Pytanie ...

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
dudus
Posty: 75
Rejestracja: śr lis 03 2004, 10:54

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dudus »

Konrad P. pisze:Witaj.
Mój kumpel ma podobną sytuacje do twojej tylko, że on zamówił na allegro od firmy duduś cyrkiel olfy gdzieś w lutym i do tej pory nie przyszła paczka i nie wiadomo czy dojdzie.
P.S. nie chciałbym aby ktoś źle mnie zrozumiał nie chce tutaj wydawać złej opini o tej firmie tylko ta sytuacja jest troche nie poważna.
Pozdrawiam.
Po pierwsze i ostatnie, to srawdziłem sprawę. Kupując u mnie na allegro czy gdzie inaczej z PRZEDPŁATĄ powinno się płacić szybko, a nie po kilku tygodniach. (zakładam, że jak mam do czynienia z powaznymi ludźmi i jak ktoś coś zamawia to wie co robi). Sprawe proszę odnosić do poczty, a nie do mnie. My wysyłamy w terminie i oddajemy w ręce DONOSICIELI. Jeśli ma być opóźnienie z wysyłką dłuższe niz kilka dni to daję znać, a jesli ktos zapomina, że coś zamówił to prosze mnie tu ładnie przeprosić, a nie psuć reputacji. Jesli ktoś chce mieć przesykę szybko to może wybrac przesyłkę kurierem i jest ona na drugi dzień.
OLFA Ostro tniemy
www.dudus.com.pl
Awatar użytkownika
Konrad P.
Posty: 48
Rejestracja: śr cze 22 2005, 16:47
Lokalizacja: Błaszki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konrad P. »

Hi.
Sprawa jest już nieaktualna ale i tak chciałbym przeprosić źle się wyraziłem. Wina jednak była ze strony poczty. Jeszcze raz przepraszam.
Pozdrawiam.
w avatarku herb klubu mojego miasta
Awatar użytkownika
Sławek
Posty: 24
Rejestracja: czw cze 02 2005, 17:21
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sławek »

Ten sklep to wielka porażka. Pierwsze zamówienie zrealizowane po miesiącu. Drugie również po miesiącu. Teraz na trzecią przesyłkę czekam od 28 lutego. Zaznaczam, że każde zamówienie jest przeze mnie opłacone jeszcze w tym samym dniu przelewem... To jest po prostu NIEPOWAŻNE. Po prostu ręce opadają.
Awatar użytkownika
Sławek
Posty: 24
Rejestracja: czw cze 02 2005, 17:21
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sławek »

Nie wiem dlaczego nie można edytować postów... Żeby nie było wątpliwości-mój post dotyczy sklepu Paper-Hobby.
ODPOWIEDZ