*[Relacja/Armata] PaK - 40 GPM 18/2006

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Widzisz z tymi hostessami to różnie bywa, kiedyś przypadkiem i nieumyślnie wkleiłem linka do jakiejś gołej baby i o mało mnie nie wywalili, co by się działo gdybym zrobił to teraz specjalnie?
Sabotaż moralności i uczciwej pracy modelarzy... obraza uczuć religijnych... czy cośtam :haha:, także będzie bez hostess.... a szkoda :razz:
Nadejszła wiekopomna chwila i otwieracz jest gotów do dobywania tuszonki bezpośrednio z konserw, ba i to nawet pieczonej tuszonki :haha:
Niestety czasy BOSKIEGO SCANERA minęły bezpowrotnie i nawet do mnie dotarł postęp ( taki teraz jestem burżuj że nie dość że dorobiłem się aparatu, to nawet mam statyw :haha:), tak więc moje relacje straciły część ze swego "kolorytu", ale postaram się w następnej wymyślić jakąś bzdurę, która uzupełni straty z nawiązką :lol:
No dobra dość bredzenia, fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu rodzinne zdjęcie z braciszkiem z Afryki, fotka specjalnie dla takiego jednego co by sobie mógł pomarudzić jaki to jestem niedobry czy cośtam :haha:

Obrazek

A tu matecznik (obiecany wcześniej) zmarzniętego i opalonego aryjczyka :cool:

Obrazek


KONIEC
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Łukasz K.
Posty: 925
Rejestracja: wt paź 07 2003, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łukasz K. »

Ja proszę o to, żebyś przy okazji przenosin relacji do archiwum zostawił te swoje teksty, zwłaszcza ten o dzieciach rudych i grubych. :haha: O kurczę, znowu nie mogę ze śmiechu... :haha:
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Łukasz K. pisze:Ja proszę o to, żebyś przy okazji przenosin relacji do archiwum zostawił te swoje teksty, zwłaszcza ten o dzieciach rudych i grubych. :haha: O kurczę, znowu nie mogę ze śmiechu... :haha:

Mówisz tak, jakby ten buc kiedykolwiek zrobił coś w kierunku czyszczenia relacji :haha:
Z wrodzonego lenistwa procedura wygląda tak (jednostka miary: kroki):
1 KROK- Wystosowuje się oficjalną prośbę do Jaśniepanującej Admiralicji o przeniesienie do Archiwum
2 KROK- Admiralicja prośbę spełnia
:haha:

Ja wiedziałem, ze tak będzie :haha: Pozdrawiam Cię grubasie z Elblunga, gdzie chmury zamiast słońca...
ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

W czasach głębokiego socjalizmu, kiedy we wnętrzach powszechnie panowała, uchodząc za szczyt mody i elegancji, sosnowa boazeria, to wszyscy Ci, którzy marzyli o posiadaniu takowej a nie było ich na nią stać, zapraszali malarza pokojowego z duszą artysty, który to "artysta" łykając dwa głębsze i korzystając z dwóch kolorów farby oraz pędzla zwanego ławkowcem malował na ścianach imitację słojów drewna jako żywo przypominającą fakturę pokrywającą tytułowy "otwieracz do konserw".
Ciekawe czy autor opracowania inspirował się ówczesną modą?
Awatar użytkownika
Marcintosh
Posty: 1091
Rejestracja: pn mar 03 2003, 13:19
Lokalizacja: Dorset, UK
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcintosh »

Jeta pisze:i korzystając z dwóch kolorów farby
"Jasny Orzech" oraz "Ciemny Orzech"? Bo innych chyba wtedy nie bylo...
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2250
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 135

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Znając możliwości autora tego "opracowania" szczrze wątpię żeby miał on coś wspólnego z jego opracowaniem graficznym, stawiałbym raczej na speców od boazerii rodem z GPM-u :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
ODPOWIEDZ