Sdk 250/9 - Tamiya 1:35 - po raz trzeci

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jarski
Posty: 135
Rejestracja: wt sie 12 2003, 16:30
Lokalizacja: Żywiec

Sdk 250/9 - Tamiya 1:35 - po raz trzeci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jarski »

Witam

Niestety mam coraz mniej czasu na robienie modeli, ale staram się coś dłubać. Obecnie chciałbym pokazać Wam ostatnią swoją prace, trzeci model plastikowy. Sam model dostałem kiedyś na zachętę od pewnego Pawła (dzięki Fidel). Dokupiłem blaszki i zaczęła się praca. Nie napotkałem problemów w budowie. Dorobiona jest korba do rozruchu silnika i flaga na masce. Prawy reflektor jest wydrążony i wklejone w to miejsce częściowo rozbite lustro. Poniżej przedstawiam trzy zdjęcia modelu. Reszta dla zainteresowanych na naszej stronie.
Pozdrowienia
Jarski
http://www.modele-zywiec.org/
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 593
Rejestracja: śr maja 05 2004, 19:41
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciej »

Czy osłony przeciw granatom ( te siateczki na wieżyczce ) aby napewno są
dobrze przyklejone?

Pozdrawiam,
Maciej
SUPEL

Sdk.250/9

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SUPEL »

:D Witam Kolegę.
Bardzo fajny model i niezła oprawa. Szczególnie lewa strona z otwartą skrzynią na narzędzia. Ja swojego Sdkfz 250 robiłem z Dragona i z kartonu z ProModelu. Ciekawie rozwiązałeś ten reflektor . Życzę dalszych sukcesów Supel
MINIATURARadom.prv.pl
Awatar użytkownika
jarski
Posty: 135
Rejestracja: wt sie 12 2003, 16:30
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jarski »

Maciej pisze:Czy osłony przeciw granatom ( te siateczki na wieżyczce ) aby napewno są dobrze przyklejone?
Jasna d..a. Pewnie, że powinny być odwrotnie :oops: A już myślałem, że go skończyłem.
Pozdrowienia
Jarski
http://www.modele-zywiec.org/
Awatar użytkownika
MurzynGda
Posty: 23
Rejestracja: śr gru 15 2004, 23:10
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MurzynGda »

Co to są za plamki te jasen szare?Jeżeli to obicia to chyba za jasne.Białe działko , niewidziałem czegoś takiego.Wiem że lufa była koloru gunmetal , niektórzy modelarze malują na czarno i przecierają gunmetalem.Ale reszta raczej koloru kamo pojazdu.Wogóle niejetsem pewien co do koloru wnętrza ale raczej też koloru bazoergo.A co do środka silnika to nawet jak by było malowane na biało naprawde , to wątpie czy ten kolor po przejechaniu kilku kilometrów był by ejszcze biały.Siatki odwrotnie , ale to już wiesz.Flaga fajnie ci wyszła.
_____________________________
Pojazdy w sakli 1/35
Awatar użytkownika
jarski
Posty: 135
Rejestracja: wt sie 12 2003, 16:30
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jarski »

Witam

Lufa to czarny przejechany gunmetalem, wnętrze to na 100% ma być nie białe tylko kremowe (w moim przypadku Pactra A119). Działko nie wiem, brak tak dokładnych materiałow, ale instrukcja do modelu mówi, że taki jak wnętrze.
Siadki już zmienione.
Pozdrowienia
Jarski
http://www.modele-zywiec.org/
ODPOWIEDZ