimo tego, że długo oglądałem i wybierałem :-)

Co do sklepu internetowego, może faktycznie w porównaniu do innych nie wygląda "nowocześnie" ale jest wszystko co być powinno. Jedyne co bym dołożył to więcej większych zdjęć + jakieś zdjęcia samej wycinanki. A tak poza tym to na równi ze sklepem ORLIK-a najlepsze sklepy modelarskie oby tak dalej.
dr Manfred
Posty: 420
Rejestracja: pn cze 27 2005, 19:41
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dr Manfred »

modrzew pisze: (...) Drażnią mnie natomiast okładki Modelika. Mam nieodparte wrażenie że są zaprojektowane jak dla małych dzieci. W szczególności cukierkowy napis wydawnictwa.A kupuje się oczami.
Co prawda nie sklejam ale...

Okładki wydawnictwa "Modelik" wyglądają rzeczywiście dość groteskowo. Jeszcze bardziej groteskowo wyglądały wtedy, kiedy wydawca przy modelach radzieckich czołgów czy samolotów pisał "rosyjskie" :lol:
modrzew
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 08 2010, 19:49

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: modrzew »

Godny uwagi jest też sklep wydawnictwa WAK.Musiał sporo kosztować.
paperwork
Posty: 25
Rejestracja: ndz maja 13 2007, 11:54

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: paperwork »

Witam,
niedawno złożyłem zamówienie w dwóch sklepach internetowych: Answer i tydzień później GPM. Do Answera dzwoniłem kilka razy z pytaniem co z moim zamówieniem bo żadnej informacji od nich nie otrzymałem. W końcu po ponad tygodniu dostałem przesyłkę. Co do GPM to obsługa profesjonalna. Maila z informacją dostałem następnego dnia a zamówione rzeczy otrzymałem na trzeci dzień pięknie zapakowane wraz z reklamówką i katalogiem sklepu. Mając porównanie tych dwóch sklepów zadzwoniłem do GPM aby im podziękować za super obsługę. Takie są moje doświadczenia z GPM.
In Rock
raziel79
Posty: 19
Rejestracja: pn maja 31 2010, 8:42

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: raziel79 »

Sklep internetowy oceniam na 5/10. Za mało informacji o modelach, nie ma żadnego opisu (tylko dają w tych z najwyższej półki), żadnych zdjęć arkuszy czy rysunków. Dotyczy to starych modeli bo te najnowsze mają jakieś zestawy fotek ale to i tak nie zmienia faktu że nie wiem co kupuję. Fotki okładek często są tak małe że nic na nich nie widać. Jedyne na plus to ciagłę zmiany na lepsze no i perfekcyjna realizacja zamówień. Często kupuję w róznych wydawnictwach więc wiem co mówię. Podkreślam jedno: nie wiem co kupuję w GPM i to mnie strasznie boli!

PS. co do sklepu Answer-a to czasami brak słów. trzeba walczyć o swoje. :) Ale ja ich rozumiem, prowadzą biznes rekreacyjnie, jako fanowski dodatek do swojej nominalnej działalności więc mogą sobie na to pozwolić. Najlepiej produkty Answer zamawiać w Orliku - szybko mają nowości i często od razu przecenione.
W budowie: Panzerhaubitze 2000
Arek
Posty: 8
Rejestracja: ndz sty 29 2012, 7:45
Lokalizacja: świętoszów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arek »

O wydawnictwie Answer to prawda. Czeka się długo i kilka razy trzeba dzwonić. Ale żeby nie było tak do końca źle to powiem, że jak nie mieli nożyka za 7zł, to dostałem w ramach rekompensaty model Tygrysa za 40 zł i przeprosiny. A więc czasami warto zaczekać.
Alski
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 04 2013, 7:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alski »

Kupowalem w GPM kilka razy , Obsługa w 100 % zasługuje na DUŻĄ pochwałę , pan nawet mi doradzał zagłębiając sie w szczegóły którego wydawnictwa model wybrać, czym różną sie poszczególe wydania- i nie wybrał najdroższego :). Wysyłka bardzo szybka , znakomicie zabezpieczona . Polecam.
mr.jaro
Posty: 560
Rejestracja: wt lip 10 2007, 8:40
Lokalizacja: Hannover
x 11

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mr.jaro »

Faktycznie, nawet do Niemiec przesylka z GPM dotarla w ciagu bodajze trzech dni od chwili zamowienia. Zawartosc wysmienicie zapakowana. Czapka z glowy za tak dobra obsluge.

Jedynie koszt wysylki w wysokosci 80 zlotych wydal mi sie troche wysoki. Na stronie sklepu tanszej opcji (nawet z mozliwoscia dluzszego czekania na dostawe) nie znalazlem. Wiecie cos na ten temat?
Jarek M
___________________________________________
NIE OTWIERAM MINIATUREK!
ODPOWIEDZ