[Zapowiedź] ORLIK - Ciągnik Art. Mazur D-350 (1:25)

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Astra28
Posty: 125
Rejestracja: sob lut 24 2007, 11:31
Lokalizacja: Szczecin/Słupsk
x 1

[Zapowiedź] ORLIK - Ciągnik Art. Mazur D-350 (1:25)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Astra28 »

Siemanos.

Przypadł mi zaszczyt zapowiedzieć najnowszy model, który ukaże się w Wydawnictwie ORLIK. Zapewne sporo z Was pamięta moje zmagania z Ciągnikiem Artyleryjskim Mazur D-350. Niestety brak czasu oraz perturbacje rodzinne spowodowały to, że nie zakończyłem tego projektu. Namawiany przez wielu Kolegów z for modelarskich zaproponowałem ORLIKOM przekazanie całości zebranej przeze mnie dokumentacji - zdjęcia, rysunki z wymiarami oraz komplet części rozpoczętej budowy modelu. Szymon, za co mu serdecznie dziękuję, podjął się zakończenia budowy i tak powstał ów model. Surówka wygląda zachęcająco. Model jest bardzo zdetalizowany: posiada wnętrze kabiny, dokładnie odwzorowany układ jezdny, wyposażenie przedziału ładunkowego, w pełni funkcjonalny hak holowniczy oraz nietypowe koła nośne, których ja osobiście bardzo sie bałem. Dzięki pracy Szymona dokumentacja nie przepadła w moim archiwum. Ciągnik został wykonany dokładnie tak jak mi sie to marzyło.

Poniżej zdjęcia wykonanej surówki:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Natomiast detale wyglądają tak:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mam nadzieję, że model Ciągnika Artyleryjskiego Mazur D-350 przypadnie Wam do gustu. Model powinien się ukazać w ciągu najbliższych dwóch tygodni, o czym zapewne Wydawca nie omieszka nas poinformować.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
W pracy robię TO, a w domu TO. This is my OCCUPATION
Obrazek
Awatar użytkownika
zygamun
Posty: 71
Rejestracja: sob sty 02 2010, 16:15
Lokalizacja: Zwierzyniec
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zygamun »

Super :spoko: ! Czy będzie wydany soul ;-) ,czy jak kiedyś z armato-haubicą w MM?
W budowie: C4P
metal 1:17
Archiwum:wz.34
metal 1:17
Awatar użytkownika
jacekkarolczak
Posty: 165
Rejestracja: ndz paź 17 2004, 17:09
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jacekkarolczak »

JuuuuuuuuuPPPPPPPiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Crawling rulez
Awatar użytkownika
Astra28
Posty: 125
Rejestracja: sob lut 24 2007, 11:31
Lokalizacja: Szczecin/Słupsk
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Astra28 »

Siemanos.

Bardzo mnie cieszy, że zapowiedź tego modelu wywołuje na Waszych ustach uśmiech. To bardzo miłe uczucie wiedzieć, że komuś to sprawia przyjemność. Czy będzie do niego „strzelająca rura” ?? Zapewne będzie, jeszcze nie w tym modelu, ale coś tam zostanie do niego opracowane. Pojawiły się pierwsze zrzuty arkuszy oraz rysunków montażowych do tego opracowania. Jest już również zaprojektowana okładka:

Obrazek

Poniżej kilka zrzutów zawartości wycinanki:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - Niech karton będzie z Wami !!!
W pracy robię TO, a w domu TO. This is my OCCUPATION
Obrazek
ODPOWIEDZ