[Dyskusja] Mata OLFA*

krótko mówiąc po polsku: Tutorial

Moderatorzy: kartonwork, Rafal N.

Awatar użytkownika
Enzo
Posty: 422
Rejestracja: sob lut 26 2005, 20:48
Lokalizacja: Krosno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Enzo »

Taka mata wystrzyma sporo pod warunkiem, że będzie używana wraz z nożami OLFA no i nie będzie traktowana Superglutem
Zielony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zielony »

Zakupiłem sobie matę OLFY RM (dokładnie symbolu w tej chwili nie pamiętam, ale jest do noży krążkowych formatu A4) kosztowała mnie około 38 zeta i jestem z niej baardzo zadowolon. Co do trwałości - używam jej non-stop od listopada i jest bez problemu - rżnę po niej zwykłymi nożykami segmentowymi ostrzami na których pisze Japan, ale kupowane za 2 zety/20 szt chybcia w Obim, co do zabliźniania ran - jak tniesz pod kątem prostym nie ma problemu, jak pod kątem to zostaja ślady, o dziwo największy ślad został mi po nożu krążkowym Olfy do którego ta mata jest przystosowana, ale wynika to pewno z niewłaściwego kąta cięcia (uczyłem sie ciąć nożem krążkowym). Generalnie mata Olfy jest bardzo funkcjonalna i trwała - nawet niewielkie zachlapanie Hermolem jej nie zaszkodziło, jak dla mnie warto było wydać tekilkadziesiąt złotych, a podziałka centymetrowa w jaką wyposażono tą matę jest baardzo przydatna.
Maciek
ODPOWIEDZ