Ważne.

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
PiiotreekGDA
Posty: 77
Rejestracja: sob sty 07 2012, 4:11
Lokalizacja: Gdańsk

Ważne.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PiiotreekGDA »

Siemanko.

W wtorek byłem szczepiony na TD i od wczoraj zaczyna mnie boleć miejsce w które dostałem igłą. Boli mnie tylko jak uniosę rękę ponad głowę. Nie mam czasu iść na razie do lekarza przez prace. A tam to tylko mam ręce nad głową. Macie może dzieciaki swoje które miały podobne objawy? Albo ktoś jest lekarzem ? Jak tak, to podpowiedzcie coś, bo idzie świra dostać z tego powodu. Proszę o szybką odpowiedź.
wookie pisze:Ale nie ustawaj w samodoskonaleniu sie w jakże trudnej materii modelarskiej kartonowej.
Święte słowa :) Amen.

Ukończony :A6M2 "ZERO"
Na warsztacie: E-2C Hawkeye
PS. Na innych forach można mnie spotkać pod nickiem Tupek
klepper
Posty: 29
Rejestracja: czw gru 15 2005, 22:27
x 3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: klepper »

Jak w pracy trzymasz ręce nad głową, to prawdopodobnie to może być jedną z przyczyn bólu w mięśniu naramiennym, który dodatkowo dostał strzała w postaci szczepionki. Powinno przejść samo, ale spróbuj rozmasowywać sobie ten mięsień, lecz nie bezpośrednio miejsce wkłucia.
w grę wchodzi jeszcze delikatne rozciąganie tego mięśnia, ale samemu raczej trudne do wykonania.
PiiotreekGDA
Posty: 77
Rejestracja: sob sty 07 2012, 4:11
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PiiotreekGDA »

Wiesz ogólnie mnie to dziwi, mój brat miał dodatkowo wysoką gorączkę i dużo mocniejsze bóle od mnie ;/ Nie wiem co jest tego przyczyną, jakieś uczulenie na jakiś składnik który był zawarty w strzykawce ?
wookie pisze:Ale nie ustawaj w samodoskonaleniu sie w jakże trudnej materii modelarskiej kartonowej.
Święte słowa :) Amen.

Ukończony :A6M2 "ZERO"
Na warsztacie: E-2C Hawkeye
PS. Na innych forach można mnie spotkać pod nickiem Tupek
ODPOWIEDZ