[RELACJA] Parowóz tendrzak TYN6 skala wyd.ADW PAROWOZY

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
luki84
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 17 2010, 22:13

[RELACJA] Parowóz tendrzak TYN6 skala wyd.ADW PAROWOZY

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: luki84 »

Witam wszystkich w mojej pierwszej relacji, będzie to model Parowozu TYN 6 wydawnictwa ADW PAROWOZY. Model posiada bardzo dużą liczbę części (numeracja przekracza liczbę 600), posiada również mnóstwo rysunków pomocniczych oraz rysunek ogólny parowozu w skali 1:1. Model będę w całości malował tak by model wyglądał jak najbardziej naturalnie. Zastanawiam się także nad kupnem kół wyciętych laserowo.
Jak na razie nie ma zbyt dużo zrobionego podklejone i wycięte podłużnice ostoji, i sklejona skrzynia poddymnicza, ale myślę że prace nie pójdą jakoś strasznie wolno.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
niki68
Posty: 425
Rejestracja: pt mar 28 2008, 22:46
Lokalizacja: Łuków
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: niki68 »

Witaj

W pierwszej kolejności popraw oznaczenie parowozu na Tyn6 z TYN6. Dopisz skalę w temacie relacji. Potem napisz kilka słów o sobie. Co do tej pory kleiłeś? Dlaczego wybrałeś ten model? itd. Będzie sympatyczniej i ciekawiej.

Pozdrawiam
Ol49;Cid21;Od2;Px48;Coalbrookdale Loc. - R. Trevithicka; Tyn6 - modele ukończone.

W modelarstwie nie ma dróg na skróty. Może być albo dobrze, albo źle!!!
Awatar użytkownika
Maverick33
Posty: 420
Rejestracja: śr cze 22 2005, 14:28
Lokalizacja: Opole
x 4

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maverick33 »

zdjecie zamieszczone przez ciebie - chodzi o miniaturkę nie jest tym modelem co sklejasz - zerknij na ilość "garów" na kotle
Na warsztacie
Sm48 1:25 - 100-%
Parowóz Ty51 - 60%
Jelcz P662D.43 1:25 - 100%
Awatar użytkownika
niki68
Posty: 425
Rejestracja: pt mar 28 2008, 22:46
Lokalizacja: Łuków
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: niki68 »

Witaj

A ja dodam, że zdjęcie zamieszczone przez Ciebie na miniaturce przedstawia Tyn6 ale 3631. Sklejasz 3636. Warto to poprawić.

Pozdrawiam
Ol49;Cid21;Od2;Px48;Coalbrookdale Loc. - R. Trevithicka; Tyn6 - modele ukończone.

W modelarstwie nie ma dróg na skróty. Może być albo dobrze, albo źle!!!
ODPOWIEDZ