*[Relacja/Okręt] Nastojczywyj (Fly Model 122)

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Syzyf
Posty: 735
Rejestracja: wt lis 30 2004, 10:46
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Syzyf »

Bardzo piękny model (relacja także). Śmiało mogę powiedzieć, że Twój model należy do tych, o których można powiedzieć, że nie uwierzyłbym gdybym nie zobaczył. Nigdy nie przypuszczałem, że można sklejać na taaaaaaaaaaaaaaaaakim poziomie. Dla mnie osobiście fakt, że doprowadziłeś budowę do końca jest dużym dopingiem, a sposób wykonania inspiracją na przyszłość.
Dziękuję za duże ilości świetnych zdjęć, pozdrawiam, czekam na następne modele. :jupi:
Moje modele: archiwum
Awatar użytkownika
Piotr K
Posty: 153
Rejestracja: śr sie 25 2004, 9:53
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr K »

Pablo
Gratuluje pięknego modelu i ciekawej relacji. Chętnie do niej zaglądałem. Wciąż jestem pod wrażeniem precyzji wykonania...
Mam nadzieję, że po zasłużonym wypoczynku zaskoczysz nas nowym modelem i nową relacją.
Czekam już na to z niecierpliwością...
pozdrawiam

Piotr
------------
W budowie HMS GRANADO 1:96 Shipyard
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 652
Rejestracja: pn lis 24 2003, 19:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzegorz »

Budowalismy, budowalismy... i zbudowalismy... Powiedział krokodyl Giena do Tiburaszki... :-)
Gratuluje wytrwalosci....
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Dziękuję raz jeszcze za te słowa uznania. Miło mi, że dostarczyłem Wam trochę wrażeń ze swojej budowy. Co do następnego modelu to tak jak pisałem wcześniej pora na odpoczynek. Tak więc na razie nie pojawi się tutaj nic nowego z mojej strony(czytaj: relacja). Jednakże napewno długo nie wytrzymam i wstawię tutaj cos nowego. Ale co to będzie to ja sam w tej chwili nie wiem :roll: . Być może znowu jakiś model który już jest lub będzie budowany równolegle na forum, jak to miało miejsce dotychczas. Mam tu na myśli model Okonka Biesstrasznyj, dzięki ktoremu(mam tu na myśli budowniczego i model), udało mi się uniknąć wielu błedów. A o to w tym wszystkim tutaj chodzi.
Do zobaczenia.
Awatar użytkownika
QN
Posty: 1083
Rejestracja: czw gru 04 2003, 8:29
Lokalizacja: Stasi Las
x 147

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: QN »

Podziwiam jakość wykonania. Kibicowałem po cichu, ale na koniec wyrazy uznania należą się za tak piękną i trudną robotę.
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Gratuluje fotki tygodnia :szampan: W pelni na to zasluzyles :!:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 460
Rejestracja: pt lis 28 2003, 22:20
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo »

Minęło kilka miesięcy od zakończenia budowy tego modelu. Relacja poszła prawie w zapomnienie nadawała się tylko do usunięcia ponieważ brakowało w niej fotek. Jednakże za sprawą niektórych z Was zostałem zmotywowany do jej uzupełnienia. Chcę wszystkim Wam jeszcze również podziękować za tę motywację podczas budowy modelu, gdyż przykładałem się do jego staranniejszego i szczegółowego wykonania. Efektem tego było zdobycie przez Nastojczywego II miejsca w XII Ogólnopolskiej Wystawie Modeli na Darze Pomorza. Tak więc jesteście współtwórcami jego sukcesu. :czytaj:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ