Konkurs modeli kartonowych i plastikowych Łambinowice 2008

kalendarium

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

Awatar użytkownika
PiterATS
Posty: 435
Rejestracja: pn lip 24 2006, 20:25
Lokalizacja: Opole
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PiterATS »

No i po konkursie. Trochę fotek:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Można było również podziwiać znaną w Polsce, z innych konkursów modelarskich, kolekcję metalowych modeli dźwigów i maszyn budowlanych:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W celu urozmaicenia wystawy, ja przebrałem się za żołnierza WH, a kumpel, choć jeszcze bez pełnego munduru, za Amerykanina. Ponadto zaprosiłem znajomego ze swoim Willysem Jeepem. Było ciekawie, ale jak widać na ostatnim zdjęciu, nie obyło się bez spraw organizacyjnych, gdzie akurat przyłapano mnie na sprawdzaniu wstępnej listy wyników i rozpisywaniu drużynówki

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Oprócz tego razem z chłopakami z modelarni zorganizowaliśmy własną wystawkę naszych najlepszych modeli:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

…oraz wykopów, znalezionych w Łambinowicach i okolicach (amunicja jest zdekowana):

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Chciałbym podziękować moim znajomym ANDR7EJOWI i Łukaszowi S., za udostępnienie mi zdjęć.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Metalmic
Posty: 272
Rejestracja: sob mar 26 2005, 12:42
Lokalizacja: Jelenia Góra

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Metalmic »

Bardzo fajna impreza w bardzo ciekawym historycznie miejscu.
Kilka fotek:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Już regułą stało się przyznanie nagrody specjalnej ufundowanej przez organizatora. Tym razem była to łuska pocisku artyleryjskiego z okresu I wojny światowej za najlepszy model armaty. Gratuluje pomysłu.
ODPOWIEDZ