Witam Wszystkich

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adweb87
Posty: 11
Rejestracja: wt wrz 04 2012, 15:31
Lokalizacja: centralna Polska - Łódź

Witam Wszystkich

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adweb87 »

Witam Wszystkich, przed napisaniem pierwszego postu chciałem się przedstawić, mam na imię Adrian i zamieszkuje w Łodzi, modelarstwem zajmuje się od 3 lat, jak do tej pory nie mam na swoim koncie modelu kartonowego, ale myślę, że wkrótce (z Waszą pomocą ) się to zmieni. Pozdrawiam. ;-)
Ukłony adweb87
Dewiza: Ex navicula navis (Z łódeczki łódź)

"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Marszałek J. Piłsudski
dr Manfred
Posty: 420
Rejestracja: pn cze 27 2005, 19:41
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dr Manfred »

Wita miło i pozdrawia dawny mieszkaniec łódeczki Łodzi ;)
P.S. Przy okazji zapytam - gdzie szanowny kolega zaopatruje się w modele w zacnym mieście Łodzi ? Coś się zmieniło ? Raz na kwartał bywam w tym mieście, może też coś kupię ?
Awatar użytkownika
wojtus
Posty: 11
Rejestracja: pt paź 08 2010, 14:51
Lokalizacja: Justynów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojtus »

W Łodzi modele można kupić w sklepie DA-TA na ul. Kościuszki, w Model-fan na ul. Dąbrowskiego 28. Model fan to przeniesiony sklep z placu Reymonta. Jeszcze kiedyś trafiłem na sklep na ul Powstańców Wielkopolskich, dokładnego adresu nie znam, ale wtedy mieli tylko modele plastikowe.
Pozdro, Wojtus
Awatar użytkownika
draccus
Posty: 548
Rejestracja: śr mar 18 2009, 21:07
Lokalizacja: Łódź
x 31

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: draccus »

My to się chyba znamy:). Witaj na łamach forum.
Czekam na pierwszą relacje z czegoś w kartonie.
Pozdrawiam :D
Na warsztacie
Ty51-1 BR52 Zags
Galeria
Schienenwolf|Liebherr 954 Litronic|Ghs|SSyms|Rnh
Awatar użytkownika
adweb87
Posty: 11
Rejestracja: wt wrz 04 2012, 15:31
Lokalizacja: centralna Polska - Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adweb87 »

dr Manfred pisze:Wita miło i pozdrawia dawny mieszkaniec łódeczki Łodzi ;)
P.S. Przy okazji zapytam - gdzie szanowny kolega zaopatruje się w modele w zacnym mieście Łodzi ? Coś się zmieniło ? Raz na kwartał bywam w tym mieście, może też coś kupię ?
Nie lubię tego sklepu na Kościuszki, głównie zaopatruję się w Model-Fan ul. J. Dąbrowskiego 28d. Bardzo miła i kompetentna obsługa (zawsze dobrze doradzą). Także obiło mi się o uszy że jest na Powstańców ale nigdy tam nie byłem.

P.S.
Sklep ma stronę internetową ---> http://www.model-fan.com.pl/ , ale niestety tutaj tylko są informacje o modelach RC, ale w swoim asortymencie mają wszystko, farby, kleje, szpachle, pędzle, modele, akcesoria itp... ;-)
draccus pisze:My to się chyba znamy:). Witaj na łamach forum.
Czekam na pierwszą relacje z czegoś w kartonie.
Nom witam Cię, a no znamy. ;-) Przymierzam się do budowy JELCZ-BERLIET PR-100 firmy Modelik, wiem że to dla zaawansowanych, ale na głęboką wodę najlepiej.
Ukłony adweb87
Dewiza: Ex navicula navis (Z łódeczki łódź)

"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Marszałek J. Piłsudski
dr Manfred
Posty: 420
Rejestracja: pn cze 27 2005, 19:41
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dr Manfred »

adweb87 pisze: Nie lubię tego sklepu na Kościuszki, głównie zaopatruję się w Model-Fan ul. J. Dąbrowskiego 28d. Bardzo miła i kompetentna obsługa (zawsze dobrze doradzą). Także obiło mi się o uszy że jest na Powstańców ale nigdy tam nie byłem.
A zatem sklep Model-Fan nadal istnieje. W lutym bieżącego roku będąc w Łodzi zabłądziłem w okolice Placu Reymonta ale po sklepie nie było już śladu. Teraz przynajmniej wiem, że został przeniesiony.

Sklepu na Alejach Kościuszki też nie lubię. W pierwszej kolejności za sprawą chamstwa Pana Darka. W drugiej - za sprawą wyższych cen niż gdzie indziej. W trzeciej - rzadko kiedy mieli to, co akurat nie interesowało. Ale nie byłem tam już od dobrych 4 lat, więc może coś się zmieniło w Da-Ta ...na lepsze ?

Znam sklep na Powstańców Wielkopolskich. Bywam tam raz na 3 - 4 miesiące. Z tego co wiem, modeli kartonowych nie prowadzą.
Awatar użytkownika
adweb87
Posty: 11
Rejestracja: wt wrz 04 2012, 15:31
Lokalizacja: centralna Polska - Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adweb87 »

A to co ciekawego mają w tym sklepie na Powstańców? Są może dodatki do dioram? Np. krzaki.
Ukłony adweb87
Dewiza: Ex navicula navis (Z łódeczki łódź)

"Rzeczą żołnierza jest stworzyć dla Ojczyzny piorun, który błyska, a w razie potrzeby - uderzy" Marszałek J. Piłsudski
dr Manfred
Posty: 420
Rejestracja: pn cze 27 2005, 19:41
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dr Manfred »

adweb87 pisze: Są może dodatki do dioram? Np. krzaki.
Sądzę, że jakieś na pewno są. Chociaż zawsze omijałem dużym łukiem wszelkiego rodzaju figurki i inne tego typu rzeczy. To strona owego sklepu :

http://dream.pl/

Możesz też zadzwonić na nr tel. sklepu i zapytać.
ODPOWIEDZ