Poszukiwane plany T34/76 1942

modele oraz technika

Moderator: kartonwork

MechM
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 18 2009, 23:36

Poszukiwane plany T34/76 1942

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MechM »

Witam

Czy Ktoś z Was widział gdzieś w internecie lub ma, albo wie gdzie można kupić bardzo dokładne plany T34/76? Zależy mi między też na wnętrzu i dokładnie opisanych grubościach pancerza.

Za pomoc z góry bardzo dziękuję
mike79
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 19 2009, 2:35
Lokalizacja: Warszawa/Starachowice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mike79 »

Moja propozycja jest taka, żebyś nawiązał kontakt z Muzeum Fort Czerniaków w Warszawie. Mają tam T-34 i to w pełni sprawne. Wiem bo widziałem i znam człowieka, który go "dłubie". Mają tam plany techniczne czołgów. Może będą w stanie pomoc. Są ok.
Powodzenia
Missouri 1:100
Yamato 1:100
MechM
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 18 2009, 23:36

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MechM »

Witam!

Dziękuję Zetor za plany... jesteś pewny co do ich poprawności wymiarowej?

Pozdrowienia
Awatar użytkownika
lehcyfer
Posty: 485
Rejestracja: pt lis 11 2005, 18:19
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lehcyfer »

Jeżeli chcesz pewności wymiarowej, obmierz konkretny czołg - dokładność ich wykonania, zwłaszcza w czasie wojny, była na dalekim planie - szczeliny wypełniano spawami - jak jedzie znaczy dobry :)
- Do not try to make a model. Instead only try to realize the truth.
- What truth?
- There is no model. Then you will see that it's not the model that you make, it is only yourself.
BALROG
Posty: 639
Rejestracja: pt lis 18 2005, 11:51
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BALROG »

MechM
czy zamierzasz hym to chyba nie na miejscu słowo
czy bedziesz budował tego tanka czy tylko tak sobie zbierasz dokumentacje ??
KIBOU DAKE WA SHINJITE !!!!!!!!!!!!
Elco 80' Torpedo Boat PT-596
SCHNELLBOT S-100
Zetor
Posty: 36
Rejestracja: śr lis 21 2007, 13:16
Lokalizacja: Ciechanów (Las Vegas Północnego Mazowsza)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zetor »

MechM plany na pewno są dobre. Na ich podstawie wykonuję swoje T-34/76 - kadłub i reszta składają się bez problemowo :razz:

Niedawno skończyłem T-34/85 i mam trochu dokumentacji do niego i 76stki więc jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało, chętnie podrzucę jakieś rozwiązania w przeciwieństwie do pewnych Kolegów którzy za samą chęć pomocy wyzywają człowieka od najgorszych piratów!

Tomaszu rozumiem że taka jest rola moderatora ale nie zgrywaj świętszego od papieża i zmień trochę podejście do współżycia z ludźmi. Z tego jak grubiańsko podchodzisz do większości forumowiczów (starszych/młodszych, mniej/bardziej doświadczonych) wnioskuję że niedługo zaczniesz rzucać w nich kamieniami tylko za sam fakt że wstałeś lewą nogą :evil:

Skoro też masz tą książkę to czemu chłopakowi nie pomogłeś? Trzeba mu było wysłać na maila?! Nie mam zamiaru się z nikim kłócić ale dobry modelarz nie postępuje w ten sposób :-?

Trochę uprzejmości... to nic nie kosztuje a świat jest jest wtedy nieco sympatyczniejszy ! :roll:

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam, Andrzej
Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łosiu »

Brak zgody na łamanie prawa to brak uprzejmości???? Ocipiałeś?? Poza tym jezeli wydawca by się dowiedział że coś takie jest na forum, a władze forum nic z tym nie robią to na upartego mógłby wytoczyć sprawę włodarzom Forum.
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Kolego Zetor, wrzucasz nam na forum żywcem zerżnięte materiały z książki w której jak wół stoi zapis o zakazie kopiowania i zasypujesz mnie na dodatek tekstami j/w w zamian za zwróconą uwagę odwracając przy okazji kota ogonem - czyli ja be, a Ty cacy ? - śmiem domniemać że to TY wstałeś lewą nogą, a nawet może wydarzyło się coś gorszego.
Generalnie takie rzeczy karane są przez administrację tego forum całkowitą kasacją konta. Cieszę się jednak że w porę zareagowałeś i sam usunąłeś zamieszczone pliki, uważam że dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu a wszelkie sprawy dotyczące mojej osoby proszę na PW bo prywatnych wycieczek w wątkach nie tolerujemy.
Zetor
Posty: 36
Rejestracja: śr lis 21 2007, 13:16
Lokalizacja: Ciechanów (Las Vegas Północnego Mazowsza)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zetor »

Panowie zakupiłem książkę w pewnym warszawskim sklepie X lat temu za własne pieniądze, a nie ściągnąłem nie wiadomo skąd i nie rozpowszechniam tego za pieniądze nie wiadomo komu dla własnych korzyści więc nie rozumiem skąd te straszenie jakimiś procesami i wyzywanie od piratów.
Widzę że pomaganie forumowiczom na Kartonworku nie jest w tych czasach w cenie i grozi tylko przekopaniem ewentualnego delikwenta:shock:
Nie pozostaje mi nic innego niż tylko nie udzielać się :-?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam, Andrzej
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Nielegalne programy dostępne w internecie nie wzięły się z kosmosu i zostały zgrane z legalnie zakupionych nośników więc Twoim kolego tokiem rozumowania udostępniający je wcale nie są piratami bo chcą tylko pomóc tym co tych programów nie mają :?: :haha:
ODPOWIEDZ