[relacja/galeria]BMW M3 GTR, WMC, 1:25

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Liściu
Posty: 132
Rejestracja: pn mar 02 2009, 21:15
Lokalizacja: Rzeszów

[relacja/galeria]BMW M3 GTR, WMC, 1:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liściu »

Witam!

Miałem zaczynać kolejną relacje kolejnej figurki z SW ale mi się troche pozmieniało :)Tymczasem ostatnio zacząłem budowę samochodu BMW M3 GTR wydanego w skali 1;25 przez wyd. WMC. Jak narazie skleiłem prawie całe wnętrze oraz przednią część karoserii. karoseria nie jest jeszcze przyklejona tylko nasunięta do zdjęć. Obawiam się o dobasowanie błotników, ponieważ z przodu są trochę przesunięte. w następnej kolejności wykonam światła oraz tył karoserii.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A propos gwiezdnych wojen Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz lip 31 2011, 22:45 przez Liściu, łącznie zmieniany 1 raz.
Liściu
Posty: 132
Rejestracja: pn mar 02 2009, 21:15
Lokalizacja: Rzeszów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liściu »

Witam!
Po przerwie wykonałem tył karoserii oraz jej górę wszzystko na razie osobno ale postaram się dzisiaj połączyć w całość. Pozostanie więc zrobić tylko koła i drobiazgi typu lusterka. Jak widać na zdjęciach najgorzej wyszły reflektory z którymi z resztą najdłużej się męczyłem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Liściu
Posty: 132
Rejestracja: pn mar 02 2009, 21:15
Lokalizacja: Rzeszów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liściu »

Witam!

Strasznie ostatnio słabo idzie klejenie z powodu braku zbytnich chęci.... Ale powoli zmierzam do końca. Skleiłem już karoserię, oraz 2 tylnie koła. Zostały kolejne 2 , boczne szyby oraz góra karoserii.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
micek
Posty: 191
Rejestracja: czw sty 20 2011, 21:25
x 4

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: micek »

Felga jest prawdziwa (ma wycięte szprychy), czy widoczna za nią tarcza i zacisk to nadruk? ciekawy model tak w ogóle :-)
Liściu
Posty: 132
Rejestracja: pn mar 02 2009, 21:15
Lokalizacja: Rzeszów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liściu »

micek- felga jest wycięta, wzmocniona SG i pomalowana srebrną farbą.
Liściu
Posty: 132
Rejestracja: pn mar 02 2009, 21:15
Lokalizacja: Rzeszów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liściu »

Witam!
Zrobiłem kolejne 2 koła, podoklejałem duperele do karoserii, przykleiłem kierownicę oraz przemalowałem przednie nadkola oraz cały przód karoserii i jej boki na kolor biały, nie widać więc wszzystkich niepotrzebnych czarnych kresek a także moich błędów ;) Za kilka dni galeria końcowa.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Camilllo
Posty: 482
Rejestracja: sob gru 19 2009, 22:07
Lokalizacja: Włocławek
x 21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Camilllo »

Hmm, trochę za gęstą farbę miałeś i teraz auto wygląda jak pomalowana u Stacha w blaszaku, z bliska widać to bardzo, czemu zaciski z przodu są tak dziwnie zamontowane (na dole tarczy)? Osobiście bałbym się nacisnąć hamulec w tym BMW.
Tak na marginesie :) :http://www.youtube.com/watch?v=wd3Y_HAp ... playnext=7
Obrazek
Liściu
Posty: 132
Rejestracja: pn mar 02 2009, 21:15
Lokalizacja: Rzeszów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liściu »

Camillo- co do farby to masz racje, a jeśli chodzi o hamulce to chciałem zrobić ruchome koła i nie pomyślałem o hamulcach a i tak z resztą nie wiem czy dałoby się pogodzić to ze sobą ze względu na trochę dziwną jego budowę.
Liściu
Posty: 132
Rejestracja: pn mar 02 2009, 21:15
Lokalizacja: Rzeszów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liściu »

Witam!

Ostatnia już częśc relacji z budowy BMW. Namęczyłem się trochę z dachem któreko postanowiłem wyszpachlować co mi zbytni nie wyszło, ale zawsze troche lepiej niż było. Nie spodziewałem się ale przymocowanie dachu sprawiło więcej kłopotów niż myślałem. Myślę, że w sumie nie wyszedł najgorzej chociaż można było niejedną rzecz zrobić lepiej.
I galeria końcowa:
Obrazek
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Tło troszke zamglone ale zwiny WSPANIAŁEJ wakacyjnej pogody.....
PS.Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ