VI Lubelskie Spotkania Modelarskie - 22-23.10.2011 r.

kalendarium

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Witam!
Mała zmiana, w niedzielę zapraszamy od godziny 10, czyli godzinę później niż podawaliśmy wcześniej. Przynajmniej niektórzy pośpią godzinę dłużej ;)
Pozdrawiam :pice:
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2056
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

Jak najbardziej wskazanym będzie :P
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Byliśmy w telewizji - a co! :)

http://www.itvl.pl/news/vi-lubelskie-sp ... odelarskie
Pozdrawiam :pice:
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2056
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

Jeszcze nikt nic nie pokazał?
Dobra, to może ja...
Niewiele zdjęć, bo... "boleści po zabawie w sobotę, w sobotę..." no, itd...

TUTAJ można podejrzeć.
Spodziewałem się że w tym roku będzie o wiele więcej modeli. Szczególnie kartonów było mało w porównaniu do poprzednich edycji na których byłem. Nie wiem czy to znowu tradycyjnie Skawina wszystko popsuła, czy był inny powód?
Sama organizacja jednak była bardzo dobra uważam. Umiejscowienie imprezy w centrum dużej galerii handlowej z jednej strony jakby sprawia, że nie czuć klimatu imprezy modelarskiej, gdyż wokoło kręci się cała masa ludzi będących na zwykłych zakupach, z drugiej jednak strony ci ludzie mają okazję zobaczyć o co w tym chodzi i przyjrzeć się z bliska.
W tym roku podobała mi się ochrona modeli. Dobrze że cały czas były one pilnowane, a wydawanie modeli po imprezie nie odbywało się jak zwykle przedtem "na hura" w kompletnym chaosie, tylko za okazaniem kwitów startowych.
Fajnie było znowu spotkać paru wariatów, których z miejsca pozdrawiam (Jackyl, Rowin, Janek, Łukasz Fuczek, Dexter, Kołodzieju, Kroolo, Mrafalsk i innych) i mam nadzieję że dojechali szczęśliwie do domów. Dzięki za dobrą imprezę (tą wieczorną też), za to, że mogłem zobaczyć wspaniałe modele te ukończone jak i te nad którymi obecnie pracujecie. Dopełnieniem całości było dla mnie niezwykle cenne trofeum, które przerosło moje nadzieje. Gratuluję wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym. To zaszczyt znaleźć się w takim gronie.
Pozdrowienia i do następnego.[/url]
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
niki68
Posty: 425
Rejestracja: pt mar 28 2008, 22:46
Lokalizacja: Łuków
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: niki68 »

Witajcie

Wiem, że jestem w tym przypadku mało obiektywny. Organizacja, klimat, ludzie na medal. Zabezpieczenie modeli - więcej niż rewelacja. Dziękuję za możliwość zobaczenia wspaniałych modeli i poznania mistrzów modelarstwa. Modele, które miałem wreszcie okazję zobaczyć na żywo, przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania. Nie będę wymieniał wszystkich, które mi się podobały. Powiem tylko jedno zdanie do Janka Musiała - jesteś guru modelarstwa kartonowego w każdym calu. A teraz trochę mojej przygody z fotografią.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Pozdrawiam
Ol49;Cid21;Od2;Px48;Coalbrookdale Loc. - R. Trevithicka; Tyn6 - modele ukończone.

W modelarstwie nie ma dróg na skróty. Może być albo dobrze, albo źle!!!
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2056
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

Jeszcze jedna sprawa.
Głupio wyszło, ale wśród moich zdjęć nie ma najlepszych modeli kartonowych tej imprezy, a mianowicie modeli Nikiego i Janka Musiała... Powód- straciłem cierpliwość stojąc kolejce do nich. Nie można było się dopchać. Potem już zdjęć nie robiłem, dlatego ich nie mam. Mam nadzieję że nie zostanie to źle zrozumiane i koledzy nie będą mieli mi za złe.
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Po długich bojach udało nam się zamieścić na stronie obszerną relację z konkursu - 240 mb zdjęć. Do tego kompletne wyniki do pobrania w formie pliku pdf. Zapraszamy na naszą stronę internetową!!!

Jak co roku dziękujemy wszystkim, którzy do nas przyjechali i pokazali swoje prace. To dla Was to wszystko robimy i bez modelarzy ta impreza nie miałaby sensu. Wielkie dzięki!!!

Zapraszamy do Lublina na VII Lubelskie Spotkania Modelarskie - przewidywany termin to październik 2012.

Pozdrawiam :pice:
ODPOWIEDZ